Odpowiedz na ten temat

test owulacyjny-OWULACJA

• gość 2014.05.26 [15:50]
    Ja kupiłam z Tesco całe 7sztuk codziennie wychodził pozytywnie a ciąży brak .
  • gość 2015.06.01 [17:00]
    Ja kupiłam testy. I pierwszy miesiąc robiłam na próbę żeby zorientować się kiedy wypadają mi dni płodne. Ponieważ cykle mam regularne to zaczęłam testowanie w 10 dniu cyklu i mniej więcej w połowie zaczęła pojawiać się druga kreska najpierw bardzo jasna i w następnych dniach ciemniała. W drugim miesiącu już mniej więcej wiedziałam kiedy mam te dni i jak pojawiła się druga kraska i w końcu była mniej więcej tej samej mocy co pierwsza to zaatakowałam męża i męczyłam biedaka jakieś 4 dni. 2 dni później pojawiło się bardzo delikatne plamienie i już czułam, że to plamienie implantacyjne ( pojawia się gdy zarodek zagnieżdża się w macicy). Pierwszy test zrobiłam po tygodniu i wyszedł negatywny ale zrobiłam kolejny po 2 tygodniach i wyszła ciąża usmiech.gif Dodatkowo po 4 tygodniach zrobiłam test z krwi w przychodni i tak potwierdziłam ciążę. Dla osób mających nieregularne cykle proponuje robić testy cały miesiąc. Ja swoje kupiłam w ilości 100 sztuk na allegro za bardzo małe pieniądze.
  • gość 2015.06.01 [17:17]
    Guzik prawda. Pytałam lekarza co i tym myśli i nazwał te testy " gadżetem". Byłam na Usg pamiętam, bo co roku na wiosnę robię przegląd, test wychodził negatywnie a lekarzna usg powiedział, że jestem w trakcie owulacji.
    Olalam sprawę, bo w sumie, szkoda kasy a miałam bardzo nacisk na ciążę i psycha mi siadala. Zaczęłam ćwiczyć, skupilam się na sobie - w sensie dieta, włosy, siłownia i.... Po jednym seksie ciąża. W nocy stosunek a rano śluz plodny z krwią. Pierwszy raz w życiu takie objawy. Trzy lata temu w Dzień Matki zrobiłam test i .... w tym roku moje dwie kreski same przynioaly mi kwiatka. Także dziewczyny, bez spiny
  • Ania36m 2015.09.10 [12:37]
    Dziewczyny proszę o pomoc staram się już od kilku miesięcy z testami owulacyjnymi, ostatni test zaczęłam w 10dc był negatywny dopiero w 12dc obie kreski prawie identyczne, wieczorem już testowa ciemniejsza, 13 dc, 14dc,15dc, i 16dc cały czas testowa ciemniejsza, więcej nie robiłam bo zabrakło testów. Stosunek był od 11dc do 14dc codziennie i znowu się nie udało. Kiedy powinnam zacząć się starać? Pik teoretycznie jest wtedy kiedy kreski są takiego samego koloru bądź testowa ciemniejsza, ale może lepiej czekać aż będzie ciemniejsza i dlaczego przez tyle dni wychodzi test pozytywny? Pomóżcie !!!
  • gość 2015.09.10 [22:41]
    a może wypróbuj wyżej wspomnianą afrodytę? nie ma w niej co nie zadziałać, bo nie ma odczynników chemicznych, więc moze sprawdzi się lepiej.
  • gość 2015.09.24 [22:24]
    kupiłam tą afrodytę i dzisiaj zobaczyłam paprotki więc działa oczko.gif dużym plusem jest to, ze jest wielokrotnego użytku.
  • Olkaross 2017.04.21 [10:40]
    Można sprawdzać dni płodne poprzez test śliny. Ja korzystam z aparatu Ovu Control niemieckiego Geratherm. Łatwa, wygodna obsługa, dyskretny kształt przypominający pomadkę czy szminkę. Metoda jest potwierdzona naukowo, także nie jest to teoria oparta na jakiś legendach. W tym urządzeniu jest mocny mikroskop także dokładnie widać wyniki.
  • Lalalalalalalalalalalalal 2017.06.20 [20:31]
    ratunku ! dziewczyny co z tymi testami sie dzieje z alegro ? nie działają czy jaksmutas.gif robie juz miesiac i nic. kocham sie z meżem od miesiaca tez nicsmutas.gif śluz jestsmutas.gif a ciązy braksmutas.gif miesiaczkuje co dwa miesiacesmutas.gif miał ktos tak ze miesiaczkował co dwa miesiace i był w ciazy ? pomóżcie nie krytykujcie smutas.gif
  • gość 2017.06.21 [08:28]
