Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joannaOna

Test negatywny - zamiast okresu plamienie. Czy jest szansa ze to jednak ciąża?

Polecane posty

Gość joannaOna

Pomóżcie mi dziewczyny :( Dziś jest 30 dzień cyklu, ja mam od 3 dni plamienia brązowe zamiast normalnego okresu jaki zawsze miałam. Nic mnie tez nie boli, tylko czasem zakuje mnie w jajniku. Lekarz przepisał mi luteinę i clo bo staramy się z meżem o dziecko. Jednak w niedzielę wzięłam ostatnią globulkę luteiny (brałam 2x1)to myslałam że przyjdzie normalny okres jak zawsze a tu zamiast tego plamienie. A miałam od 2 dnia cyklu brać clostilberg (nie wiem czy poprawnie napisalam;p) a teraz to juz sama nie wiem. Czy dostane ten okres? Nie wytrzymałam i rano poleciałam po test ciażowy - niestety wyszedł negatywnie, nawet bledziutkiej kreseczki drugiej nie pokazał :( Mam jednak nadal cichą nadzieję... Czy któraś z Was kochane tak miała że mimo negatywnego wyniku była w ciąży? Staramy się od 6 miesięcy i nic, wyniki mam ok, wszystko w normie, maż także. Więc czemu nie dostałam okresu wywołanego przez odstawienie luteiny? Proszę o radę i pomoc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaOna
Proszę bardzo o jakąś radę. Czy ktoś tak miał że mimo negatywnego testu była jednak ciąża? Tak bardzo tego pragnę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaOna
Tylko martwią mnie te plamienia zamiast okresu. Gdzieś przeczytałam że brązoowe plamienia są oznaką nadchodzącego okresu. jednak on u mnie nie nadchodzi. Nic mnie nie boli tak jak zawsze przed okresem, jedynie zakłuje mnie z lewej strony. Martwie się że to jednak nie ciąża :( Ten test robiłam przed południem, jednak nie z samego rana i nie z pierwszego moczu. Powtórzę go za dwa dni. Martwię się:( wkurzam się sama na siebie że się nakręcam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala rozowa kropka
bedzie dobrze. nie stersuj sie. mi na poczatku lekarz przepisal luteine na wywolanie. a bylam juz w ciazy. i tez mialam takie plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaOna
mala rozowa kropka - dziekuję Ci za poradę i słowa otuchy :) Zaczekam zatem z tydzien, zobaczę jak się sytuacja rozwinie i najlepiej bedzie pojsc do lekarza. Najgorsze jest to czekanie i niepewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaOna
Proszę dziewczyny... Poradźcie coś jeszcze.. Czy któraś tak miała, że po braniu luteiny nie dostała okresu tylko niewielkie plamienia? Przecież luteina jest na wywołanie okresu a ja brałam ją od 19 dnia cyklu do 25 dnia. Raczej powątpiewam zebym była w ciązy bo test negatywny :( Ostatni cykl po luteinie miałam jak w zegarku 28 dni. W tym cyklu kochałam się z meżem 11,13,15 dnia cyklu, przy czym dodatkowo 11 dnia cyklu brałam przepisaną globulkę na śluz bo lekarz stwierdził że mogę go miec zbyt mało.. Co mi jest? Skoro test negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaOna
Może jeszcze dostanę okres, skoro test negatywny, tylko czy to normalne że tak pozno skoro luteina jest na uregulowanie cykli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam
i nie bylam w ciazy poprostu czasem sie tak zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis ;)
Ja też tak miałam po luteinie, i też nie w pierwszym cyklu jej brania. Przykro mi, ale ciąży z tego nie było. Chciaż zaciskam kciuki, żeby u Ciebie była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w styczniu przestalam sie zabezpieczac bo chce dzidzie okres mialam normalnie w lutym 4 a w marcu 4 plamienie 3dni test pokazuje negatywny a mam objawy ciazy zgaga siku zapachy itp a moze za szybko test zrobilam nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×