Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arnika6789

Ukryta ciążą 6 7 miesiąc

Polecane posty

Gość arnika6789

Witam, czytałam wątki na wielu forach o ukrytych ciążach, gdzie kobiety dowiadywały się, że są w ciąży nawet w dopiero podczas porodu. Sama u siebie zauważyłam dużo objawów (nie wiem czy się sugeruję, czy mam rację) - od czasu ostatniego stosunku (7 mies temu) utyłam i od 3 mies staram się zrzucic kg ale bezskutecznie, tzn trochę schudłam, ale brzuch nawet po całym dniu niejedzenia nie jest płaski. (mam 157 i ok. 55 kg). Ostatnio zauważyłam ciemną linię na dolnej części brzucha (nie pamiętam czy wcześniej ją miałam czy nie). Dużo się od tych 7 mies stresowałam, więc może tycie, duża senność, od czasu do czasu mdłości najczęściej jak się stresuję, ale brak wymiotów to objawy stresu, a może jednak ciąży? Zrobiłam 2 testy z krwi 2 tyg i miesiąc po stosunku - oba negatywne, i 2 testy domowe, też negatywne. Teraz jednak obawy wróciły, zrobilam dziś test domowy - negatywny. Czy to jest w ogóle możliwe aby w 6-7 misiącu test nie wykrył ciąży? Czekam jeszcze na wyniki badania z krwi. Proszę napiszcie czy jest jakakolwiek szansa na to, bo już wariuję i nie wiem czy oszalałam czy mam powody do niepokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szoda ci kasy. Wiesz cuda się zdarzaja, w totka ktoś wygrywa 2 X pod rzad ale nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, sama jestem w siódmym miesiącu ciąży... przecież takie Maleństwo już tak kopie i figluje w brzuchu, że po prostu nie da się nie zauważyć ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mieć jakieś zaburzenia hormonalne, ale to nie ciąża. testy pokazałyby, a już z pewnością bhcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty na serio tak? Tyle testow i nadal ? Nie wierze ze az takie kretynki sie zdarzaja :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to normlane przez przez 9 miesięcy od ost stosunku co rusz robi się testy i badania na ciązę :D Aż strach pomyśleć o częstszych stosunkach, wtedy to całe życie co miesiąć testy i testy. A może autorka bardzo chce mieć dziecko z tego stosunku :P Aha i można wyartykuować swoje zdanie bez wyzwisk. To do gościa powyżej. To niczemu nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnika6789
Uwierz mi, że wolałabym, żebyś miała rację, że jestem kretynką :P Wiem, że to się wydaje nieprawdopodobne, ale tak cholernie się boję, a jeszcze czytam, że takie przypadki się zdarzały... Nie wiem tylko czy te kobiety w ogóle robiły testy. O to mi chodziło, czy hcg daje 100% pewności... No ale po tylu miesiącach już chyba tak...? Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. Robic testy z mysla ze sie zaciazylo mozna co miesiac. Ale autorka pisze o 6,7 miesiacu. Wiec czytaj ze zrozumieniem i nie dodawaj zbednych teorii o checi zaciazenia co miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty przeczytaj ze zrozumieniem to co napisała. Ale nie potrafisz bo ubodło cię ze zwróciłam uwagę że wyzywasz innych. To był sarkazm nie skierowany do ciebie ale widać przerosło to twoj a inteligencję - przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat odbij bo to nie ja pisalam komentarz z wyzwiskiem wiec sie nie produjuj bo ruszac mnie akurat nie ma co :) sie uniosla hahahs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co sie wypowiadasz, skoro to nie było to Ciebie. I nie zmienia to faktu że to nadal był sarkazm któego nie zrozumiałaś bo masz trochę za małe IQ - powinno cię to ruszać bo sie ośmieszasz wypowiadajac się bez ładu i skadu bo nie zrozumiałaś a koniecznie musisz sie wtrącić mimo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha co za nolajf z ciebie zyjesz samym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I widze wcale nie ogatniasz ktore posty sa moje :) temat zamkniety wiec skoncz sie produkowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cię ubodło. haha to jedyne na co cię stać i jakieś gimnazjalne słówka wow. Szokujesz. tak skończ - ja z dziećmi nie gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ze starymi babami bez zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×