Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak serio czy mialyscie jakies powazne skutki uboczne od tabletek anty

Polecane posty

Gość gość

i jakie to byly tabletki/spirala/plastry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki-brak negatywnych skutków. Z pozytywnych spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2kg to jeszcze nie taki dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie brałam tabl ale koleżanki tak po tabletkach,jedna miała totalną suchość,i zerowe libido druga ma po wieloletnim stosowaniu ,powtarzające się zapalenie żył jedna koleżanka miała krążek,ale po tym wysyp pryszczy miała,straszny,pomimo,że to mała dawka hormonów,na kazdego wszystko inaczej działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podczas brania Daylette przez 6 miesiecy na poczatku miala koszmarne wypryski (takie hormonalne), nastepnie cera zrobila sie piekna, nawet bez najmniejszego zaskornika, po czym strasznie wysuszona... I to chyba bylo jeszcze gorsze niz wszelkie pryszcze. Tak samo dzialo sie "na dole"... Podczas kazdego stosunku trzeba bylo sie ratowac jakimis lubrykantami, bo bez tego w ogole nie dalo rady. Do tego urosly mi piersi i lekko przytylam, ale dla mnie to same plusy, bo malo waze. Teraz biore Vibin Mini i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Mnie polepszył sie stan cery ale za to zaczeła mi doskwierac suchośc pochwy i otarcia po zbliżeniach. Ginekolog polecił mi stosowanie Hydrovagu i powoli wszystko wraca do normy, nawilzenie wróciło, otrac brak i mam do tego ochrone przed infekcjami, bo globulki zawieraja kwas mlekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo często bolała mnie głowa i od rana zawsze było mi niedobrze. Oprócz tego ciągłe wahania nastroju spowodowały ze partner miał mnie dosyc. Zresztą ja sama siebie mialam dosyć. Zrezygnowałam z hormonów i teraz używam komputera cyklu do npr cyclotest. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy szparkę teraz częściej wykorzystujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam miesiac i mi tak syfy wysypalo ze do dzisiaj mam (juz 6 miesiecy). Niedlugo mam termin u dermatologa bo inaczej juz chyba sie nie da nic zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja biorę wiele lat z przerwami na ciąże. U mnie nie ma żadnych skutków ubocznych. Ale według mnie to kwestia dobrania odpowiednich tabletek. Wcześniej różnie bywało, ale po drugiej ciąży była zmiana tabletek i spasowały idealnie. Wiadomo, że zdrowe to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam cilest, yasminelle,plastry evra, midiana, i teraz jestem na tabsach belara...i po 3 latach braniach tabletek pojawily sie migreny...nawet kiedy zrobilam roczna przerwe bol glowy dwa dni w miesiacu (zawsze w przerwie) nie odpuscil :/ spadek libido (mniejszy wiekszy, zaleznie od tabsow, ale taka prawdziwa chcica juz nigdy nie wystapila :( ) skoki wagi (przez zatrzymanie sie wody w organizmie) i przy midianie okropne wahanie nastroju, przed okresem nie tle bylam placzliwa co czulam taka beznadziejnosc wszystkiego,zniechcenie i depresje, ze zyc mi sie nie chcialo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam tabletki na endometrioze i wpadlam w depresje. Lekarz mi zmienial ale zawsze skutek byl ten sam. Czasem z lozka nie wstawalam. Przestalam brac i endometrioza rzadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam kilka rodzajów i niestety żadne mi nie pasowały. Dałam sobie spokój. teraz szukam metody niehormonalnej. Myślałam o komputerze cyklu albo kapturku naszyjkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tycie, prawie codzienne bole glowy, wahania nastroju od irracjonalnej zlosci do depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rumień guzowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna Nieszkodliwa antykoncepcja jestt kalendarzyk i dobrze zalozona prezerwatywa nie na calkiem suchego czlonka bo peknie.Nam bo zawsze mam prawo miec przy badaniu i zabiegu nawet w szpitalu partnera przy sobie i widzi cale badanie ust 2008r art 21 Prawo Pacjenta.Nam ginekolog podczas jednego z badan powiedzial na pytanie o antykoncepcje nie szkodliwa tak zalecil prezerwatywe i kalendarzyk.Tabletki dopiero po latach pokazuja swoje ujemne skutki spirala czesto konczy dolegliwosciami beztlenowcow! Itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutek poważny to biorąc tabletki nie mam chęci na bzykanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bralam cilest, potem yasminele.Coz po roku brania zaczelam kulec. Bolały mnie nogi uda, stopy czułam jakbym miała siniaki.Robili mi w szpitalach mnóstwo badań m.in. na białaczkę itp.W końcu lekarz powiedział żebym odstawila tabletki i stał sie cud.Od tamtek pory a minęło 7 lat nie biorę żadnych tabletek i odradzam wszystkim .Szanujmy swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak jedna dziewczyna z tego tematu jestem zainteresowana komputerem cyklu. Możecie polecić konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz 4 miesiąc biorę sylvie 20 i jestem zadowolona, nie mam absolutnie żadnych skutków ubocznych, to moje pierwsze hormony i ani nie przytyłam ani nie schudłam ani nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,popekane naczynia na nogach i żylaki i związane z tym bóle żył oraz straszny cellulit tego najgorszego stopnia.a i byłam bardzo nerwowa ,gdybym mogła cofnąć czas to bym w życiu nie brała.i przytylam 8kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dużo skutków uboczny pojawiło do pół roku po odstawieniu bo czasem odrazu nie widać skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Cyclotest 2 plus. Używam go już 2 lata i cały czas działa tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po tabletkach wyszły żylaki i nadciśnienie. Ale też tłumaczę to sobie skłonnościami genetycznymi po rodzinie ojca. Do tego jeszcze straszne migrenowe bóle głowy. Co do żylaków to jestem pod stałą opieką chirurga naczyniowego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/), nadciśnienie leczę, a bóle głowy odkąd odstawiłam tabsy się zmniejszyły czestotliowść pojawiania się. Jednak przyjmowanie hormonów to duża ingerencja w ogranizm. Nie wiem czy zdecydowałabym się ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×