Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia_S

Test z krwi - ciaża

Polecane posty

Wiecie moze ile kosztuje taki test? Slyszalam ze prawdopodobienstwo jest bardzo duze okreslenia czy jest sie w ciazy dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgh
test bhcg kosztuje ok. 30 zł, daje 100% pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wiem czy poeczekac, dzis to moj 36 dzien zwykle @ mam 33 34 dnia, Chce miec drugie dziecko. Robilam dzis test....rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgh
i jaki wynik ci wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm i to jest pytanie na pierwszy rzut oka jedna kreska, jakby sie mocno wpatrzyc niby była ta druga lae tak cieńka i tak niewidoczna jakby jej nie było, słyszała ze czasem jest zbyt małe stesenie HCG zeby ywszedl ale po 2 dniach spozniajacej sie miesiaczki? chyba schizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgh
to jutro zrób test z krwi, to będziesz wiedzieć napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem, chyba trzeba rano na cczo na prychodznie czy do prywatnego labolatorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgh
ja robiłam w szpitalnym laboratorium w przychodni chyba też możesz zrobić, choć pewności nie mam życzę pozytywnego wyniku, ja też staram się o dzidzię :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy miesiąc sie starasz? ja dopiero pierwszy...myśle ze jak jestem to i tak okresu nei dostane wiec ;) moze poczekam do soboty wtedy moze kolejny test i juz bedzie cos wiadomo, boje sie troche bo przeziebiona jestem....kicham, katar i WICK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgh
Ja staram się już 2 lata o dzidziusia, jak narazie bez rezultatu, mam PCO i cykle bezowulacyjne, ale staram się być dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgh
PCO to inaczej zespół policystycznych jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie slyszalam o czyms takim, mam nadzieje ze sie Wam uda, a co mowia lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgh
Chodzimy z mężem do lekarza, robimy coraz to inne badania, wyniki nie są za dobre, ale nie są też tragiczne. Dają nam nadzieję że będziemy mieć dzidziusia. Najgorsze jest tylko to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem na czym polega to POC, ja mam juz jedno dziecko...chcialabym zeby moje dziecko nie bylo kiedys samo. Życze Wam powodzenia. Moja ciocia urodziła kiedys chlopca i porod byl dla niej (i czass po porodzie) tak przykrym doswiaczeniem ze po 14 latach zdecydowala sie na adopcje. Kiedys czytalam ze czasem wystarczy odpoczynek dla obojga - wspolny urlop bez stresu odprezenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgh
Kasia_S i jak? Robiłaś dzisiaj test? Jaki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziś jeszcze nie i nei wiem kiedy nei chce znów podobnego wyniku, zapowiada sie na sobote ale nei wiem czy wytrzymam, mysle ze raczej jestem...tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam dziś zwykły płytkowy test i wyszła mi druga kreska bardzo blada ale już lepiej ją widać!!! hura chyba jestem w ciąży udało sie! musze isc jeszcze do mojego lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgh
No to gratuluję! Aby mieć 100% pewności zrób betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1212
Kasia S - jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niie bede robic jednak testu z krwi, jestem pewna ze to ciaza zwlaszcza ze ja planowalismy pozdroweczki i powodzenia, co sie stalo Weroniko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×