Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna1

upławy, testy, okres, ciąża...

Polecane posty

Gość niepewna1

Jak to jest, bo już mam dość tej nerwówki. 22 marca nastąpił ten feralny dzień, to było 1 dzień po okresie, cykle reguralne jak w zegarku co 29 dni. Raczej marne szanse na ciążę, ale w końcu kto to może wiedzieć... Test zrobiłam zaraz po 5 dniach (kretynka ze mnie, wiem, że za wcześnie, ale nie wytrzymałam już tego), powtórzyłam po 9 dniach (pre-testem, który podobno wykrywa 6 dni po zapłodnieniu) jedna kreska :) do tego pojawiły się ciągnące, biało-przezroczyste upławy. Fajnie, teraz jestem dokładnie w połowie cyklu i upławy są "serowe" też biało-przezroczyste. Podobno takie upławy to znak, że jednak nie będę mamą, podobno testy "działają" już po 6 dniach. Z drugiej strony, upławy mogą występować w ciąży, a testy to w końcu nie 100% pewności i należy je wykonywać w pierwszym dniu, kiedy "spodziewany okres się nie pojawił"... Jak mam wytrzymać miesiąc w niepewności ?? Nawet UFO tego nie wytrzyma A jak to wygląda z Waszej strony ?? Wpisujcie się kobietki i wspierajmy się razem :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble
tego sie nawet czytać nie da..co za serowate wypociny..feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszioro
Faktycznie !! Co za obleśny post !!! Ciągnie się jak upławy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna1
nie ma to jak wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
ze to chyba wyrazne objawy ciazy test sie chyba pomylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serowaty upław
twoim najlepszym przyjacielem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serowaty upław
twoim najlepszym przyjacielem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna1
tak, piękna stronka, szkoda tylko, że się nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie otworzy
i nie martw sie. Nie jestes w ciazy. Milals sluz plodny wiec w ciazy nie jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna1
W końcu ktoś normalny odpisał :) Dzięki wielkie :))) Tak gdzieś wyczytałam, ale nie ma to jak potwierdzić :) A wszystkim, którym opis wydawał się niewłaściwy zachęcam do obserwacji samej siebie, może wtedy przestaniecie panikować i zajmiecie się czymś istotnym :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idz
ta spamerka reika czy jak jej tam stale zasmieca kafeterie i robi sobie reklamówki spamerom powiedzmy globalnie wspolnie , wielkie KURWAA NIE ma zgody na spam w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ty znawczyni
od kiedy serowe upławy to objaw sluzu płodnego ale ty glupia jak kot filemon conajmniej a Ty kolezanko idz lepiej do dobrego ginekologa bo zaden _ZADEN_ serowy uplaw nie jest zdrowy i nie wierz tym co napisza ze tak juz jest itd tak nie jest to albo bakterie albo grzyby i nic dobrego z tego nigdy nie ma i na pewno nie jest to zaden objaw ciazy , tylko Cie partner niedomytym napletkiem, burak jeden uraczył idz do lekarza i tyle i nie czekaj bo im pozniej tym gorzej sie leczy a test sie robi po 15 dniach lub w dniach przypadania miesiaczki, rano z porannego moczu a nawet jak na ulotce jest inaczej to tylko jest marketing zeby opchnąć wiecej testow laskom kazdy analityk powie Ci kiedy badanie jest wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to i zastanawiam się, czemu dzieci, idioci, półgłówki zamiast próbować trochę zmądrzeć wypisują takie obleśne, żałosne teksty. Tylko wspólczuć pozostaje mamusiom, które wychowują lub wychowywały takie niedorozwoje. Poszukajcie sobie forum dla palantów i tam wypisujcie swoje wypociny. Niepewna - na pewno nie jesteś w ciąży. Owulacja występuje 14 dni przed miesiączką. Dwa dni przed i 3 dni po są płodne (mniej więcej). Ciągnące upławy - to śluz płodny. Jeśli są serowate - to może być zakażenie, najczęściej grzybiczne lub bakteryjne. Może się przytrafić każdej kobiecie, nie tylko po stosunku. Bardzo dobre są tabletki dopochwowe - Clotrimazolum, chyba bez recepty i kosztują około 5 zł. Ale może lepiej idź do ginekologa, zamiast leczyć się sama :) Pozdrawiam i nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna1
Guśka!!! Dzięki za wsparcie i wiedzę, którą chcesz się podzielić z kimś takim jak ja. Mam mieszane uczucie i spanikowałam :( Teraz pozostaje mi czekać, ale uspokoiłaś mnie i mam nadzieję, że się potwierdzi ;) Jeszcze raz dzięki i trzymaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly
a doszlo do wytrysku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×