Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aquababy

TBRBIEL jajnika, a seks?

Polecane posty

Gość aquababy
Hej dziewczyny, od jakiegos czasu mam bardzo sly bol po stosunku, a czasem w rakcie. Mysle, ze moze to byc torbiel na jajniku. Czekam na skierowanie na usg. Mam pytanko, czy ktoras z was ma torbiel na jajnikach? i czy mozna sie kochac? Zaznacze, ze sa pozycje, po ktorych nie mam bolu. Zreszta sama nie wiem co moze byc przyczyna tego bolu. Prosze o odpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
a to jest boł jednostronny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquababy
Dziekuje, za szybki odpis :) Raczej to jest taki bol w dole brzucha, raczej na calej dlugosci. Czsem porownywalny z bolem jaki mialam jak zaczynalam miesiaczkowac jako dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
To może być nadżerka, ale też coś poważniejszego, np. zapalenie przydatków. Najlepiej jak zbada cie ginekolog, inaczej sie nie dowiesz co jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquababy
Aha... wlasnie bylam na badaniach i wszystkie wniki mam ok. Tzn. zadnych chorob przenoszonych droga plciowa itp. i zapalen podobno tez nie ma. W wakacje jak bylam u gna powiedzial, ze mam mala nadzerke i powiedzial aby sie nie martwic bo jest mala i ze jak biore tabl.anty to normale. Ale ten bol ostatnio doprowadzil ze az sie poplakalam! Normalnie okropne! Wiec teraz czekam i do 2tyg. mam miec usg. ale zastanawiam sie czy powinnam sie kochac? Czy lepiej celibat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
Usg odpowie czy masz torbiel czy nie. Nadżerka może powodować ból przy stosunkach, ale sama w sobie nie jest groźna, obecnie nawet uważa się że nie trzeba jej leczyć bo sama się zagoi po 1-2 latach. No chyba że jakies plamienia do tego sa. Jeśli to taki duży ból to wstrzymaj się może z seksem, bo to chyba niezbyt przyjemne i poczekaj co lekarz na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kto się zna
a jaki jest rodzaj tego bólu ????? przy torbieli ból jest kłujący i występuje nie w kazdej pozcji w trakcie współzycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquababy
Wlasnie to jest dziwne, ze nie zawsze boli. Moze nawet nie bolec wcale. Ale jak juz boli to koszmar! Ja wytrzymam, al moj kochany jest bardzo goracy i jak nie kochamy sie 3dni to juz jest niedobrze. Tylko dzis naczytalam sie o tych torbielach i boje sie ze moge zostac bezpodna! Czy seks moze pogorszyc torbiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquababy
Wlasnie.. najczesciej boli w pozcji "na jezdzca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po
aqababy poszukaj temat "torbiel jajnika "tam ci wszystko dziewczyny wyjaśnią jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem może to być tyłozgięcie macicy, nie jest groźle lecz uciążliwe. Miałam podobne objawy na usg wyszło tyłozgięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/patrycja_sex_telefon.html mam 20 lat ale juz odkryłam w sobie ogromny pociąg do bdsm. Wiem, że tylko jako Suka mogę osiągnąć orgazm. Wiem, że masz żonę, którą kochasz, jesteś dla niej romantyczny, namiętny. Wiem także, że pragniesz czasami takiej suni jak ja. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś chętny na wirtualny seks? tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/monika_sex_telefon.html Lubię być zdominowana. Fetysze w twoim wykonaniu to nie będzie dla mnie żadna nowość. Lubię prawdziwych mężczyzn, którzy biorą sprawy w swoje ręce. Jeśli właśnie taki jesteś to powinniśmy się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , ja mam torbiele na lewym jajnika... Dowiedziałam się o tym bo spozniala mi się miesiaczka.... Ginekolog się bał że może być ciąża pozamaciczna lub krew w brzuchu bo na usg wykazali że mam płyn .... Musiałam do szpitala tam okazało się że torbiel jeden pękł miałam mocne bóle dostałam termin po 4 tyg. Na usunięcie jeżeli same się nie wchłonie! Niestety muszę czekać do poniedziałku na wizytę kontrolną czy samo wszystko zeszło... stosunek odbył się u mnie.po 7 dniach nic nie bolało... myślę że od kobiety i od sytuacji to zależy możesz spróbować jak będzie boleć to proponuję jechać do lekarza ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×