Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w nocy gorączka a rano jak gdyby nigdy co to może być

Polecane posty

Gość gość

Może któraś mama spotkała się z takim czymś. Wczoraj córka bawiła się normalnie, jak zawsze kilka godz w przedszkolu i resztę dnia na podwórku pełna energii. W nocy przebudziłam się bo córka chciała siku, wysikała się i chciała spać z nami w łóżku i zgodziłam się. I gdy się przytuliła wyraźnie czułam, że ma gorące czoło. Temp nie mierzyłam bo córka zasneła i nie chciałam jej budzić. Rano wstała jak gdyby nigdy nic, miała tylko rumience na buzi. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może początek infekcji, daj coś na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mogła bym podać? Córka ma alergie i wiecznie ma infekcje. Teraz np ropieją jej oczy i katar puscił się większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Skoro nie mierzyłaś jej temperatury to nie wiadomo czy miała gorączkę, może była przegrzana. Może jakis wirus próbował zainfekowac, stąd podwyższona temperatura ale organizm sam zwalczył. U nas tak było, gorączką przez jeden dzień i noc, podawałam tylko Milifen na zbicie gorączki (w ap. słoneczej był w promocji po 5 zł, normalnie kosztyje 10zł), a na drugi dzień dziecko było zdrowe. Twojemu dziecku ja bym nie podawała nic. Na ropiejące oczka to woreczek po herbacie albo kropelki od pediatry, teraz dużo dzieci ma spojówkowy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×