Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika11111

test-zagnieżdzenie zarodka

Polecane posty

Gość weronika11111

witam dziewczyny, pytanie test ciążowy, dziś powinnam dostać @, zrobiłam rano test ciążowy, kreska jedna, ale druga widoczna jedynie pod światło, i jakby zarys, więc to żaden dowód , naprawdę cień cienia. ale kochałam się z moim mężem co drugi dzień ( bo chcemy ) i kilka dni po owulacji miałam na bieliźnie kilka kropel czerwonej krwi, naczytałam się o zagnieżdżeniu zarodka więc może było to to, bo trwało tylko dwa dni, jednego dnia mała plamka, i drugiego dnia mała plamka, zaznaczam, że była to czerwień, no i dziś ok 10 robiłam test - negatyw tak jak pisałam wcześniej, co myślicie ? okres mam reguralny co 28 dni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika11111
a i nie robiłam testu z pierwszego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze nawet cien kreski swiadczy o ciazy... moja była tak blada ze gdyby ktos popatrzył na ten test stwierdziłby ze jestem stuknieta,, a jeszcze jak mocz wysychał ona znikala :) Powtorz jutro :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika11111
a w jaki dzien robilas test? ja dzis powinnam dostac @, ale nadal brak, mam kilka objawow, piersi mnie bola, sutki swędzą itp ale tym sie nie nakrecam bo bez sensu, tylko to plamienie po owulacji ( plamka jasnej krwi) ale naprawde u mnie to jest cien cienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika11111
to mnie pocieszylas w sumie, a zrobilas po tym kiedy test i wyszly ci 2 piekne kreski? zazdroszcze ci tego 10 tygodnia, chcialabym miec pewnosc, musze zrobi c test ale chyba za kilka dni ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam chyba z 10 testów :) ale tak na prawde wyrazne i grube wyszły tydzien pozniej, czyli jakies 5 dni po terminie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika11111
tylko wiesz najbardziej mnie niepokoją opinie ze na kazdym tescie wychodzi zarys widoczny pod swiatlo, mi wychodzil przy 3 roznych testach cien cienia, nie chce sie tym sugerowac, ale kilka typowych objawow mam, tylko ze te objawy moga tez wystapic przed @ i jak tu nie zglupiec, no i to plamienie niby zagnieżdżenie zarodka kilka dni po owulce, to mnie najbardziej podbudowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy to plamienie wystpuje zawsze? czy to jest indywidualna sprawa każdej z nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika11111
wystepuje od 5 do 20 % kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika, a może to było zwiazane z wystapieniem owulacji? z tego co wiem przy owulacji tez jest możliwe plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1111
nigdy jeszcze takowego nie miałam plamenia owulacyjnego, i wątpie zbyt późno wystapiło, czas wszystko wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nigdy nie wyszedł nawet cień cienia bo w ciąży nigdy nie byłam wiec może masz szanse -powtórz test za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilcia26
Weronika11111 ja mam podobnie jak Ty,@ powinnam dostac 16.11 a nadal nie mam,test robilam w dniu @ i wyszedl negatywny,mam objawy ciazy takie jak: chec na sledzie w occie (a nie lubie ryb),ogorki koserwowe i wszystko na ostro,niechec do slodyczy (u mnie to niepodobne), bol brzucha (jak na @), temp 37,4-37,6, 2 dni przed spodziewana @ tez mialam plamienia,w zasadzie bardziej uplawy brazowo-rozowe (juz myslalam ze @ dostaje 2 dni wczesniej) a teraz mam caly czas sluz koloru bialego. Planuje w niedziele powtorzyc test (czytalam na forum ze czesto sie zdarza ze stest w dniu @ wychodzi negatywny a jest sie w ciazy jak sie potem okazuje) no i pojde do gin w przyszlym tyg-wtedy wszystko sie wyjasni...Tobie radze to samo,za kilka dni powtorz test i idz do lekarza,bHCG z krwi szybciej wykaze niz domowy test. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1111
no mam test jutro rano zrobię, okresu nadal brak, tylko śluz dużo śluzu, aż mam wkładkę, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilcia26
To podobnie jak u mnie :) 3mam kciuki za pozytyw :) ja ze swoim testem chyba jednak poczekam do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika11111
test rano wczoraj negatywny, ale zrobiłam badanie beta - dziś odbieram wyniki o 12, jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrraczkaaa
a powiedz mi jaki robiłaś test ? Płytkowy czy strumieniowy ? Bo przy strumieniowym pod światło zawsze widać drugą kreskę. Tak te testy wyglądają, przy płtykowych nie widać nic pod światło jak nie ma ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilcia26
Weronika1111 to trzymam kciuki,ja dzis nie wytrzymalam i zrobilam drugi test i.....2 kreski :) ale jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilcia wielkie gratulacje!!! a ja tak bardzo chce tych dwóch kreseczek, ze az boje się robić test... dzis 15 dzien wyższej temp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria123456
do agna 20 napisz mi ile sie staralas?? o dzidziusia??hmmm prosze i czy planowalas ta ciaze ? ja musze czekac do dnia spodziewanej @ z testem buziaki i pozdrawiam czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gloria własnie o to chodzi, że dopiero rozpoczynamy starania :) dlatego nie chce mi się wierzyć że za pierwszym razem się nam udało.....i poczekam jeszcze z tym testem bo pewnie na dniach i tak dostanę okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilcia26
W moim przypadku była to 2 proba i chyba owocna :) test w dzien spodziewanej @ wyszedl negatywny więc pewnie zarodek późno się zaczął zagnieżdżać. Dziś jest 5 dzień kiedy spóźnia sie @ i test już coś wykazał, Agna20 ja na Twoim miejscu bym zrobiła test za 2-3 dni (15 dzień podwyższonej temp-czyli już spóźnia sie @ kilka dni?). Ja cały czas też miałam wrażenie że za chwilę dostanę okres, ciągły ból brzucha i uczucie wilgoci w środku...a jednak okazało się ze nie dostanę :) głowa do góry i 3mam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilcia gratuluje raz jeszcze :) z mężem postanowiliśmy, że zaczekamy z testem do poniedziałku....eh tak bardzo bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annais39
ciekawa jestem co u Was słychać,Dziewczęta? Jesteście w ciąży? jak się czujecie? Ja jestem staraczką, w tym miesiącu po raz pierwszy, tuż przed owulacją i tuż po, okres powinnam dostać 8.04. i nie wiem czy wytrzymam jeszcze tyle czekania...jak mi się dłuży czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych plamek miałam tak kiedyś, raz jedyny ale @ przyszła o czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Witam dziewczynki, ja mam dostać okres 5 kwietnia i już mnie skręca z niepewności, widzę u siebie różne objawy, dzisiaj była mała brązowa plamka na bieliźnie, ale wciąż mi się wydaje, że widzę ja tylko dlatego, że chcę ją widzieć.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też się staram, dziś powinnam dostać @ ale jeszcze nie dostałam i mam nadzieję, że się nie pojawi. Postanowiłam że po półtorarocznych staraniach jeżeli się nie udało, odpuszczę sobie na jakiś czas, bo psychika już mi siada, nie daję rady. Poczekam kilka dni i jeśli nie przyjdzie @ to wtedy zrobię test, ale się nie nastawiam:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetgate
Ja dopiero zaczynam starania, w cuda nie wierzę, ale w sumie są kobitki, którym się udało za pierwszym razem, choć na pewno nie ma ich wiele ;) No, a co do psychiki, to mi już po tygodniu siada, nie wiem, co będzie dalej.... Karolinka1983 - za Ciebie trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×