Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziemowitek

test pozytywny brak miesiaczki

Polecane posty

Witam! Test wyszedl pozytywny nie mam miesiaczki ani zadnych jej objawów. Spóźnia mi sie 7 dni. Współzyłam ze swoim chłopakiem lecz skonczył poza mna. jestem wystraszona tym wynikiem testu. Jednak mam takze objawy plesniawek w pochwie i czy to moze zmienic wynik testu i opoznic lub zatrzymac miesiaczke?? słyszałam ze jest to mozliwe Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyników testu to nie zmieni kochana:P Jesteś na 99% w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam z czego sie zbytnio cieszyc bo wczesniejszy test wyszedł błędny a jeszcze inny negatywny:( sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety znowu tu jestem
A czy test z krwi 10 dni po stosunku jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesniejszy wyszedl
Negatywny - za wczesnie go zrobilas. W ciaze mozna zajsc mimo stosunku przerywanego! Szanse sa mniejsze ale wciaz sa. Coz, wpadlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janna123
stronka dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasasiasiaisiaisia
nie martw sie, jestem w dokladnie takiej samej sytuacji. :) a nie czujesz zadnych objawow? bolace piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic bardziej wiarygodnego wśród testów niż test z krwi, zrób a nie będziesz się tak denerwowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolały mnie piersi pare dni przed tym za nim mialam dostać miesiączke teraz wszystko ustalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasasiasiaisiaisia
i jak o ja jestem na 100 procent , a ty, ja patrzyłam na te stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem ciezko powiedziec jutro ide do ginekologa na 17. Obym nie byla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam kolejny test i wyszedl pozytywny... zalamalam sie.. asiasiasiasia moze jakis kontakt do siebie razem bedzie razniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niud
rozumiem że był przerywany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niud
znaczy bez żadnych zabezpieczeń -nie dopisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humann slaski
a ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasasiasiaisiaisia
a z czym raźniej? ja już postanowiłam i poczytałam, wiecej nie piszę. w gazecie jest dużo informacji na temat tabletek , więc uderzam do lekarza jestem z Olsztyna. A ty szukaj u siebie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działanie tzw. antykoncepcji
Nazwa "antykoncepcja" jest myląca ponieważ działanie wczesnoporonne mają także np. tabletki antykoncepcyjne, wkładki domaciczne, wszelka antykoncepcja hormonalna, plastry, zastrzyki, tzw. tabletki po,.... Bowiem - w przypadku jeśli dojdzie do zapłodnienia komórki jajowej - środki te nie dopuszczają do zagnieżdżenia w macicy, a więc powodują śmierć nowo powstałego człowieka. Jest to jeden z mechanizmów działania tych środków w przypadku jeśli dojdzie do poczęcia (zapłodnienia). Co do prezerwatyw to mają działanie wczesnoporonne - jeśli są dodane do nich środki mające działanie wczesnoporonne (np. spermicydy zawierające nonoxynol). Pozwolę sobie zacytować fragment z książki "Poronne działanie doustnych środków antykoncepcyjnych" autorstwa dr n. med. Rudolfa Ehmanna: "Istnieją jednak środki antykoncepcyjne, których działanie polega nie tylko na prewencji, ale także na efektach wykraczających poza ten termin. Do takich środków antykoncepcyjnych zaliczamy wkładkę wewnątrzmaciczną (ang. Intra-Uterine-Device - IUD, Intra-Uterine-Pessary - IUP), "pigułkę dnia następnego" (ang. "morning-after-pill"), do pewnego stopnia spermicydy zawierające nonoxynol, doustne środki antykoncepcyjne (inhibitory owulacji), gestageny, czyli syntetyczne pochodne progesteronu, przyjmowane jako depot (Depo-Provera), a ostatnio Norplant, szczepionka anty-HCG i pigułka RU-486. Wymienione środki antykoncepcyjne są nie tylko