Odpowiedz na ten temat

Vibin

• asajsa 2013.04.06 [21:46]
    Witam. Czy któraś z was stosowała te tabletki? Jakie odczułyście skutki uboczne?
  • Blueberry21 2013.04.07 [10:01]
    Ja stosowalam i stosuje nadaloczko.gif pierwszy miesiac pamietam byl ciezki (plamienia,placz,nudnosci i tym podobne) ale reszta juz bardzo spokojnieoczko.gif efektow ubocznych nie zauwazylamoczko.gif takze polecamoczko.gif
  • asajsa 2013.04.07 [11:05]
    Dzięki za odpowiedź usmiech.gif Od dawna bierzesz te tabletki? Właśnie najbardziej boje się zmian humoru. Ale skoro piszesz, że trwało to tylko jeden miesiąc to chyba przeżyje oczko.gif
  • Alicja250 2013.04.07 [15:57]
    hej dziewczyny ja stosuję vibin od 12 dni i to moje pierwsze opakowania. Jezeli chodzi o skutki uboczne to bola mnie troche piersi.A czy tez zauważyłyście ze macie mniejsze wydzielanie śluzu i jeston gęstszy?
  • asajsa 2013.04.07 [18:42]
    Alicja ja zacznę je brać dopiero w tym miesiącu więc własnych doświadczeń nie mam ale koleżanka mówiła, że miała po nich silne wydzielanie śluzu. Pewnie na każdego działa to trochę inaczej. Skarżyła się też na brak chęci do seksu, zatrzymywanie wody w organizmie i zmiany nastroju, które zresztą były odczuwalne przez otoczenie.
  • XxMoniaxX 2013.04.08 [09:15]
    Witaj. Ja jestem na etapie konczenia 1 opak. Na szczescie u mnie nie wystąpiły wymoty ani nic bardzoej drastycznego usmiech.gif poza tym ze mialam swoje humorki, lekko nabrzmiałe piersi a tak raczej nic poza tym. A skoro juz tu jestem to zapytam: teraz jestem na etapie przerwy-białe tabletki. Jak pisało na ulotce kolo 2 dnia pojawiło się krawienie. I tu moje pytanie- Czy z was też sie tak lało? ;x Myslalam ze to bedzie plamienie w trakcie brania tych tabl....Czy moze to jednak wczesniejsza @ z powodu tabletek (to moje 1 opak. nigdy wczesniej nie brałam) ?
  • Alicja250 2013.04.08 [13:55]
    MONIA myślę że to krwawienie jest normalne Twój organizm dopiero przyzwyczaja się do hormonów, ja piszesz to Twoje pierwsze opakowanie więc myśle że .Ja tez mam pytanie myślisz ze stosunek po 12 tabletce (z pierwszego opakowania w życiu)był bezpieczny? to był stosunek przerywany wiem że niewielki to ma znaczenie ale piszą na ulotce że trzeba się zabezpieczać przez pierwsze 7 dni bo ja brałam od 2 dnia cyklu wiec myśle że do zapłodnienia nie dojdzie a Wy jak myślicie?
  • ALICJA250 2013.04.08 [14:02]
    w ogóle kiedyś czytałam wypowiedz pewnej Pani ginekolog że ogólnie jeśli regularnie bierze się tabletki to łatwo jest pozbawić kobiete płodności co zresztą chroni ją przed ciążą
  • zeza 2013.05.07 [08:20]
    Spokojnie w ciagu pierwszych trzech cyklów, mogą się dziać rożne rzeczy. Dlatego warto dla spokoju ducha trzymać w zapasie ulotkę. Zawsze można sięgnać i przeczytać czy to co nam się dzieje to "norma" czy cos niepokojącego. Vibin ma male stężenie hormonów, ale to zawsze cos obcego w organizmie. Wiec musimy się przyzwyczaić. Dla mnie one sa idealne, przede wszystkim dla tego, ze bardzo często zapominalam o pierwszej tabletce z nowego opakowania. A dzięki systemowi 21+7, ten problem już mnie nie dotyczy.
  • Dorka123 2013.05.14 [11:44]
    Alicja250, moim zdaniem po 12 dniach stosunek był już bezpieczny, jeśli prawidłowo zaczynasz brać pigułki w dniu wystąpienia krwawienia to jesteś chroniona już od pierwszego dnia. Także po 12 dniach to już raczej nie masz się czego obawiać usmiech.gif
  • gość 2013.06.26 [16:45]
    Sprzedam receptę na 3 opakowania tabletek Vibin
    Recepta z dn. 12.06, ważna 30 dni
    Odstawiłam tabletki, recepta może się komuś przyda.
