Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temperaturkaaaa

temperatura przed miesiaczka

Polecane posty

Gość temperaturkaaaa

jaka jest podwyzszona? czy normalna? obawiam sie o ciaze. ale narazie wszystkie objawy do okresu mam wiec moze jutro dostane. ale jako to z ta temp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje ci bardzo
za odpowiedz :] moja temperatura to wlasnie 36.8-36.9 zmierze jutro i zobacze. bo dzisiaj lub jutro powinnam dostac okres i zaczelam sie denerwoac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę może ktoś wie
tempka, ale czy jesteś tego pewna, jeśli tak to spadłaś mi z nieba, bo już dostaję obłędu, chyba naprawdę jestem chora. przed chwilą mierzyłam i mam pod pachą 37,1. Jeszcze jedno pytanie, czy temperatura mierzona pod pachą i w pochwie to zawsze ta sama różnica tj.o,5 stopnia?.Czy w zależności w jakim jesteśmy cyklu różnica wzrasta lub maleje? Chodzi mi o to czy jest jakaś spójnia pomiędzy tymi temperaturami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę może ktoś wie
tempka strasznie Ci dziękuję, troche się uspokoiłam. Z nerwów rozchorowałam się na dobre i gdyby nie grypexy , wiłabym sie z bólu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systa27
wiatm ja mierzyłam temeprature od 20 dnia cyklu 20 )37.4 21) 37.1 22)37.3 23)37.4 24)37.3 25) 37.3 26) 37.3 27)37.3 28)37.3 nadal okresu nie mam dzis 14 powinnam dostac cykle co 28 dni ale bola mnie piersi brzuch mam biały sluz wszystko wskazuje ze go dostane.Kochalismy sie z mezem w kade dni plodne i ciagle nie wychodzi .Ale czemy tamperaturka taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraz z progesteronem spada tez temperatura ciala, ale jezeli dojdzie do zaplodnienia temperatura nie spada bo progesteron podtrzymuje ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia_wsp
Hej,ja podejrzewam u siebie ciążę,jednak zawsze jest niepewność, kochałam się z mężem w 11dc za dwa dni według obserwowania organizmu miałam owulke,bo miałam ten śluz jak kurze jajko to chyba oznacza owulkę? a mam cykle 28 dniowe no może plus minus jeden dzień ale ogólnie regularnie,teoretycznie to był moj 2 dzień płodny i za dwa dni no liczac dokładnie 1,5 doby miałam owulkę,z niecierpliwości zrobiłam test ale 19-go stycznia był negatywny,wykonałam test kolejny 21-go i też jedna kreska,ale od dnia owulki mniej wiecej mam podwyższoną temp, to juz 10 dni!! mierze codziennie tylko ze nie o stałej godzinie codziennie mam przeważnie 37,2 st czasem 36,9 chyba ze dwa razy w ciągu tych dziesieciu dni miałam 36,4 nawet,ale mierząc po kilku godzinach znowu 37,2 i mam wypieki na twarzy aż mnie pali.Nie jestem chora,piersi bolą mnie z boku bardziej pod pachą,brzuch mam niby normalny,ale jak go wciągnę to czuje lekki ucisk w samym dole brzucha,jakbym jakiś kamyk tam miała a jak nacisnę w miejsce pod pępkiem bardziej na wzgórku łonowym to mi boli,nie mocno,ale to miejsce(macica) czułe bardzo jest,jajniki czasem pokłują,ale ból brzucha miałam na drugi dzeiń po owulce,bolał mnie brzuch z godzine ale ulezec z bólu nie mogłam ,az paliło w środku i bolało mnie całe podbrzusze i w krzyżu.Kilka dni potem miałam momenty że myslałam że zemdleję i często spac mi sie chciało w dzień,terazte sennosci minęły.Co o tym sądzicie?Nie pamietam jak było przy poprzedniej @ chyba miałam podwyższoną temp,ale teraz to mi twarz pali;/ Co o tym sądzicie? a okres mam mieć teraz 27 stycznia.Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