    Mi test owulacyjny z rosmana wyszedl pozytuwnie dwie grube kreski a owu nie bylo bo sprawdzalam na monitorongu u lekarza. Wyrzuc te testy do kosza bo to tylko dodatkowy stres bo muslisz ze masz owu a w rzeczywistosci moze jej nic byc. Kochaj sie wtedy kiedy masz na to ochote i zauwazysz sluz
  • Ewbela 2017.06.21 [08:33]
    Lalalala wspolczuje. Moze masz klopot z hormonami. Idz do ginekologa
  • Cleo1976 2017.06.21 [11:41]
    Moim zdaniem jeśli chodzi o staranie o ciążę, testy owulacyjne z moczu (albo specjalny komputer działający na paski testowe-PERSONA)są dokładniejsze, niż te ze śliny.Jeśli chodzi o antykoncepcję, ślinowe są lepsze.Aczkolwiek w obu wypadkach radziłabym je łączyć z metodą objawowo-termiczną.Najlepszy jest program NFP SymptoPlus do wieloobjawowej analizy cyklu, ale mogą być też np.komputery cyklu.Kilkumiesięczne starania o dziecko nie świadczą o niepłodności.To tylko propaganda producentów środków anty, że dzieci rozsiewają się tak łatwo, jak dmuchawce.usmiech.gif Poza tym stres też może wpływać hamująco na płodność.W przypadku ludzi młodych-do 25 lat - do wizyty u lekarza powinny skłonić dwa lata starań.W przypadku starszych-rok.Nieregularne cykle nie zawsze muszą świadczyć o problemach z płodnością.Niektóre kobiety po prostu fizjologicznie owulują rzadziej, niż inne.Nie 12 razy do roku, tylko na przykład 9.(Jak ja).Wtedy trzeba staranniej się obserwować.Ja mam bardzo nieregularne cykle, a jednak trzykrotnie zachodziłam w ciążę bez większych problemów.Po 3-4 cyklach starań.
  • Lalalalalalalalalalalalal 2017.06.22 [16:42]
    Ewbela
    ginekologa mam dopiero 4 lipca smutas.gif terminy sa niesamowitesmutas.gif
    nie stać mnie akurat teraz na ginekologa choć przyznam szczerze ze chyba zbiorę oszczednosci i zacznę sie leczyć prywatnie smutas.gif bo inaczej nie doczekam sie 2 kreseczek smutas.gif
    badania robiłam wszystkie mi wyszły dobresmutas.gif
    przyznam ze prace mam stresująca
    problemy jak każdy .
    biore ten metformax850 czasem jest ten okres czasem niesmutas.gif
    ostatnio miałam 8 maja teraz jest czerwiec okresu brak ;(
    . bardzo pragnę dzidziusia . najbardziej mnie drażni jak wszedzie widze kobiety w ciazy inni maja juz 2 dzieci a ja jednego nie mogę miec smutas.gif załamana jestem smutas.gif
  • twent 2017.07.18 [11:43]
    Ja bardzo jestem zadowolona z technologii na test ślinowy. Można dzięki ślinie sprawdzić płodność – krótko mówiąc. Do takiego testu ja wykorzystuję Geratherm Ovu Control. Aparat jest wygodny bo dobrze powiększa wynik, nie trzeba strzelać i się domyślać, bo wszystko widać bardzo wyraźnie. Prosta, bezpieczna koncepcja.
  • irennna 2017.08.16 [14:29]
    Sprawdzam plodnosc za pomoca Ovu Control i rzeczywscie moge potwierdzić ze dziala.
  • gość 2017.09.11 [19:49]
    Zadowolona jestem z urządzenia Ovu Control do określania płodności, super dyskretne, wygodne do wykonania badanie w każdych warunkach.
  • Lalalalalalalalalalalalal 2017.09.14 [20:03]
    a ja z niczego jestem nie zadowolonasmutas.gif nie mam owulacji nie mam okresu nie mam ciazy i nie mam siły MAM TYLKO ZAŁAMKEsmutas.gif
  • Cleo1976 2017.09.15 [19:06]
    Lalalalalalalalal-a u lekarza byłaś? Brak miesiączki (powyżej 3 miesięcy) i owulacji to są rzeczy, które można leczyć, wiesz?
  • lalalalalalalalalalalalalalala dziś [13:38]
    cleo 1976
    byłam zleciała mi badania i czekam na wizyte która mam w grudniu własnie sie dzis dowiedziałam smutas.gif
    nie jestem az tak gruba by ta miesiaczka mi sie zatrzymałasmutas.gif sa kobiety o wiele grubsze i miesiaczkuja normalniesmutas.gif
    poddaje sie juz , nie mam sily walczyc o to by zobaczyc na tescie 2 kreski smutas.gifsmutas.gifsmutas.gifsmutas.gifsmutas.gifsmutas.gif :

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...