    Cena: 25 zł (+5 zł przesyłka, możliwy odbiór osobisty w Warszawie)
    vibin@10g.pl
  • gość 2015.08.25 [18:05]
    ja brałam taki: http://aptekagold.pl/vibin-tabl-0-03mg-3mg-x- 28.html i nie miałam żadnych rewelacji oprócz plamień. Vibin apteka (Warszawa) poleciła mi, bo miałam problemy po yasmin i po vibin jest ok usmiech.gif
  • malgo31 2016.11.23 [16:31]
    Tak naprawdę to ja nie miałam żadnych skutków ubocznych po Vibinie, dla mnie to najlepsza forma antykoncepcji ze względu na 7 tabletek placebo w Vibinie, które jest tylko i wyłącznie po to,aby nie robić przerwy pomiędzy opakowaniami.
  • Sabinocja 2016.11.27 [21:26]
    Mnie też odpowiada taki system brania 21 + 7. Vibin brałam jako pierwsze moje tabletki. Plusem też jest ich cena, bo wychodzi miesięcznie 24zł. Dla mnie tabletki to najlepsza forma antykoncepcji.
  • fregatta 2017.01.25 [19:37]
    ja też biorę tabletki VIbin i cieszę się że lekarz mi je przepisał ponieważ bardzo dobrze się na nich czuję, zero skutków ubocznych a tergo się najbardziej obawiał, pełen komfort.
  • gosioowa 2017.02.27 [20:36]
    Dziewczyny a miałyście jakieś objawy uboczne w początkach brania? Jakieś plamienia czy coś?
  • farianka 2017.03.17 [14:35]
    Ja miałam na początku jakieś delikatne plamienia, ale minęły. To się zdarza, nawet w ulotce są informacje na ten temat. Każdy lekarz też Ci to powie, organizm musi się przystosować, a to się nie stanie z dnia na dzień. Jeśli to się dzieje dłuzej niż przez trzy miesiące to wtedy zgłoś się się do lekarza.
  • fregatta 2017.03.24 [16:07]
    Ja Vibin biorę od kilku miesięcy i nic się u mnie negatywnego nie dzieje, wszystko w normie, na początku wstępowały tylko nieplanowane plamienia ale to mnie nie zaniepokoił bo na początku organizm musi się dostosować do nowej sytuacji.
  • gosioowa 2017.03.26 [23:47]
    Dzięki za odpowiedzi, a podpowiecie czym on się właściwie różni od wersji mini? Bo vibin mini chyba też jest?
  • fregatta 2017.03.28 [15:44]
    mi ginekolog różnicę pomięty tabletkami wyjaśnił tak. Vibin mini jest dla kobiet, które dopiero rozpoczynają stosowanie antykoncepcji, poza tym te mini zawierają mniejszą ilość hormonów niż inne środki antykoncepcyjne.
  • gosioowa 2017.03.31 [21:32]
    A to w sumie mogłam się domyślić, że mniej hormonu. usmiech.gif Dzięki za wyjaśnienie.
  • gość 2017.04.04 [09:20]
    Ja je brałam, ale coś słabo się po nich czułam, nie wiem czy to dlatego że początek bo to była moja pierwsza antykoncepcja ale po zmianie na belarę jest jakby lepiej. Ogólnie w sumie antykoncepcję stosuję pół roku
  • ulejka 2017.04.18 [14:28]
    ja tam biorę nieprzerwanie od ponad pół roku Vibin i jestem bardzo zadowolona z tej antykoncepcji, zero skutków ubocznych, poprawiła mi się cera, nie przytyłam, ogólnie super bo trochę się bałam czy to nie odbije się na moim organizmie, ale jest ok.
  • paula gibson 2017.04.18 [23:34]
    Dla mnie najlepsze pigułki jak do tej pory, jestem zapominalska, więc system 21+7 idealnie się sprawdza. Poza pierwszymi tygodniami też nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych.
  • gość 2017.04.20 [17:42]
    Witam odsprzedam 2 op Vibin 28 tabl. wazne do 06.2019 sztuka 18 zl +kw
  • ulejka 2017.04.21 [10:47]
    U mnie to samo przy Vibinie nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych, dobrze się czuję na tych tabletkach no i bardzo mi pomogły przy zwalczaniu trądziku z czym miałam od lat problem, teraz cieszę się ładną cerą, a żadnych skutków ubocznych u siebie nie zauważyłam.
  • gość 2017.04.25 [22:39]
    Nie każdemu ten vibin sprzyja, ja po nim czułam czułam sie fatalnie. Bóle głowy, skurcze łydki . Niestety musiałam sobie tą metodę odpuścić . Każdy organizm jest inny i nie ma co zachwalać .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...