Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosia_samosiaaaaaaa

Vagical - dziewczyny mam do Was pytanie

Polecane posty

Gość zosia_samosiaaaaaaa

Korzystajac z wyszukiwarki zauwazylam,ze wiekszosc z Was po tych globulkach ma nieprzyjemne objawy takie jak : wrazenie,ze nie zrobilo sie siku do konca- ja czesto musze daleko wyjeżdżać i nie moge sobie pozwolic na tego typu sytuacje. wole czuc ze zrobilam siku do konca na wszelki wypadek :) cze te nieprzyjemne objawy Zawsze wystepują ? czy moze to byly jedynie jakies pojedyncze sytuacje ? prosze o info dziewczyny ktore uzywaja tych globulek, pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam kilkakrotnie, jedyny mieprzyjemny objaw, to fakt że globulka w ciągu dnia wypływa, ale to jest akurat cecha wszystkich tego typu gałek. Dla mnie vagical jest dobry, wyleczył mi stany zapalne, żadnych podrażnien nie wywołał, czego nie mogę powiedzieć o gałkach z propoliu, po których wszystko mnie piekło. No ale pewn ie kazdy reaguje inaczej. Dla mnie to najlepsze tego typu piguły dostępne bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaaa
dzieki za szybkie info :) chyba zaryzykuje slyszalam,ze jest bardzo dobry :) ja tez mam uplawy tak mysle (wydzielina miedzy miesiaczkami ktora NIE jest przezroczysta czy biala) bylam u lekarki, ale ona zlekcewazyla ten problem (bo jestem dziewicą) wiec postanowilam sie leczyc na wlasna reke.pozdrawiam!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaaa
mam jeszcze jedno pytanie: kupilam sobie oprócz vagicalu, lacibios femina tabletki z kwasem mlekowym jest ich 10 :( nie wiem kiedy zaczac je stosowac po vagicalu (ktory mam zamiar stosowac przez tydzień), przed a moze w trakcie ? (jednoczesnie z vagicalem) i czy to ma jakies znaczenie ? prosze o info 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaaa
up 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaaa
podnosze ostatni raz , no pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem tak cichutko
Na mnie dziala, jak czuje ze troche piecze, stosuje Vagical i clotrimazol i rano nie ma sladu ;) Na mnie tak dziala z nagietka (propolisowe) od razu szczypie po wlozeniu, takze widac na kazda dziala co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem tak cichutko
i stosuj je osobno a nie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaaa
dzieki :)a czy mozesz odpowiedziec tez na moje 2 pytanie o lacibios femine ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaaa
acha czyli najpierw lacibios 10 sztuk pozniej vagical i znow lacibios ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem tak cichutko
wez najpierw vagical potem lacibios bo to drugie raczej dziala nie na zapalenie lecz zapobiegawczo a vagicalem to wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaaaaaa
dziekuje, ciesze sie,ze na Ciebie trafiłam :) pozdrawiam!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem tak cichutko
Nie ma problemu, u mnie Vagical swietnie sie sprawdza na takie zapalenia, potem stosuj zapobiegawczo te z kwasem mlekowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justineee
Czy miałyście jakieś niepożądane efekty po Vagical'u?? ja zauważyłam jakby pochwa "skurczyła się"... tzn tan jakby napuchła.. ostatnio miałam problem z zaaplikowaniem globulki pytanie do Was kobiety czy u was też tak się działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justineee
zaczęłam stosować Vagical ponieważ odczuwałam lekkie swędzenie a wydzielina z pochwy była lekko grudkowata :/ teraz jest trzeci dzień jak biorę globulki i swędzenie ustąpiło ale wydzielina w pochwie przybrała dziwną grudkowatą postać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justineee
"up"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justineee
"up up"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate0304
Hej! Stosuje vagical od 7 dni, od 2 mam okropny świąd (podobnie miałam po Gynalginie). Czy któraś z Was miała podobne \"swędzenia\" ? Gynalgin odstawiłam po 4 bo już wytrzymać nie mogłam, nie chciałabym tego odstawiać bo nigdy się nie wyleczę :(.. Czy któraś z Was miała podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka 26..
ja pedze po to do apteki,jzu nie wiem co robic,a do gina jestem zapisana na wtorek dopiero,zagapilam sie a wtedy mam dostac okres...wiec nie wypada chyba tak isc do lekarza.mamnadzieje,ze ten vagical pomoze,bo tak swedzi........ czemu to choelrstwo ciagle wraca?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooona
hym a w aptecem mam poprosic o vagical czy vagikal? tzn jak sie to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ten
co jest lepsze Vagical czy Calendulin? Plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalokolo
Najlepiej to isc do lekarza!! a nie jeczec na forum ze cos dolega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montrealska
z dwojga złego vagical bo rumianek czesto uczula :P ale generalnie najlepiej nie ryzykowac i isc do lekarza a z prep. bez recepty kupic l. femina na flore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulki
Od jakiś 3 czy 4 lat mam upławy. co trochę sie wylecze to znow powracaja. ciagle dostaje jakies globulki od roznych ginekologów. ostatnio nawet dostalam jakies globulki z antybiotykiem. I ustąpiły na jakieś 2 tygodnie i znow wrocily. Moj ginekolog powiedzial ze u mnie sa one od stresow i nerwow.... juz sama nie wiem co robic. teraz biore ten vagical ale juz go bralam chyba 3 razy wczesniej i za bardzo nie pomogl....moj ginekolog zalecil jedna globulke na noc. a w ulotce jest napisane ze kilka razy dziennie po jednej globulce. jak wy stosujecie te globulki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka90-90
Dziewczyny! jeszcze raz apeluje, nie pytajcie się na takiego typu forum jak stosować tabletki, jak je ze sobą łączyć tak jakby każda z nas miała taki sam organizm i była doświadczonym ginekologiem!!! Słuchając się rad innych dziewczyn możemy zrobić sobie krzywdę bo nie każdy organizm reaguje tak samo. Niektóre osoby na tym forum wykazują bardzo niski poziom inteligencji. Macie problem idźcie do ginekologa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×