Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sofiacoppola

Tampony Tesco co o nich sądzicie??

Polecane posty

Gość sofiacoppola

Kupiłam bo cena kusząca 3,99 zł za 16 sztuk. Teraz okazało sie, że mają tez tampony marki All About Body, 4,49 zł za 32 szt. Do tej pory używałam Facelle z Rosmanna i były ok, czy ktoś używał tamponów z Tesco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tesco nie próbowałam, ale mogę polecić z Biedronki - cena przystępna, a jakość (chłonność) jak w "firmówkach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofiacoppola
Z Biedronki jeszcze nie próbowałam a ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę skłamać, bo niezbyt dobrze pamiętam...32 sztuki regular (odpowiednik normal, mniejszych jest chyba 36), to chyba jakieś 5-6zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio Pafnucio
Ja używam tych tamponów z Tesco i są identyczne jak te Facelle z Rosmanna. Dobra jakoś w przystępnej cenie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, też używam tych z biedronki i jestem zadowolona, nigdy nie przeciekły, nie zawiodły mnie, jest ich sporo za dobrą cenę, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofiacoppola
No właśnie mnie te tampony z Rossmana nigdy nie zawiodły ale chciałam spróbować czegoś nowego. Kupiłam w Tesco te fioletowe ale jestem zaszokowana ceną tych w różowym opakowaniu, jak to możliwe, że są tak śmiesznie tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem długoletnią fanką tamponów z Biedronki. Jak jeszcze były czasy że biedrona była uboga w produkty to chodziłam tam tylko po tampony. 5,99 32sztuki jakość jak dla mnie porównywalna z OB jak jeszcze nie miały tej osłonki... no i bardzo lubię otwieranie twist off bo tego paska dookoła nigdy nie mogę znaleźć a jak się spieszę to już w ogóle masakra. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mi się przypominało, kiedyś kupiłam tanie tampony w aptece. DONNA chyba się zwały - totalna porażka rozwijały się w środku (w sensie w środku człowieka) i wyciągało się taką kulę waty ze sznurkiem - stanowczo odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa tez
polecam najbardziej te z lidla i biedronki-nie widze roznicy,z eclerca tez ok,ale tamte najlepsze.Mi odpowiadaja bardziej niz o.b. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
ja używam z tesco i bardziej mi odpowiadają niż ob. cena jest taka niska bo nie płacisz marży za rekamę i firmę, ot co. jakościa nie odbiegają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecacie te tampony z Tesco? i któtre? te 16 sztuk czy 32?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam takich w fioletowym opakowaniu i są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lepsze są te z All About Body czy te w fioletowym opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się najnormalniej w świecie boję uzywać czegokolwiek innego niż OB :O Może to dlatego, że używam tamponów przez cały okres non stop, w podpaskach nie umiem się poruszać nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient12
Jak mozna pracowac w tym syfie patologicznym. Tesco Wielicka Krakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam najtańsze w polo markecie, były ok, ale teraz ich nie ma :( Kupuję więc w biedrze i są ok. Od czasu do czasu kupuję też beppy, bo mimo że drogawe, to można w nich uprawiać seks i są świetne na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak to można uprawiać seks? Powiesz coś więcej o tych tamponach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja parę razy próbowałam z męźem takiego seksu z zaaplikowanym tamponem i zdecydowanie wszystkim odradzam , zero przyjemności i satysfakcji, lepiej jest bez tampona ,podobno dla faceta to dodatkowa przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×