Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania19_olsztyn

Też tak macie ze po stosunku wypływa z was cała sperma??

Polecane posty

Gość ania19_olsztyn

Feeeee nie lubie spermy, a jak ona ze mnie wypływa to mam obrzydzenie, nie lubie tego uczucie później wszystko w niej jest, wy tez macie takie problem, zawsze myślałam ze ona zostaje w środku, teraz biore tabletki i robimy to bez, lepiej już było z prezerwatywą. Może mi to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to nie przeszkadza
nawet czesto jest to milei fajne uczucie jak czujesz ze ci sie tam wlewa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo!!! Książka \"wojny plemników\" jest rewelacyjna!!!! odkąd ją przeczytałam polecam ją wszystkim i do tej pory jestem pod jej wielkim wrażeniem. Ja też nie lubiłam jak coś ze mnie wyciekało i w sumie do tej pory nie przepadam, ale po przeczytaniu tej książki mam zupełnie inne nastawienie i jakoś to wytrzymuję. Ja sama martwiłam się przedtem czy wyciekanie spermy nie oznacza, że nie chłonę jej prawidłowo do zajścia w ciążę, ( a można powiedzieć, że się staramy) ale teraz wiem, że tak po prostu musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b0e8a0t1a1
Ja też tak mam i takze strasznie tego nie lubie na poczatku myslalam ze cos ze mna nie tak myslalam ze ona musi tam zostac w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaaaa
Ze mnie też wszystko wypływa a staram się z moim facetem o dziecko i martwię się, że przez to nie będę mogła zajść w ciąże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czasami tez tak mam ze wypływa ze mnie sperma ........ ale na poczatku tak miałam jak brałam tabletki ? ale juz odstawiłm jakies poł roku temu bo staramy sie z narzeczonym o dziecko .. i chyba se udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka123456
witam.! czy ktos moze mi powiedziec a raczej odpowiedziec! kochamy sie z mezem , ale zaraz po stosunku sperma wyplywa nie musze sie nawet ruszyc a odrazu cala posciel jest brudna, nawet nie zdarze sie wytrzec! staramy sie o dziecko ale nic z tego nie wychodzi , ktos moze mi powiedziec czy zajde w ciaze mimo iz ta sperma bo kilku sekundach wyplywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimana
ja ściskam w kroczu ,ide do łazienki robić siusiu ,rozluzniam i sperma w kibelku a nie na pościeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
zawsze wyplywa wszystko mokre po nogach strasznie leci jakbym sikala zawsze nie moge sie nadziwic skad On tyle tego bierze:) a pradukcje ma duza:p zawsze mi wylatuje 1 dzien caly i nawet kolejny ale ten nastepny to tylko tak ze wilgotno jest...troszke mnie to frustruje.. Bo niekomfortowe i w podpaskach musze chodzic albo wkladkach nogi do gory nic nie pomagaly to co mialo wyleciec to wylacialo.....ale ostatnio powiedzialam ze jak dojdzie to ma dopchnac....:):):) a nie w momencie jak sie odsuwa....a tak jest glebiej...i jest duzo duzo duzooooo lepiej:):):) sprobojcie same u mnie sie sprawdzilo a tez staramy sie o dzidzie 2 lata:):) mam nadzieje ze juz blizej niz dalej:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia 24
Dokładnie też tak mam. Za każdym razem jak się kochamy, to cała sperma wypływa ze mnie wypływa. Zastanawiałam się wiele razy czy to ze mną jest coś nie tak. Może to nie do końca odpowiedzialne, ale ja bardzo chciałabym mieć takie maleństwo. A nawet w horoskopie jakiś czas temu miałam napisane, że jak nie będę uważać to mogę spodziewać się syna. A ja bardzo chciałabym, mieć synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdgdgd
nie ma lepszego uczucia niz jak facet konczy we mnie z prezerwatywa sex jest sztuczny jak sie ludzie kochaja to chca do konca i tak jak natura nas stworzyla,do srodka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebista riposta
na koniec ANTY1 hahaha ale co do tematu, to ja tez tego nie lubie ale zawsze musze wstac i isc sie upyc i "wysiusiac" wsyztsko, czasami sie udaje, czasami leci jeszcze cos ze mnie przez kilka godzin,a le wystraczy wkladka i jest ok. Troche sie jednak przestraszylam tym wpisem wczesniej, zeby uwazac, bo i tak mozna zajsc w ciaze... Moj facet i ja lubimy jak konczy we mnie a teraz sie troche boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksisssss23
