Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona21

takie mam pytanie...

Polecane posty

Gość zaniepokojona21

a ja mam takie pytanie: od 6 miesiecy biore tabletki Novynette (zaznaczam -regularnie), okolo miesiac temu rozpoczelam współżycie i od tamtego czasu odbylam ze swoim chłopakiem jeszcze 2 stosunki. Od wczoraj bardzo dziwnie sie czuję-cały czas mnie mdli, a najbardziej gdy coś zjem, czuję się tak jakby mój żołądek nie chciał niczego trawić. Okres mam dostać za 6 dni i wiem, ze powinnam poczekać do tego czasu z ceną, ale czy jest to możliwe, żebym była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...
Mdłości przy pigułkach to normalna sprawa. Ja tak miałam non stop. Były zle dobrane.Jednch mdli od razu, innych po poł roku. ciaze wykluczam. Pigułki sa temu winne. Na bank!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona21
dzieki za odpowiedz:) a takiej przyczyny nie bralam pod uwage..myslalam, ze skoro biore tabletki od pol roku i dotychczas nic sie nie dzialao, to sa dobrze dobrane..w sumie to zostaly mi jeszcze 2 tabletki z tego opakowania, wiec zrobie tak, ze wezme je do konca, a po 7 dniach zaczne nowe. jak bedzie sie to utrzymywac, bede musiala poprosic o ich zmiane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...
Dobry pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona21
a czy jeszcze ktos moze wyrazić swoje zdanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona21
a czy jeszcze ktos moze wyrazić swoje zdanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona21
a czy jeszcze ktos moze wyrazić swoje zdanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Twoja psychika. Ja przez pare miesiecy mialam wszystkie objawy ciazy. Kazdy. Raz mialam mdlosci, raz mnie piersi dziwnie bolaly. jeszcze innym razem cos innego. To wszystko kwestia psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×