Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Asik1100

Testy Ciążowy, bóle brzucha

Polecane posty

Cześć :) A więc mieszkam w UK, w październiku 2016 poroniłam. Od tamtej pory mam dziwne bóle podbrzusza podczas stosunku, byłam u lekarza ale jak zwykle ginekolog nie chciał mnie zbadać, a więc będę zmuszona przylecieć do Polski do lekarza. W UK zrobili mi USG wewnętrzne jak i zwykłe brzucha, stwierdzili ze "chyba" wszystko sie wyczyściło. W styczniu Miesiączkę dostałam w nowy rok trwała ona tydzień po czym dwa tygodnie później znowu dostałam miesiączkę która trwała również tydzień. W Lutym dostałam raz na całe szczęście i w Marcu też już mam za sobą, a dokładnie 18 Marca skoczyła się. Na początku Lutego byłam znowu u lekarza ale on nie widzi problemu z moimi miesiączkami. Do dziś się staramy o dzidzie, ale nic... od jakiś paru dni (około 3-4) mam bóle podobne do miesiączkowych lecz o wiele bardziej delikatne podbrzusza(przy miesiączkowych potrafię mdleć), i pochwy. Tak, wiem powinnam poczekać do daty następnej miesiączki(dodam że mam bardzo nieregularne miesiączki i nie jestem w stanie określić daty następnej) ale musiałam już zrobić kupiłam first response testy, ale negatywne. Wszystko by było okej ale jak się dowiedziałam że jestem w ciąży w Październiku to na tych testach nic mi nie wyszło, dopiero na Clearblue. I tak się zastanawiam czy pójść i kupić ten test z clearblue czy nie ? tak samo się czuje jak wtedy. We wrześniu 2016 miałam okres a w październiku lekarze mi powiedzieli ze to drugi miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×