Odpowiedz na ten temat

test owulacyjny-OWULACJA

 • gość 2014.05.26 [15:50]
  Ja kupiłam z Tesco całe 7sztuk codziennie wychodził pozytywnie a ciąży brak .
 • gość 2015.06.01 [17:00]
  Ja kupiłam testy. I pierwszy miesiąc robiłam na próbę żeby zorientować się kiedy wypadają mi dni płodne. Ponieważ cykle mam regularne to zaczęłam testowanie w 10 dniu cyklu i mniej więcej w połowie zaczęła pojawiać się druga kreska najpierw bardzo jasna i w następnych dniach ciemniała. W drugim miesiącu już mniej więcej wiedziałam kiedy mam te dni i jak pojawiła się druga kraska i w końcu była mniej więcej tej samej mocy co pierwsza to zaatakowałam męża i męczyłam biedaka jakieś 4 dni. 2 dni później pojawiło się bardzo delikatne plamienie i już czułam, że to plamienie implantacyjne ( pojawia się gdy zarodek zagnieżdża się w macicy). Pierwszy test zrobiłam po tygodniu i wyszedł negatywny ale zrobiłam kolejny po 2 tygodniach i wyszła ciąża usmiech.gif Dodatkowo po 4 tygodniach zrobiłam test z krwi w przychodni i tak potwierdziłam ciążę. Dla osób mających nieregularne cykle proponuje robić testy cały miesiąc. Ja swoje kupiłam w ilości 100 sztuk na allegro za bardzo małe pieniądze.
 • gość 2015.06.01 [17:17]
  Guzik prawda. Pytałam lekarza co i tym myśli i nazwał te testy " gadżetem". Byłam na Usg pamiętam, bo co roku na wiosnę robię przegląd, test wychodził negatywnie a lekarzna usg powiedział, że jestem w trakcie owulacji.
  Olalam sprawę, bo w sumie, szkoda kasy a miałam bardzo nacisk na ciążę i psycha mi siadala. Zaczęłam ćwiczyć, skupilam się na sobie - w sensie dieta, włosy, siłownia i.... Po jednym seksie ciąża. W nocy stosunek a rano śluz plodny z krwią. Pierwszy raz w życiu takie objawy. Trzy lata temu w Dzień Matki zrobiłam test i .... w tym roku moje dwie kreski same przynioaly mi kwiatka. Także dziewczyny, bez spiny
 • Ania36m 2015.09.10 [12:37]
  Dziewczyny proszę o pomoc staram się już od kilku miesięcy z testami owulacyjnymi, ostatni test zaczęłam w 10dc był negatywny dopiero w 12dc obie kreski prawie identyczne, wieczorem już testowa ciemniejsza, 13 dc, 14dc,15dc, i 16dc cały czas testowa ciemniejsza, więcej nie robiłam bo zabrakło testów. Stosunek był od 11dc do 14dc codziennie i znowu się nie udało. Kiedy powinnam zacząć się starać? Pik teoretycznie jest wtedy kiedy kreski są takiego samego koloru bądź testowa ciemniejsza, ale może lepiej czekać aż będzie ciemniejsza i dlaczego przez tyle dni wychodzi test pozytywny? Pomóżcie !!!
 • gość 2015.09.10 [22:41]
  a może wypróbuj wyżej wspomnianą afrodytę? nie ma w niej co nie zadziałać, bo nie ma odczynników chemicznych, więc moze sprawdzi się lepiej.
 • gość 2015.09.24 [22:24]
  kupiłam tą afrodytę i dzisiaj zobaczyłam paprotki więc działa oczko.gif dużym plusem jest to, ze jest wielokrotnego użytku.
 • Olkaross 2017.04.21 [10:40]
  Można sprawdzać dni płodne poprzez test śliny. Ja korzystam z aparatu Ovu Control niemieckiego Geratherm. Łatwa, wygodna obsługa, dyskretny kształt przypominający pomadkę czy szminkę. Metoda jest potwierdzona naukowo, także nie jest to teoria oparta na jakiś legendach. W tym urządzeniu jest mocny mikroskop także dokładnie widać wyniki.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...