Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulaaaaa67890

Testy owulacyjne kilka dni pozytywne. Foto

Polecane posty

Gość Paulaaaaa67890

Witam. Jestem nowa na tym forum i od trzech msc staram się o dzieciątko. 8 września dostałam @, testy stosowałam od 14 września ( od razu po miesiączce) przez kilka dni wychodziły ujemne... dwie kreski widoczne jednak testowa ciemniejsza , 25 września w końcu pokazała się bardzo mocna kreska kontrolna do 28 kreska kontrolna była ciemniejsza niż kontrolna , ale nie aż tak mocno jak za pierwszym razem... 29 test był negatywny a dzisiaj tj 30 września znowu kreska kontrolna ciemniejsza... wczoraj robiłam test ciążowy ale negatywny... 4 dni po owulacyjnym teście to chyba za wcześnie ? Proszę powiedzcie o co chodzi z tymi testami owu. Link do testów. https://m.fotosik.pl/zdjecie/cd1e9bbe5c6efa5f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metda termiczno-sluzowa jest dokladniejsza. Wygoogluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z wypowiedzią wyżej. Możesz też kupić sobie mikroskop owulacyjny. Jest na ślinę i wielokrotnego użytku, więc moim zdaniem jest bardziej opłacalny. I z tego co wiem łatwiej interpretuje się wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Test owulacyjny wykrywa obecność hormonu luteinizującego w moczu kobiety-a ten może być w nim obecny nawet we wczesnej ciąży.:)Jednakże test lh nie jest zbyt wiarygodnym wskaźnikiem ciąży.Odczekaj co najmniej 14 a jeszcze lepiej 21 dni od owulacji i zrób raz jeszcze test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dokładnie działa taki mikroskop? pierwszy raz spotykam się z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Hej ja od tego miesiaca zaczelam uzywac testow elektronicznych clear blue i przewertowalam cala ulotke. Wazna informacja jaka znalazlam, to zeby nie uzywac testu ponownie jak sie juz pojawi informacja o dniu owulacji bo wtedy wynik moze byc mylacy. Moze tak samo jest z tymi paskowymi, radze zagladnac do ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Testy na ślinę wykrywają zmiany w jej obrazie w ciągu całego cyklu (jest to związane ze zmianami hormonalnymi).Ponieważ pozwalają wykryć nie tylko sam moment owulacji, ale i dni płodne, mogą być używane zarówno do planowania ciąży, jak i antykoncepcyjnie.Ich dokładność wynosi 98%.Nie nadają się jednak do stosowania przez 3 miesiące po porodzie, po odstawieniu pigułek, przy poważnych zaburzeniach hormonalnych czy leczeniu niepłodności.Najdokładniejszy i najdroższy z tych testerów to OvuControl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×