inhibitorami zagnieżdżenia (nidacji), ale działają także po zagnieżdżeniu. W świetle tych stwierdzeń pojęcie antykoncepcji staje się dwuznaczne; oznacza ono nie tylko zapobieganie zapłodnieniu, ale również zagnieżdżeniu -fakt często umykający uwadze." Kolejny fragment: "(...)Eksperci opierają swoje opinie na definicji początku ciąży jako momentu zagnieżdżenia embrionu, co może sugerować niektórym, że życie ludzkie także zaczyna się od implantacji. Rzeczywisty początek życia ludzkiego -zapłodnienie komórki jajowej - jest zazwyczaj pomijany milczeniem". I jeszcze jeden fragment z książki "Problemy planowania rodziny. Antykoncepcja i jej skutki" również autorstwa dr n. med. Rudolf(a) Ehmann(a): "(...)Nowością jestjedynie informacja udzielona na seminarium medycznym dla Mitteleuropische Gessellschaft fr Reproduktionsmedizin, Schweizerische Gessellschaft fr Familienplanung i Schweizerische Gessellschaft fr Sterilitt und Fertilitt w Schaffhausen, w styczniu 1989 roku: ((POCZĄTEK KURSYWY- przypis))Wszelkiego rodzaju maści, kremy, aerozole, czopki i gąbki antykoncepcyjne zawierające Nonoxynol-9 nie tylko upośledzają ruchliwość i funkcję akrosomalną plemników, ale również powodują „dekondensację jądra komórki jajowej. Mogą wywołać zaburzenia na poziomie molekularnym plemników, ze zniszczeniem struktury ich DNA, co w przypadku zapłodnienia może zaowocować anomaliami rozwojowymi. ((KONIEC KURSYWY - przypis)) Istnienie tych anomalii nie zostało dotąd wystarczająco udokumentowane, ponieważ uszkodzone zarodki zazwyczaj ulegają wczesnemu poronieniu, co świadczy o wczesnoporonnym mechaniźmie działania tych preparatów." P.S. Polecam świetny wykład dr Wandy Półtawskiej na temat antykoncepcji od strony wiary: http://zywawiara.pl/katechezy/art-170.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę bzdura z tym "niezagnieżdzeniem tej macicy" zabłysnąłeś teraz.Przed de wszystkim np. wkładka niedopuszcza do zapłodnienia a nie zagnieżdzenia,przez hormony w niej zawartej co powoduje że plemniki nie przedostają się przez śluz. Poczytaj trochę, niezaboli. Ja nie używam żadnej antykoncepcji od lat. Mam 12 letnią córkę, rok temu urodziła mi się kolejna córeczka, a teraz jestem prawdopodobnie w ciąży bez uprawiania seksu. I co wy na to? Testy pozytywne,brak miesiączki lecz ja nie czuję że to ciąża, już dwie mam za sobą i trochę wiem jak powinnam się czuć. Pójdę do ginekologa w poniedziałek by się upewnić zwłaszcza że ostatni okres miałam w czerwcu. Myślałam o usunięciu ciąży,jeżeli już lekarz potwierdzi. Lecz nie mogę, nie mogłabym z tym życ, nie mogłabym na siebie patrzeć do końca swojego życia, że pozbawiłam życie, nie obcą osobę, ale członka własnej rodziny tylko dlatego że zaszedł dziwny przypadek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od czerwca to już spore dziecko. Każda ciąża jest inna. Tez nie czułam swojej trzeciej ciąży na początku, a niunia jest kochana i wspaniała, nasze oczko w głowie. Z tymi wkładkami trudno powiedzieć. Hormonalna działa antykoncepcyjne ale miedziane raczej i poronnie. W ogóle dużo jest ciąż z wkładkami, mimo że reklamują jako najlepszą antykoncepcję. Cóż, tylko szklanka wody zamiast jest pewna. Kiedy idziemy z kimś do łóżka, musimy liczyć się z efektem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ciąża to nie kiełbaska, nie trzeba jej "czuć." A testy ciążowe częściej mylą się "na minus" (nie pokazują istniejącej ciąży) niż "na plus." Jeśli chodzi o antykoncepcję, uważam, że wszystkie metody mogą być skuteczne, jeśli są poprawnie stosowane.I jednocześnie wszystkie bywają czasem nieskuteczne, bo natura zawsze będzie dążyła do przedłużenia gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zrobilam 3testy i wyszly pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) ja również zrobiłam test wyszedł pozytywny odrazu 2 mocne kreski okresu brak, spóźnia się od ponad 3 tygodni . Dziś idę do lekarza . Czy cieszyć się już że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×