Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcepanek79

testy płodności

Polecane posty

Gość marcepanek79

Czy istnieją, a jeśli tak to na czym polegają i gdzie można wykonać testy płodności dla kobiet? Coś mi się wydaje, że z moją płodnością nie jest tak jak powinno być, a nie mam pojecia jaki i gdzie sprawdzić. Pomóżcie, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gul gul
Tak, testy istnieją. Można kupić w aptekach bez recepty. Oprócz tego możesz sprawdzić czy masz owulację mierząc temperaturę przez cały cykl, oraz poprzez obswerację śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkanta
testy ktore kupuje sie w aptekach ( w sumie to zestaw kilku w opakowaniu) wskazuja dzien owulacji- polecam kupic na poczatek, a jak okaze sie ze owulacja nie wystepuje to do ginekologa po skierowanie na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanek79
O... wielkie dzięki! :) A czy znacie może przybliżoną cenę takich testów i ew. nazwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj na allegro
ja je stosuję i jestem zadowolona (nick sprzedającej to ewaanalityk). W sklepie są o wiele droższe czasami kosztują ok.90 zł ale może uda Ci się kupic testy owulacyjne Bobo - kosztują jakieś 55 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieetkaaaa
ja też kupiłam taki zestaw na Allegro.. obawiam się jednak że te testy nie dają 100% pewności że WYSTĄPIŁA owulacja.. one jedynie pokazują wzrost stężenia LH.. który prowadzi do owulacji.. ale zawsze może się zdarzyć że mimo wzrostu LH owulacja nie wystąpi..że się organizm na dany moment "rozmyśli" .. warto dodatkowo mierzyć temperaturę i obesrwować czy pojawi się skok.. ja na razie pracuję z testami i jednocześnie zaczynam obserwacje tempki.. za jakiś czas mam nadzieję że obędzie się bez testów :) ale na razie jakoś dziwnie to wszystko wychodzi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieetkaaaa
p.s. na Allegro 5 testów kosztuje kilkanaście zł.. w aptece kilka razy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz pójść do ginekologa na monitorowanie cyklu, wtedy bedziesz miała pewność, gin wykona usg dopchwowe, najlepiej ok. 12, 13 dc, powie Ci czy pecherzyk dojrzewa, a potem może iść za parę dni, zobaczyc, czy pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanek79
Bardzo wam wszystkim dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana taka
dzis kupilam taki test bobo plan nie polecam bo jest bardzo drogi ja kupilam quik-check za 23 zł . jest ich 5 w opakowaniu a dziala na tej samej zasadzie co wyzej wymieniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
radze nie kupowac na allegro.przewaznie te testy sa trefne.radze pojsc do apteki i tam go kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapektcz
sprawdzalem test na plodnosc na allegro dla kobiet 55zl ale dla mezczyzn 150 zna ktos moze c=jakies tansze ? dla mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możecie ocenićkogoś?
a jaki ma być śluz kiedy są płodne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhkjhkjh
ja uzywalam monitora clear blue, polecam, dokupujesz tylko patyczki testowe, a monitor pokazuje kiedy jest najwyzszy wskazinik plodnosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy owulacycje są bardzo pomocne. jeśli na oko wiesz,kiedy ma wystąpic owulacja a starasz się alurat o dziecko to w przewidywanych dniach płodnych badac mocz testami-dwie kreski pokazują dobry czas na starania się o dziecko.testy są jasno opisane, wynik łatwy do odczytu.więc testy są po to,aby upewnic się czy ta owulacja napewno jest. ale uwaga! ja kupiłam testy,które pokazały 1 kreskę tą normalną a 2 wskazującą owulację jesli ta owulacyjna jest blada-owulacji nie ma.muszą byc obydwie wyraźne,ale to zależy od testu jaki kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TestPłodności
!!!TESTY PŁODNOŚCI DLA MĘŻCZYZN!!! BabyStart POMIAR ILOŚCI PLEMNIKÓW W NASIENIU GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY NA ALLEGRO nick: peace_and_love e-mail: lyclear30g@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścnika
Jak ja miałam watpliwości to poszłam do lekarza a nie testy robiłam , lekarz kazał mi brać suplementy diety ferti lady bogaty w witaminy , które pomogły mi w poczęciu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też brałam suplementy a oprócz tego wyznaczałam sobie dni płodne afrodytą na ślinę. dzieki temu udało mi się zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z wróżb Macieja i innych wróżbitów na tej stronie: http://cw8.pl/r/Cs5ezoteryka , Polecam wam wszystkim sprawdźcie sobie, bo wróżby naprawdę się sprawdzają! Dokładnie miesiąc temu skontaktowałam się z wróżbitą, aby powiedział mi coś więcej o moich uczuciach w przyszłości. Powiedział, że początek lipca to będzie mój dobry okres i znajdę kogoś. I wiecie co? Zupełnie przez przypadek w kawiarnii w której zawsze pije kawę, odezwał się do mnie mężczyzna na którego nigdy nie zwracałam uwagi. Jest naprawdę świetny i od 3 tygodnii jesteśmy razem :) Uwierzcie w wróżby, bo o naprawdę się spełniają! Można zapytać o wszystko tutaj i nie tylko o uczucia a także o zdrowie i rodzinę : http://cw8.pl/r/Cs5ezoteryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1987s
Od jakiegoś czasu do sprawdzania płodności korzystam z Ovu Control. Świetna rzecz, można sobie zdecydowanie ułatwić życie. Sprzęt wygląda niepozornie, jest mały i poręczny. Wystarczy wziąć próbkę śliny i po chwili jest wynik. Nie jest to żadna magia tylko po prostu urządzenie sprawdza zawartość konkretnych hormonów, a wiadomo, że inny jest ich rozkład w dni płodne a inny w niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi odpowiada jak bada Ovu Control, jest szybko dokladnie i dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ovu Control gdzie można kupić i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Istnieją nawet dwa rodzaje.Paskowe z moczu -działają podobnie jak ciążowe-pokazują jedynie, czy i kiedy kobieta ma owulację.Kupuje się je w aptece.Zwykle jest 10 pasków w jednym opakowaniu, żeby można było testować się przez cały cykl.W Internecie natomiast można kupić testery wielorazowe ze śliny.Pokazują nie tylko sam moment owulacji, ale i pozostałe dni płodne, więc można stosować je również jako metodę antykoncepcji.Działają 2-3 lata.Kosztują 100-300 zł.Podobno najlepszy jest ten droższy model, Ovu Control.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te testy pomagają sprawdzic dzien w ktorym na pewno nie zajdzie sie w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.Te ze śliny tak.Natomiast te z moczu pomagają tym, które chcą zajść.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria877
Ja mam i używam takiego urządzenia jak Ovu Control, na pewno komfortowo się używa, jest dużo bardziej higienicznie niż przy testach owulacyjnych na mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też pasuje Ovu Control do badania owulacji, można sobie z tym testerem w każdych warunkach poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam afrodytę i powiem wam że nie zawiodłam się ani razu mimo pół roku użytkowania :) W ogóle takie testery to świetna sprawa moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na ile w ogóle wystarcza taki tester? bo słyszałam że są wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saradad
Zamówiłam Ovu Control niedawno i oby dało efekt, bo już rok się staraliśmy o dziecko tak spontanicznie bardziej, bez kontroli owu i widocznie trzeba na to zwrócić większą uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×