W 30 dniu cyklu dostałam okres:( chyba późno miałam owulke i 4,5 dni plemniki nie przezyły,z pierwszym dzieckiem nie było problemu,"zrobiliśmy"odrazu za pierwszym razem kiedy tylko tego chcieliśmy,słyszałam że w drugą ciążę zachodzi się łatwiej,ale to chyba nie jest regułą,temat rozszerzony jak inne podobne u kobiety:) ale spróbuję w następnym cyklu:)) choć stan podgorączkowy miałam jeszcze w pierwszy dzień okresu,na drugi dzień spadła,jednak ten cały cykl był inny jak poprzednie,ból piersi mocny i złe samopoczucie,wiele kobiet ma przedwczesne poronienie,są przypadki bardzo częste,że nawet nie wiedzą o ciąży,czy możliwe było by to u mnie?trudno powiedzieć,własciwie to już nie ważne,ale być może plemniki nie przeżyły do jajeczkowania:) Kobietki zaglądacie tu czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia_wsp
Nie jestem pewna,ale jak tyle dni kochałaś się z mężem,nie masz okresu,więc całkiem możliwe że jesteś w ciąży:) a temperatura ,czasem jest wyższa,ale nie musi byc aż tak wysoka,Ty masz według mnie całkiem niską,bo ja od owulki do drugiego dnia miesiączki miałam 37,2 u Ciebie najwyższa ciała moze byc 36,9,czasem jest tylko kwestia 2,3 kresek u innych 5,10 kresek,nw tym przypadku nie musisz się tak zwracac szczególnej uwagi na temperaturę ciała,bo to sprawa indywidualna,a po okresie masz 36,4 tak?czyli to Twoja najniższa,a najwyższa 36,9,to różnica 5 kresek.Zrób sobie test i napisz wynik oczywiście:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia_wp chcialabym byc w ciazy i to ogromnie no ale temp. spada czyli pewnie niedlugo dostane miesiaczke:((1 stycznia jak mierzylam temp. zaraz po okresie to miala wysoka(zob.wyzej)takze chyba musze dalej sie starac,jeszcze miesiaczki nie mam i mam nadzieje ze sie udalo no ale ta temp. swiadczy chyba o czyms innym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia_wsp nie dopisalam 1 i 2 stycznia w tych dniach mialam 36,9a 3 stycz. spadło do 36,4 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia_wsp
a kiedy powinnas miec okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia_wsp, to jest bardzo dziwne z ta moja miesiaczka, w sumie rzadko wiem kiedy moge ja dostac , obecnie mam obrzmiale piersi a wieczorem przed spaniem sa ociezale i bulgocze mi w brzuchu, ostatnia miesiaczke mialam 25 grudnia to juz kawal czasu uplynelo, no ale czasem tak mialam, ale dziwi mnie to ze ginekolog przpisal mi Luteine ktora bralam od 4grudnia do 15 grudnia i dostalam miesiaczke w 38 dniu cyklu czyli 25 grudnia te tabletki mialy uregulowac miesiaczke dzis jest moj 39d.c. takze dziwnie co nie?wychodzi na to ze jakby miesiaczka dzien sie spozniala wierze ze jestem w ciaze, poczekam jeszcze tydzien jak nie dostane miesiaczki zrobie test i na pewno poinformuje pozdrawiam i do uslyszonka a Ty jak dlugo starasz sie o ciaze i ile masz lat ja nie spelna 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia_wsp
No troszke dziwni mnie ta sytuacja Twoja Alexia0806,nigdy nie brałam luteiny,wiec nie wiem jakie ma działanie,czy po jednorazowym użytku 10-14 dniowym,mozna juz uregulowac cykl? ze w nastepnym miesiacu gdy nie bedziesz jej brała okres się pojawi w "terminie"?gdzies przeczytałam że luteina nie działa,jak kobieta jest w ciąży mogą byc leciutkie krwawienia,ale to nie miesiączka.Ja stawiam na to że jesteś jednak w ciąży:) Ja mam 25 lat,mam 2,5 rocznego synka,nie starałam sie o niego specjalnie,chcielismy i jest,jak na zawołanie:) w ostatnim cyklu w styczniu próbowaliśmy o rodzeństwo dla niego,ale coś nie poszło:/ spróbuje w lutym,według wyliczeń mam dni płodne od 9 lutego owulka 13-14 dzień,ale czy wiadomo do końca? niewiem,chcę mieć córeczkę no i tak musze wycelować,a z synkiem nie było problemu,z tym ze myslałam ze bedzie dziewczynka,ale nie było zadnych wyliczeń,nie bawiłam sie w to,teraz troche zaczełam bo mysle o drugim dziecku i zeby to była dziewczynka:) ale Tobie się uda:) pamiętam ze jak okres mi sie spóźniał to juz zaczełam potwierdzac swoją ciąże z synkiem i miałam temp 37,2 a nawet 37,5,ale chyba jakoś dwa tygodnie od czasu jak okres mi sie spóźniał,bo wcześniej też miałam napewno,ale nie patrzyłam na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia_wsp