Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huha

W uk mozna przeprowadzic aborcje nawet po 26 tyg!!!!!!

Polecane posty

Gość huha

Późna aborcja (late abortion) między 20 a 30 tygodniem ciąży wykonywana jest według jednej z dwóch metod: chirurgiczna dwuetapowa (surgical two-stage abortion) lub (medically induced abortion). Ta pierwsza polega na wstrzymaniu bicia serca płodu i zmiękczeniu szyjki macicy w pierwszym etapie i usunięciu tkanki ciążowej za pomocą metody D&E (opisanej powyżej) w drugim etapie, następnego dnia. Druga wspomniana metoda polega na Polega na wywołaniu akcji skurczowej za pomocą zastrzyku z zawartością prostaglandynu i ewentualnie zastosowaniu metody D&E w celu całkowitego usunięcia zawartości macicy. SZOK CO ZA ZEZWIERZECENIE! tak pozno to lepiej pozwolic dziecku prz\yjsc na swiat i je oddac!!!!!!Rozymiem aborcja do 6tyg ale do 30 tyg!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloistotne
lepiej zeby dziecko sie meczylo i bylo niekochane? czy chcialabys zyc i nie meic dla kogo? byc niekcohana? ja nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huha
zatrzymanie akcji serca dziecka w 30 tyg wyobrazacie to sobie!!!!!i nie chodzi tu o dziecko ktore jest chore i i tak by nie przezylo poza lonem matki ale o zdrowe bo sie matce odechcialo macierzynstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maloistotone
no ale bez przesady to niech dokona aborcji wczesnej a nie gdy dziecku zostalo 10 tyg do narodzin poprostu ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloistotne
czy uwazasz, ze wszytskie ciaze sa planowane? gwałt? wapdka 15-o letniej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia i kajunia
jestem zwolenniczka aborcji ale tylko wczesnej kolo 6 tyg ale ludzie bez przesady po 26 tyg ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maloistotne
a moze nie wie, ze to dziecko sie tam rozwija w jej macicy? o matko, mysl logicznie. czasami zdarza sie tak, ze ma meisiaczke przez pierwsze meisiace w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malistotne
ok ale co taka kobieta czekala go 7 miesiaca i wtedy stwierdzila ze usunie dziecko???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huha
obecnie mieszkam w uk i wczoraj znalazlam artykul dotyczacy zezwolenia na aorcje po 26 tyg i to mnie przyprawilo o dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat walkowany
ale faktycznie to juz mega przegiecie nawet jesli ciaza jest wynikeim gwaltu czy jesli dziecko jest bardzo chore to teraz jest taka technika ze o chorobie plodu mozna dowiedziec sie juz w 12 tyg i wtedy podjac decyzje o usunieciu ale czekac az do 7 miesiaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja ...
dla mnie aborcja obojętnie w którym tygodniu ciąży jest debilizmem. prawda jest taka ze w 9-10 tyg ciąży płód jest już w miarę dobrze rozwinięty. bije mu serce, zaczyna kształtować się ciało rozwija się mozg i układ nerwowy. obojętnie jak na to nie patrzeć jest to już 30-40 mm człowiek mający czucie. autorko mówisz ze do 6 tc aborcja tak. ginekolog potwierdzi ciąży 100% dopiero w 8 tyg ciąży. a nie znam kobiety która wie od pierwszego dnia zapłodnienia ze już na pewno to ciąża. "lepiej żeby dziecko się meczylo i bylo niekochane? czy chcialabys zyc i nie meic dla kogo? byc niekcohana? ja nie.." a jesli dziecko jest niekochane w wieku 2,3,4,10 lat, czy ten argument daje ci prawo do zabicia tego dzieciaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
a nie przyszło wam do głowy że KAŻDY ponosi konsekwencje swoich czynów? Jak się nie ma w głowie że seks=potencjalne dziecko to nie ma się co za niego brać bo potem płacz i zgrzytanie pochwy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka sobie ja
popieram twopje slowa i sie pod nimi podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiootyyyzm
to już idiotyzm! i chyba nikt nie ma wątpliwości, ze aborcja w 30 tyg. to już jest zabójstwo, toć siódmy miesiąc to wcześniak! dzieci nawet w piątym miesiącu się rodzą i żyją normallnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 122900jh n
teraz juz szanse na przezycie maja dzieci urodzone w 24 tyg a mozna zabic po 26 ech chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja ...
co do gwałtu i możliwych wpadek 15 latek to sa tabletki wczesnoporonne lub tzw 72 godziny. a jeśli są nieplanowane ciąże to dlaczego? jeśli nie laska nie dojrzała do współżycia to niech wróci do etapu lalek barbie lub zacznie się zabezpieczać przecież jest tyle metod antykoncepcji. przecież nie żyjemy w jakimś ciemnogrodzie jesli smarkula chce sie bzykać to niech ruszy głowa i pomyśli o następstwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46
czasami lepiej sie pozbyc ciazy jak jest taka mozliwosc, niz potem wywalac dziecko na smietnik lub w plastikowe beczki wsadzac,,,,roznie sie w zyciu moze ukladac i nie nalezy oceniac kobiety za jej postepowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajunia789
az sie pobeczalam moze dlatego ze jestem w 26 tyg ciazy i czuje coraz bardziej ruchy mojego dziecka i nie wyobrazam sobie bym mogla ..........go zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahahahaaaa
taaaa czekam tylko aż zabijanie noworodków bedzie legalne... 🖐️ no ale co taki bulwers, przecież głupie polaczki ciągnie do zachodu, a polskę mają za ciemnogród ! wolę już zyć w takim 'ciemnogrodzie' niż w poje.banym 'nowoczesnym' kraju i widzicie do czego doprowadza jakze 'nowoczesna' lewica i czerwoni i zieloni zresztą też... prędzej się pochlastam niż zagłosuje na sld 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwirka
no najlepiej byzkajcie sie wszyscy bezmyslnie i potem jedzcie do uk i tam po 26 tyg pozbadzcie sie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
Zastanawiam się jak Angielki czują się z myślą że "usuneły" żywego człowieka zdolnego do życia(w sensie biologicznym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hhahahahahaaaa
puknij sie w glowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahahahaaaa
o widze, ze jakiś lewak sie zbulwersował 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza meduza
w uk jest przeludnienie jest pelno dzieci rozmnazaja sie jak kroliki gdyz panstwo placi im benefity dlatego tez i jest legalna tak pozna aqborcja poza tym bez urazy ale angole to sa mega tepaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja ...
46 - jak pisałam wyżej antykoncepcja istnieje nie od dzis. a jeśli juz jesteś w tej ciąży i nie chcesz dziecka sa okienka życia (tak to sie chyba nazywa) gdzie bez żadnych pytań i papierków po prostu oddajesz dziecko. adopcje... jest tyle sposobów dlaczego od razu łapać sie za ten najbardziej drastyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza meduza
no i nie mowie juz o analfabetyzmie...tam dzieciakom w szkole tj 10 latka rozdaja prezerwatywy samo za siebie juz mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja ...
hhahahahahaaaa masz święta racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huha
tak to prawda z tymi prezerwatywami dlatego tutaj dzieci maja dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×