Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Test mógł się pomylić? Czy coś ze mną nie tak?

Polecane posty

Gość gość

Hej mam pytanie może któraś miała taki przypadek mam ogólnie nieregularne miesiączki ale max 14 dni mi się spóźniała. Miałam ostatni raz @ 10.02 a jest już 18.04 a jej dalej nie ma i nic nie zapowiada się na jej przybycie robiłam w week test i wyszedł negatywny wykonywałam go tylko raz dodam ze kochałam się bez zabezpieczenia. Ostatnio mam wahania nastroju raz płacze zaraz jestem wkurzona na wszystkich i wszystko a zaraz jest wszystko dobrze nie wiem o co chodzi teraz się zapisze do lekarza bo za długo to trwa ale może któraś miała taki przypadek ? Boje się ze coś ze mną nie tak jest może na coś jest chora czy coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile masz lat, ale okres powinien wyregulować się do 2 lat od momentu rozpoczęcia. Jeśli dłużej miesiączkujesz to powinnaś już dawno zgłosić to lekarzowi, wtedy zająłby się tym, bo czasem trzeba wykonać serie badań itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli test negatywny, to pewnie jakieś zaburzenia hormonalne. Nikt nic nie wymyśli, lekarz, badania i hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze ja. 16:14, co do testu, czytałam, ze zdarzają się przypadku, ze test negatywny, a ciąża była. Bardzo ważne jest wyregulowanie miesiączki, bo sama nawet nie wiesz kiedy masz owulacje i potem zdziwienie. Dziwi mnie, ze dopiero teraz idziesz do lekarza, nie chodzi o to, by popadać w paranoje od razu, ale Sama piszesz, ze najwyżej 14 dni ci się spóźnia. Im wcześniej ciąża wykryta tym lepiej, bo trzeba odstawić papierosy jeśli palisz i alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tez jestem raczej za zaburzeniami, ale czasem naprawdę można zdziwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wizytę za 4 tyg dopiero ale dam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz powtórzyć test dla świętego spokoju. Skoro masz tak nieregularne cykle, to ewidentnie coś jest nie tak. Powinnaś udać się do lekarza celem ich uregulowania. Może masz jakieś zaburzenia hormonalne, brak owulacji. Potem dobrze by było gdybyś na bieżąco wyznaczała sobie fazy cyklu, szybciej będziesz mogła wychwycić anomalie. Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości zawsze możesz kupić sobie testy lh albo mikroskop owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak działa taki mikroskop i czy możesz polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sole mineralne zawarte w ślinie krystalizują się pod wpływem hormonu lh. Widać to w powiększeniu pod postacią "paprotek". To tak w skrócie. Jeśli to za mało, to wejdź sobie na testerafrodyta.pl i sama poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×