jak fajnie masz synka a wiec gratuluje, i dziekuje za dobre slowo polecam Ci stronke http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/0,79775.html tutaj mozna wyliczyc sobie dni plodne ja z niego probowalam wiec sie okarze czy i mi pomoglo no ale moja szwagierka to od razu zaszla w ciaze:)i ma 4 letnia corunie, pozatym czytalam ze jak sie chce miec dziewczynke to trzeba sie kochac przed i po owulacji a gdy jest owulacja to jest chlopiec byc moze to prawda do uslyszonka pozdrawiam serdecznie trzymaj kciuki aby jutro temper. mi skoczyla :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia_wsp
Hej :) u mnie też idrazu synuś wyskoczył:) bezproblemowo hihi,ale teraz chcialabym dziewczynke,dlatego zaczęłam zaglądać w te wszystkie stronki,aż człowiek głupieje momentami,no ale trzeba czegoś próbować,chodzi o to że ja wiem że na dziewczynke to przed owulką,ja to wszystko wiem,według kalendarza to był mój 2 dzień płodny,za 2 dni miałam śluz jak te jajko i niewiem jakoś na drugi czy na trzeci dzień od tego śluzu "jajko" miałam stan podgorączkowy,jeśli owulkę miałam po tym śłuzie,bo jakoś na drugi dzień miałam śluz normalny,wieć prawie byłam pewna ze jestem w ciąży,a potem zaczełam tak z ciekawość zagladac na fora odnośnie płci i tak jakos obliczyłam ze akurat napewno przd owulką to było,tylko ten cykl trwał 30 dni i owulka była prawdopodobnie 14-15 dnia cyklu,a 9 się kochaliśmy,wiec mogły nie dozyć jajeczka:) nie obserwuje zbytnio cyklu,wiem ze w miare mam regularnie,ale nie wiem juz sama,nie pamietam jaki był ostatni:Ppo ciąży okres mam bolący bardzo,dół brzucha ,2 pierwsze dni i plecy na dole i nogi do kolan,nie mam siły nieraz chodzić,a ten cykl miałam dziwny,bo przez ponad 2 tygodnie do okresu miałam stan podgorączkowy,ból piersi mocny i jakoś na drugi dzień od tego śluzu "jajko"wieczorem ze 2 godziny bardzo bolało mnie podbrzusze,ze lepiej mi było chodzić jak leżeć ,bo nie mogłam uleżeć,no i od tego wieczoru ból piersi itd jak pisałam wyżej,a zawsze dwa dni przed okresem czuje podbrzusze,ból piersi i wiem ze sie zbliża @,a ten cykl był inny wogóle cały czas miałam bóle piersi i złe samopoczucie zawroty głowy i takie osłabienia,ból podbrzusza,w krzyżu i częsty ból prawego jajnika no bardziej kłócie,tak sie czułam ze przed samym okresem nie czułam ze go dostane,bo przez ponad 2 tygodnie to sie czułam jakbym okres miała,nie wiem o co tu chodziło.Życzę powodzenia:) pozdrawiam!!! pisz częsciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia_wsp
Odnośnie owulacji : to przed owulacją tak około 3,4 dni większa szansa jest na dziewczynke,ponieważ plemniki żenśkie są wolniejsze ale dłużej za to żyją i mogą spokojnie poczekać na jajeczko,jeśli chodzi o plemniki męskie to żyją krócej ale są szybsze,więc jeśli w dzień przed owulką,w trakcie owulki i dzień po, to jest największa szansa na chłopaka bo szybciej docierają do jejeczka,jajeczko żyje 24 godziny,więc można powiedziec że szansa na chłopaka jest prawie na 100 % bo docierają najszybciej bezpośrednio do jaja,no w miedzy czasie jest selekcja gdzie zostaje najszybszy i najlepszy,który zapładnia jajeczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anusia_wsp za tak szczegolowe informacje:)ja bede czekala tydzien jak nie dostane @ to zrobie test trzeba mocno wierzyc ze sie uda, fajnie sie z Toba rozmawia pozdrawiam i do uslyszenia jutro pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia_wsp
