Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polina12345

testy ciążowe

Polecane posty

Gość polina12345

witam.będąc na urlopie miałam bóle lewego jajnika spodziewam się że był to dzień owulacji.było przytulanko z mężem.dokladnie przedwczoraj zauważyłam 2 może 3 nitki krwi w dużej ilosci śluzu.nie wiem co to było nigdy tego nie miałam.dziś robiłam test ciązowy dokladnie 4 dni przed okresemale wynik negatywny.co o tym myślicie.dodam ze staramy sie z mezem ponad 4 lata o maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z "przytulanko" dzieci się nie biorą. Weźcie się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poluna1234
wiesz dodam ze dzialalismy od poczatku dni plodnych do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Te nitki krwi w śluzie płodnym to mogła być właśnie oznaka owulacji.Lub...zapłodnienia.Miałam tak w cyklu, w którym zaszłam w ciążę.Ale najwcześniej test ciążowy z moczu wychodzi pozytywnie po 14 dniach od domniemanego zapłodnienia (rzadko wcześniej).Dla pewności radzę go powtórzyć jeszcze trzy tygodnie po tym "przytulaniu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina1234
dzięki cleo moze mam jeszcze jakas nadzieje na fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
I to jest dowód na to, by dni płodnych nie wyliczać, tylko obserwować.Na przyszłość.Wszystkie dni, w których obserwujesz w śluzie drobinki krwi są dniami potencjalnie płodnymi.W ciążę możesz też zajść do 3 dni przed i do 3 dni po kaźdym dniu ze śluzem płodnym lub nitkami krwi.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina1234
Cleo ale owulacja nie moze wystapic w 25 dc a tydz wczesniej mialam bolesci jajnika.moze faktycznie zaszlam...poczekam kilka dni okaze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zauważyłam, że 2 tyg okres mi się spóźnia i wtedy test zrobiłam. Od razu II kreski. Nie schizowałam w ten sposób co autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina1234
Ja nie schizuje tylko zastanawia mnie te plamienie ktore nigdy wczesniej nie mialo miejsca a moze jakas inna miala tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczekaj i zrób test po naprawdę spóźnionym okresie. Jak nie możesz zajść, to kup Symfolic w aptece i pij. Słyszałam, że to jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ale kto Ci powiedział, że owulacja nie może wystąpić w 25 dniu cyklu? Może.Może i w 5 (rzadko) i 15 i 25 i 45 (ostatnio często tak mam).Wtedy po prostu cykl się wydłuża i nie trwa np.28 dni, tylko 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polina1234
No ok ale tydz wczesniej mialam bol jajnika caly dzien i moze wtedy byla owulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Może.Ale to zaczekaj i zrób test ciążowy w terminie, który podałam.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×