Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tampon musze co godzine zmieniac

Polecane posty

Gość gość

Co ile znieniacie tampony? W pierwszym dniu co 30 miniuto.0 a dzis w trzecim dniu co godzine! Okres trwa 7 dni! Dopiero w piatym dniu moge co 4-5 godz zmineiac Dodam, ze uzywam tych z najwyzsza chlonnoscia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź do lekarza bo to raczej nienaturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej wybierz się porobic jakieś badania, bo to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam u ginekologa, przebadal mnie od a do z - powedzial, ze jest okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem podpaskowa i w upalne miesiące to nie jest fajne:O:O:O a jak się objawia to, że tampon ma dość? ja tego nigdy sobie nie wsadzę, śmiertelnie się ich boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej idź do lekarza, bo zmienianie najwiekszego tampona co 30 min normalne nie jest, to wygląda na jakiś krwotok :O mi tampon maxi wystarcza na 3-4 godziny a i tak uważam ze mam dość obfite okresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obhjawia sie tym, ze (uwaga obrzydliwe) przepuszcza krew ;/ jak go wyciagam jrest caly "brudny" do tego stopnia, ze z niego kapie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz dużo żelaza bo anemii dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krowotk? Kurcze uzywam tamponow od 4 mcy, wczesniej tylko podpaski i tez musiaalm zieniac co godzine przez pierwsze 3- 5 d ni. Tampony te maksi uzywam do 5 dnia. Potem moge te mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obhjawia sie tym, ze (uwaga obrzydliwe) przepuszcza krew ;/ x aha, czyli nie ma takiej dużej różnicy między podpaską a tamponem poza jakąś tam estetyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pełne tampony przeciekają, ale zanim brudzi się wkładka, to sznureczek jest czerwony ;) poza tym nie wiem jak inne kobiety ale ja czuję, że tampon mi przecieka jeszcze zanim się wybrudzę, czuję to po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badalam zelazo mam w najwyzszej dopuszczalnej normie, magnez rowniez. Ale dobrze bede zazywac w tych dniach zelazo. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień lekarza, to naprawdę nie jest normalne. Co kilka godzin powinno wystarczyć zmieniać tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest OGROMNA róznica między tamponem a podpaska :O tampony maja większa chłonność, wymienia się je rzadziej niż podpaski Przeciekanie tamponów to rzadkość jeśli się je wymienia regularnie czyli co ok 4-5 godzin. Tamponu w ogóle w sobie nie czuć :) jak nie masz bólów brzucha, to wkładasz tampon i zapominasz, że masz okres, a podpaskę ciągle czujesz między nogami :O Już nie wspominając o tym, ze możesz bez przeszkód chodzić na basen, uprawiać rózne sporty typu fitness, rower.. możesz też bez przeszkód ubierać obcisłe ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pijesz dużo alkoholu? Alkohol rozrzedza krew i wzmaga okres. Kiedyś się upiłam w 1 dzień okresu i kolejne dwa dni to był własnie krwotok, tampony zmieniałam co godzinę też te najwieksze :O już nigdy nie popelnie tego bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz nie żelazo w tabletkach tylko naturalne: sałata, liście pietruszki, buraki itp. Jejku, dziewczyno, współczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie ogromna różnica jest na niekorzyść tamponów. jak se takigo włożę to masakra. Może dla kobiet które rodziły jest to fajna sprawa ale ja jestem zwyczajnie tam za ciasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co?? Za ciasna na tampon? Żartujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie nie wkładass dobrze, za płytko i go czuijesz i pod złym kątem go pchasz na chama, po prostu nie umiesz załozyć a nie że za ciasna ha ha a palec Ci wchodzi czy tez nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może źle wkładam. Ale też chyba mam problem bo jak się nie podniece to nici z seksu, a badanie u ginekologa to już wogóle armagedon. Myślałam że mam tzw pochwice ale też nie. Wole podpaski i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że jesteś za ciasna na tampon, mimo że seks uprawiasz. Ja jestem dziewicą a używam największych tamponów bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prawie od zawsze mam obfite krwawienia(byłam z tym u lekarza po badaniach orzekł że taka już moja uroda)na noc zawsze zabezpieczam się tamponem i dodatkową podpaską maxi a i tak zawsze przemakam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tampony to często zakażenia! Tylko podpaski i to z sórowców naturalnych!U ginekologa często dochodzi do zakażeń pochwy bo po załozeniu rękawiczek cos dotyka w gabinecie potem pcha palce do pochwy zakażając ją!Dlatego zawsze mam podczas Każdego badania nawet pochwy przy sobie partnera widzi sterylność.Do tego wspierał porody.Mamy Prawo do osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta.Powinnaś patrzeć ziołami typu krwawnik itp..Do tego wyniki krwi to podstawa a z badaniem pochwy radze uważac bo jak zarazi to ma kolejną pacjentkę do długiego leczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież są tabletki na zmiejszenie krwawienia,czemu ci lekarz recepty nie wypisze,po co się tak męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja . Dzis mam 6 ty dzien i moge uzywac tych mniejszych tamponow. Zmieniam je teraz co 3 godziny. Krawienie jest juz mniejsze uff No ale takie tabletki na zmiejszenie krwawiena nie beda dzialaly destrukcyjnie na moje cialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Ty,w żaden sposób nie wpłyną na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis mam pierwszy dzien okresu - zmienialm te wielkie tampony co godzine a i tak mam je mega przesiakniete;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek

Ja też mam podobnie ale co 30 min zmieniam tampon mini i chyba muszę kupić większe 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×