Jak was to obrzydza to po co uprawiacie sex wogule????? To normalna reakcja kobiety co ma wleciec i tak wleci jesli chce sie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy same nie wiecie o czym pisac maz musi miec wszystko w domu by nas nie zdradzal to logiczne wiec zacznijcie myslec to ze splywa z nas ich sperma to normalne ale trza im pokazac jak bardzo sie nia podniecamy i robimy z niej maseczke ona musi nam wyplywac z kazdej dziurki a nie tylko z jednej bo to nie sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystko wypływa trochę zawsze zostaje w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by wszystko została urodziłaś by armię dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po stosunku używam chusteczek, czyli nawijam je na dwa palce i wkładam do pochwy. Czynność powtarzam jakieś trzy razy i rano nic ze mnie nie wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma zrobic? wsiaknac sie w scianki pochwy? albo tam zostac? zatkaj sie korkiem albo podmyj po stosunku, a jak nie lubisz, to GUMA a nie jeczenie na kafe! jestes zalosna, takie problemy, sperma wyplywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli ze mnie nic nie wypłynęło to oznacza że nie było wytrysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sperma zmienia konsystencję pod wpływem kontaktu z naszym śluzem, po czasie się bardziej upłynnia i dlatego wycieka co do samego wyciekania, jak ktoś wspomniał o mechanizmie opisanym w "wojnie plemników" obawiam się że gdy kobieta nie jest dostatecznie podniecona, nie przeżywa orgazmu podczas stosunku to ten "rezerwuar" na nasienie nie zdąży się wytworzyć i dlatego sperma od razu wypływa kobieta potrzebuje więcej czasu niż facet by się odpowiednio podniecić, wtedy tkanki pochwy zmieniają się, nabrzmiewają, rozpulchniaja się, pochwa się wydłuża, jak facet za szybko kończy to kobieta jakby nie jest gotowa na przyjęcie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie różnie bywa z tą spermą. Raz leci od razu po wyjęciu a czasami nie. Czasami jak mam ochotę to po wytrysku wciąż jeszcze go ujeżdżam przez parę minut. Wtedy wypływa mimo że mam go w środku. Mąż ma dużego penisa (prawie 20 cm) i jak ma wytrysk przy pełnym zanurzeniu na samym dnie pochwy to po szybkim wyjęciu i zaciśnięciu jest ok. Mogę wstać iść do łazienki i nic nie zgubie. Poza tym dużo tej spermy z siebie wyrzuca. Przeciętnie ma od 7-11 dość obfitych pryśnięć więc trochę tego towaru jest. Ostatnio jak wyjął i wypryskał mi wszystko na brzuch, to wyglądałam jakby z trzech facetów mi to zrobiło. Owszem jak idziemy się potem myć to on raz dwa umyty a ja czekam aż mi wszystko wyleci. Po stosunku mam luźną i rozciągniętą pochwę więc dość swobodnie prawie wszystko wypływa. Ogólnie to lubię wytryski w pochwę. Fajne jest go czuć jak mu drga przy wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem, ale jakoś nie mam zamiaru kpić sobie z dziewczyn które zadają pytania typu " wam wycieka sperma? " To normalne że pytamy jak czegoś nie wiemy czy jesteśmy ciekawi jak to jest u innych. Dla wielu weteranek w bzykaniu to śmieszne pytanie, ale przypomnijcie sobie jak zaczęłyście czy wszystko było takie oczywiste? A te baby a właściwie chłopy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wycieka i bardzo lubią jak mnie zalewa podczas wytrysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześciej się bzykać,a nie raz na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda szalona Asica
Ja tam lubię jak coś ze mnie wyplywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej gdy facet spuszcza się do chusteczki higienicznej, lub do ręcznika papierowego. Wtedy niczego nie zabrudzi. Chusteczka lub kawałek ręcznika ląduje w toalecie i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do odbioru spermy jest pochwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdyhfd
ja zawsze po stosunku podkładam sobie ręcznik pod pochwę, a pózniej naklejam wkładke niech wypłynie co ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mie jak posuwa mąż do pod tyłek podkładem dwie poduszki i jak się spóści to sperma nie wypływa i leżę tak przez 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wypływa, wypływa. Wypływa wszystko co mi mój kochany wtryśnie. Wypływa dużo zaraz po wytrysku, tuż po wyjęciu penisa. To normalne że tak się dzieje. Czasami nawet na drugi dzień jeszcze coś się po sączy dlatego jak w ciągu dnia robimy jakiś bara bara po którym trzeba się ubrać i gdzieś wyjść nie pryska mi do pochwy tylko na zewnątrz i wtedy niema problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×