:) więc czekam na wieści,a wogóle są testy wykrywające ponoc 7 dniową ciążę,ciekawe jakbyś taki zastosowała czy by coś wykryło,no ale najlepiej poczekac:) Pozdrawiam!!! no a ja będe próbować,według kalendarza,mam od 9 do 16 lutego dni płodne,14-15go owulka przypada,mam zamiar sie troche poprzytulac do męża 10-go,11-go lutego,no teoretycznie szansa na dziewczynke jest:) niby to banalnie proste a tu problemy jednak są i to nie liche,kobietki od miesięcy sie starają.A Ty jak długo sie starasz? apropo jesteś o rok ode mnie młodsza,ja kończe w tym roku 26 lat i dlatego myśle o drugim dziecku,tak zeby tez miedzy nimi było jakies 3 lata różnicy,bo za długo czekac to te dzieci potem wspólnego tematu nie mają,a tak razem bawić sie potem moga.Ps z Tobą też sięfajnie pisze:) a jak się rozwiniemy w temacie to możemy na gg popisać,a potem odszukać sie na naszej klasie jeśli jesteś tam:) wpadaj często tu jak tylko możesz,bo ja kilka razy dziennie tu zaglądam:) TRzymam kciuki za Ciebie-PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia_wsp dzieki za to co piszesz, mnie tez korci zrobic test ale poczekam troche, w sumie tak sie staramy od tamtego roku od czerwca w sumie wczesniej tez, wkoncu zdecydowalam sie na ten pomiar tempki zobaczymy co to bedzie 25 lat skoncze w czerwcu i chcialabym juz do tego czasu miec brzuszek pewnie ze jestem zapisana na nk mysle ze jak sie blizej poznamy to sie odnajdziemy teraz ide ogladac film na tvn troche sie odstresowac od tych mysli bo nie dobrze sie tak stresowac a z jakich rejonow Polski jestes?ja ze Swietokrzyskiego pozdrawiam i do jutra jeszcze troche posiedze izmykam do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz uda sie teraz tylko mosisz miec pozytywne mysli ja marze o blizniakach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Anusia dzis mierzylam pomiar i mialam 36,8 czyli o jedno oczko podskoczylo:) mam nadziejke wielka ze bede miala dzidziusia oj jak bym chciala a teraz lece obiad przygotowac odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Anusia:) chcialabym miec blizniaki heeh no ale na poczatek chcialabym miec jedno no a jak bedzie dwoje to bedzie super. Dzis mialam temp. 36,8 skoczylo o jedno nie wiem co to znaczy;)odezwe sie pozniej papatajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fefefe czemu tak brzydko piszesz???ciaza to najwspanialsze co moze byc a Ty o pir.. piszesz mozna sie kochac i nie byc w ciazy i niekoniecznie sie zabezpieczac to forum dla ludzi z klasa a nie dla idiotow moze ktos by ci tu pomogl cos poradzil a ty tak piszesz jestes beznadziejna/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysweet2
Witajcie:) mam malutki problem. Kochalam sie z moim narzeczonym 14 lutego jak sie okazuje dzien po owulacji od tamtej pory przez kilka dni mialam temperature 35,5 stopnia a teraz od trzech dni mam temperature 36,9 stopnia czy to możliwe że jestem w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
MOŻLIWE,po owulacji 24 godziny jest czas na zapłodnienie jajeczka,potem jajeczko obumiera.Temperaturę masz podwyższoną,więc musisz obserwować codziennie,jeśli po terminie spodziewanej @ nie spadnie to możliwa jest ciąża:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia_wsp
To zrobiłaś test za wcześnie mimo ze są takie co wykrywają po 6 dniach zapłodnienia ciążę,ale mozesz miec za mało tego hormonu i test nie wyczuł go,poczekaj jeszcze troche a najlepiej do terminu spodziewanej@ ,to wtedy bedzie pewniejszy wynik.Życzę powodzenia:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysweet2
:) i tak tez zrobie bo mimo to czuje pewne objawy takie jak to bywaly przed miesiaczka jednak sa one znikome.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ciekawa jestem czy jestes w ciazy jak czytalas cale forum przeczytalas ze ja sie staralam w tamtym cyklu i niestety sie nie udalo ale mysle ze Tobie sie jednak udalo skoro masz regularne miesiaczki pozdrawiam i daj znac o wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babysweet2
:) napewno jak juz cos bede wiedziala to dam znać:) a Ty kochana sie nie poddawaj napewno w niedlugim czasie doczekasz sie swojego dzidziusia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×