Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NATASHA***

TESTY CIĄŻOWE-DOŚWIADCZENIA,POMOC,PORADY

Polecane posty

Gość NATASHA***

zrobiłam sobie test z bobaskiem i........... sama nie wiem. niebieska kreske widac baaaardzo dokladnie a tą różową no własnie. Ta różowa to nawet nie jest różowa tylko jest cieniem tej kreski. Widac ją ale słabiutko.Baaaaaaaaaaaaaaaardzo słabiutko ale jest. Na poczatku wogle jej nie było a po pól godz była wyrazniejsza ale własnie taka nijaka. Kurde jutro zrobie inny. Jakie wy macie doswiadczenia z testami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka 31
ja mialam słabiutka kreseczke i byłam w ciąży mimo ze tydzien wczesniej mialam krwawienie ale tak jakos czułam ze jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dindi
Natasha,ja mialam dokladnie ten sam problem.Zrobilam test po poludniu (ten sam test co Ty zrobilas-Quickvew,z bobaskiem),bo pomimo tego,ze powinno robic sie rano,to na opakowaniu bylo napisane,ze mozna o kazdej porze dnia,ale niewazne.Na poczatku caly pasek nasiaknal i zaczal rozowiec,ale po paru minutach juz tylko byla widoczna niebieska,wyrazna kreska,a rozowej wlasciwie nie bylo,ale...To samo co u Ciebie,niby kreski nie bylo,a pod pewnym katem sie dopatrzylam.Ale powtozylam ten test nastepnego dnia ,ale juz rano i tym razem kreska rozowa byla juz widoczna,moze nie tak guba jak niebieska,ale jednak widoczna golym okiem.Wiec albo zrob sobie jeszcze raz ten test rano,jesli robilas po poludniu,albo po prostu ta nibykreska to kreseczka z przeciwcialami,ktore wylapuja hCG z moczu i to lwasnie ta kreske widzialas.Jest ona widoczna jako taki cien,ale musi byc,bo gdy sie zetknie z hormonami to wtedy sie barwi na rozowo.Wiec prawdopodobnie nie jestes w ciazy,ale zawsze lepiej wybrac sie do ginekologa:0Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały lew
Nie rozumiem co to za obawy. to chyba normalne że jeśli nie zabezpieczysz się podczas stosunku to zajchodzi prawdopodobieństwo ciąży. Wiec nie róbcie wielkich oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pre-test
wiesz najlepiej rano zrob sobie jeszcze jeden test tylko z innej firmy jest taki ktory zawsze przynajmniej u mnie był elegancko dokladny Pre-test.zawsze te linie byly dokladne.nigdy ne robilam tego testu co ty, ale na tym ktory polecam Ci jest oki,nie bylam w ciazy to pajwaila sie tylko kreska informujaca o poprawnym przeprowadzeniu testu,kumpela robiła i okzaało sie ze jest wciąży ale wtedy wyświetliły jej sie bardzo widoczne dwie kreski.Pre-test jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleki
Podpowiedzcie mi kobietki kiedy najwcześniej po stosunku który zakończył się wpadką mogę zrobić test ciążowy. Było to w zeszły piątek, dodam że miałam końcówke okresu i stało się...Nie mogę teraz normalnie funkcjonować, cały czas myślę tylko o tym czy zaszłam w ciążę czy nie. Chcę wykonać jak najszybciej test i nie wiem który z oferowanych na rynku wykrywa tak wczesną ewentualną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr dajcie juz spokoj
ooo matko, kleki- nie wiem ile masz lat ale z twojej wypowiedzi wynika ze nie za duzo, a juz sie bawisz w TE klocki. Test ciazowy robi sie wtedy kiedy spodziewasz sie okresu a on sie nie pojawia. A nie dwa dni po okresie. Poza tym owulacja nastepuje ok. 13 dnia cyklu, wiec jest malo prawdopodobne ze jestes w ciazy. Ale roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie
dziewczyny test można zrobić w terminie miesiączki która się nie pojawia jeśli jesteś w ciąży powinien wyjść dodatni należy go zrobić rano aby mocz był zagęszczony (większe stężenie hormonów ) bardziej wiarygodny wynik i ściśle przestrzegać czasu oznaczenia a nie dopatrywać się po 2 godzinach czegoś czego nie ma a na koniec zła wiadomość ...testy czasami wychodzą nieprawdziwie co może byc spowodowane niskim pomimo ciąży poziomem hormonów albo wręcz przeciwnie w przypadku zaburzeń hormonalnych które trzeba leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_203
Ja tez robilam sobie takie testy wpierw Blueclear compact, pozniej jakis z bobaskiem na pudelku nie znam nazwy oba robilam w tym samym dniu poznym wieczorem i pojawily sie na nich po 2 kreski co wskazuje ciaze, jedanak ciagle licze na to ze mogl sie pomylic, zwlaszcza ze 15dni wczesniej bralam Postinor wiec dawka hormonow byla straszna:( a poza tym tego dnia jak robilam test zazylam leki ktore sa lekami przeciwhistaminowymi nie wiem czy moze to miec wplyw na to mam nadzieje ze miesiaczka w koncu nastapi, bo narazie jej nie widac:( mysle ze powtorze sobie test w poniedzialek naczczo a w srode udam sie do ginekologa, najlepsze ze ja robilam test 9.02 a bylam u gin 2.02 i nic mi nie powiedziala ciekawe czy to mozliwe ze nie bylo wtedy wiadomo!Mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni a 2 kreski to pomylka:(:Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test prawde ci powie
ja robiłam test i 2 razy pokazał ciąże !1 był quik-cos takiego ,a drugi niepamiętam!!!no i oczywiscie z tego tytułu mam teraz 3 letnia córe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie odradzam test z bobaskiem-quick view-mnie dwa razy oszukał!! jestem za clear view-trochę droższy ale lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie odradzam test z bobaskiem-quick view-mnie dwa razy oszukał!! jestem za clear view-trochę droższy ale lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja
polecam ten test. Zawsze mu ufalam i nigdy mnie nie zawiodl-mimo, ze robilam go zawsze po poludniu. Jak dla mnie-najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×