Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uprawnienie seksu 5 dni przed miesiączką

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry Kochałam się ze swoim chłopakiem 5 dni przed miesiączką bez zabezpieczenia. Mianowicie On wszedł na chwilę a po chwili kazała mu wyjść nie skończył we Mnie. Miałam wtedy dni nie polodne. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogę zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciązy nigdy nie mozesz wykluczyć,nawet jak bierzesz tabsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się kochałam z moim do końca 5 dni przed @ niby bezpieczne dni ;) więc zaszalelismy i co prawdopodobnie jestem w ciąży! Powodzenia :) nigdy nie wiadomo jak widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jaki sposób wyznaczasz sobie fazy cyklu, że wiesz, że były to dni nieplodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeśli uważacie, że dni niepłodne można "wyliczyć"-jesteście w błędzie.To można jedynie zaobserwować.Do pani, która rzekomo zaszła w ciążę 5 dni przed miesiączką: to krwawienie, które wzięła pani za miesiączkę, najprawdopodobniej było krwawieniem okołoowulacyjnym-czasem najwyższej płodności.:) 5 dni przed PRAWDZIWĄ miesiączką (tzn.kiedy moment owulacji został prawidłowo zaobserwowany) szansa na ciążę wynosi ok.1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wiem, czemu tak często tego typu pytania zadawane są na forum. Świadczy to o waszej niewiedzy, co w ogóle dzieje się z waszym organizmem. A ta wiedza jest bardzo przydatna. Wyznaczając fazy cyklu można chociażby szybciej wychwycić różne anomalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Gościu, to prawda.Ludzie biorą się za seks, nie mając podstawowej wiedzy ani o swoim ciele, ani o antykoncepcji (pytania w stylu:"czy jak pominęłam parę...nie wiem, ile...pigułek, to chronią mnie te poprzednie?") - a potem wątki w rodzaju:"Błagam, nie jestem gotowa na ciążę!" Tylko, kurka, na seks to jakoś zawsze wszyscy są gotowu...To mnie bardzo martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×