Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Desire1987

TANIE APTEKI - SLASK - Katowice i okolice

Polecane posty

jeśli są dziewczyny z tych okolic, napiszcie w jakich aptekach kupujecie najtaniej tabletki. Przyda się to wielu z nas :) Bo jest różnica jak sie zapłaci za takie same tabletki 8zł więcej lub mniej... Yasmin - 35zł - Chorzów - Apteka na Strzelców Bytomskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
bardzo fajny temacik :) novynette - 23,98zł - Apteka Śląska na ul. Granicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
oczywiscie w Katowicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że będzie się rozwijał :) a orientujesz się może czy tylko te tabletki są w takiej cenie czy inne też są tańsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi22
Chorzow Batory Apteka kurcze zapomnialam nazwy i adresu jak przypomni mi sie to podam Cilest 17,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdelebele
ja w Sosnowcu kolo orionu 9 zł z groszami za Microgynon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
Desire1987 niestety nie wiem ile kosztuje yasmin ale wiem ze w aptece śląskiej na ul. granicznej w katowicach microgynon kosztuje 7,08zł :) wogole tam dość tanio mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35zł za Harmoinet to bardzo dużo.. bo ja kupowałam za 27zł :) w tej aptece, którą wymieniłam w pierwszym poście. Więc jeśli jeszcze go bierzesz, szukaj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka21
Ja za Yasmin płacę 37 zł, w aptece w Plejadzie w Sosnowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Tychy
Nie wiecie gdzie najtaniej Cilest w Tychach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharatana
16,50 Cilest - Gliwice-Sośnica (na Osiedlu Żeromskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
odradzam aptekę w bytomskim tesco! novynette kosztują tam ponad 30zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabia
Plejada BYTOM - Rigevidon 13,45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
logest - w katowicqach najtaniej znalazlam za 33,50 obok targu na mickiewicza, a w chorzowie na strzelcow jest za 32 zl jesli ktos zna taniej niech pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi
apteka na ul. granicznej podniosła cene za novynette do 27zł :/ już jej nie polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a która apteka na strzelców? ta na rogu czy ta przy szpitalu? bo jeśli ta druga to tam, gdzie yasmin też jest taki tani :) fajna apteka. chyba w niej zaopatrze się we wszystkie leki przed wyjazdem do Anglii, pewnie z kilkanaście złotych zaoszczędzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
chodzi mi o ta przy szpitalu, tam moja kumpela kupuje yasmin i tez jest taniej ale nie wiem dokladnie, poza tym dostala jakies bajery z yasmin :)chyba maja podpisana umowe z sheringiem no ale nie wiem bo logest kiedys bylo tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też mi się wydaje, że mają jakąś umowę z nimi :) i dobrze, bo klientki an tym korzystają a oni zarabiają, bo pewnie mają wysoką sprzedaż tych tabletek. ja za kilka dni wybieram się po kolejne opakowanie, więc podam dokładną i aktualną cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
dokladnie a ceny w niektorych aptekach sa po prostu nie do uwierzenia w centrum katowic raz uslyszalam 38 za logest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhandal
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceanka
polecam aptekę internetową doz.pl. mają taniej hormony. a zakupy można odebrać w wybranej najbliższej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtu
ja też na doz.pl Tam jest wykaz aptek w różnych miastach, chyba wszędzie swoje apteki mają. Tabletek rzeczywiście taniej nigdzie nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czacza muczacza
grzej na doz.pl. faktycznie tabletki tam sa najtaniej, a obierasz w aptece do której masz najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fugalonia
u nich na stronie jest wykaz ich aptek, to znaczy na doz.pl. ja też tylko tam tabletki od jakiegoś czasu kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futura
tak, ja też stwierdzam, że w aptekach doz tabletki najtańsze. wszędzie maja swoje apteki, więc nie problem, tylko sprawdzić u nich na stronie gdzie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magadan
Ciekawy temat, myślę że warto trochę go odświeżyć. Ja w tej chwili mieszkam w knurowie koło gliwic ( ciągle się przenoszę w obrębie śląska, ze względu na charakter pracy ) i antykoncepty kupuję w aptece za grosze na witosa. Za tabletki logest płacę ok. 27 zł za opakowanie. Robiłam małe rozeznanie i to nie jest chyba zawyżona cena, ale chętnie posłucham waszych opinii na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celicja.
Faktycznie na Śląsku to w okolicach Gliwic w Knurowie jest ta tania apteka za grosze na witosa, ja płacę tam za cilest (standardowe opakowanie 21 tabletek) nieco ponad 9zł, także myślę, że cena dobra, a przy okazji tanio zaopatruję się tam też w inne leki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilga w opałach
A w Sosnowcu w których aptekach jest taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×