Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1989monia1989

TANTUM ROSA !!! PILNE!!!

Polecane posty

Gość 1989monia1989

Witam, mam pytanie do kobitek stosujacych tantum rosa... wszedzie pisza ze nalezy uzyc irygatora lub podmywac pochwe, a ja mam pytanie czy to oznacza ze moge zrobic sobie z tego nasiadówkę? Jakies 10 minutek posiedziec, czy to nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina80
zamiast siedziec w tamtum rosa polecam posiedziec w rumianku - tamtum rosa tylko łagodzi objawy, nie leczy..podobnie jak rumianek a ten mniej kosztuje. Zaparzyc z 3 rumianki..poczekac z 10 min az woda ostygnie..przynosi ulge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989monia1989
siedzialam juz w ziolach, mam Vagosan, ale niestety nie pomoglo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina80
to moze posmaruj pimafucin ( krem ) lub clotrimazolum ( krem).. moja gin odradza wszelkie specyfiki wypłukujęce naturalną flore bakteryjną..najlepiej stosowac srodki ktore mają odczyn kwasny..czyli np jogurty naturalne, ogorki kiszone - woda z ogorków kiszonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989monia1989
Clotrimazolum tez jest w uzyciu :) Czesto mam takie objawy jako skutek uboczny stosowania antykoncepcji. Zazwyczaj mam upławy przed samym okresem a po okresie wszystko mija. Tym razem dostalamw polowie cyklu i jest to troche irytujace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina80
hmm to moze spróbój stosowac doustnie Laci bios femina - doustny probiotyk dla kobiet..Ja mam problem z nawrotami grzybicy;/ juz chyba wolałabym miec upławy niz to swinstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989monia1989
Współczuje Ci, my kobietki to mamy przewalone :( Dziękuje Ci za odpowiedz, moze wyprobuje ten preparat. Jesli nie pomoze to czas wziac sie za globulki one zawsze pomagały. Dzięki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko sluz
ja tez uzywam Lacibios Feminy, polecam :) bron boze irygacje! Wyplukujesz naturalna flore bakteryjna i zostawiasz pochwe bezbronna wobec wszelkich zakazen jesli az tak cierpisz, wroc do ginekologa, cos tu nie gra. Powinien lepiej sie Toba zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989monia1989
A to Lecibios Femina bierzecie codziennie czy co jakiś czas? Bo one troche drogie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko sluz
przy nawracajacej grzybicy nie jogurt i woda z ogorkow...laski...to jakies babcine sposoby...i to ginekolog Wam doradza??? Zmiencie lekarza... Orungal do lykania i globulki Macmiror nie jestem pewna, czy nazw nie przekrecam, bo juz kilka lat minelo, ale chyba dobrze pamietam. I koniecznie Orungal rowniez dla partnera! Inaczej leczenie nie ma sensu :) a pozniej juz dla wspomagania flory bakteryjnej pochwy, od czasu do czasu, a najlepiej po okresie Lacibios Femina (krew miesiaczkowa neutralizuje odczyn kwasny pochwy, stad latwosc infekcji w tym czasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko sluz
Laciobios juz teraz dziele sobie na dwa razy :) co drugi miesiac. Unikajcie tez solariow i basenow jesli macie tendencje do grzybicy. Wilgotne i cieple srodowiska to idealne miejsce zakazenia. W solarium wystarczy, ze kladziecie sie na lozko po kims, kto jest chory. Samo lozko jest zdezynfekowane, ale w powietrzu nad nim sa miliony bakterii. Jezeli temp.powietrza nie zdazy spasc, bo zaraz wchodzi nastepna klientka, one przezyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko sluz
aaaa - sauna tez odpada, oraz kabiny do sztucznego opalania przez "farbowanie", takie polewanie farba z psikotka :) ginekolog wymienia cala liste zagrozen jednym tchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina80
Ja stosowałąm lacibios femine codziennie ale grzybica nadal powracała. Moze to tez dlatego, ze teraz jestem w ciązy, ale nawet przed ciązą miałam problem z nawrotami.. Lekarz kazał zakwaszac pochwe ogórami, jogurtami i lacibiosem femina ewentualnie laktovaginalem..ale to nic nie pomaga. Raz mi przepisał macmiror 12 glob. - było dobrze jak to stosowałam. Gdy skonczyłam opakowanie grzybek powrócił :( i tak cały czas..podlecze..powróci :( jestem juz bezsilna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989monia1989
Solarka i basen odpada, nie uczęszam :) jogurtów też nie zamierzam stosować :) a kupiłam też dzisiaj Asequrelle, powiem szczerze że reklama i opinie w necie mnie podkusiły :) Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989monia1989
Kiedyś na grzybice stosowałam takie globulki, tlyko nie pamiętam nazwy, coś chyba na A. Wkładało się je a po jakimś tygodniu wychodziło z pochwy coś w formie mokrej zbitej chusteczki. Uczucie nieprzyjemne, ale naprawde pomogło na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko sluz
dziewczyny - Lacibios bierzemy, gdy juz nie ma grzybicy, dla wyrownania flory bakteryjnej, nie leczniczo, lecz profilaktycznie. A orungal probowalyscie razem z czopkami? Mnie pomogl. Wreszcze skonczyly sie nawroty. Czopki od d...strony( a raczej od c...strony, hi hi) a piguly przez uk.pokarmowy. To dziala razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko sluz
i koniecznie leczyc partnera! Nawet jesli sie na nic nie skarzy, z pewnoscia jest zarazony. A w takim ukladzie kobieta moze sie leczyc bez konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989monia1989
A co proponujesz dla partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko sluz
orungal (urungal..? Nie jestem pewna, czy dobrze nazwe pamietam) to 4 pigulki, bierze sie je po dwie na dobe, rano i wieczorem. Chyba nic sie w tej kwestii nie zmienilo:) My tez, tylko laczymy to z czopkami, zeby wyginelo to swinstwo, ktore zdazylo sie juz namnozyc w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989monia1989
Dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko sluz
po 899 musicie usunac spacje... System mi tu ja dodaje :( prosze i zdrowia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolog zapisał mi flumycon, na ciągle nawracający grzybek. trzeba było zażyć 1 tabletkę, po 3 dniach kolejną, potem tydzień później, a potem w każdy pierwszy dzień miesiączki przez pół roku. to było jakieś 8 czy 9 lat temu...od tamtej pory nie miałam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×