Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka0077

wazektomia dla mezczyzn

Polecane posty

Gość anka0077

Czy któryś facet poddawał się już temu zabiegowi? Czemu to my mamy się ciągle truc. Ponoć dla facetów to jest całkiem legalne i robią to w 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
genialne!!~Nigdy o tym nie pomyslalam! Masz calkowita racje, dlaczego to my mamy brac tabsy, spirale, zastrzyki i inne rakotworcze badziewia lub co gorsza podwiazywac sobie jajniki. Sory, ze nie jestem pomocna w temacie, nic o tym zabiegu nie wiem, poza tym co juz sama wiesz..:( ale temat ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być bzykana wibratorem.To sobie kup w sexhopie.Odczucia takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czemu to my mamy się ciągle truc." Dlatego, że są to metody łatwo i praktycznie natychmiastowo odwracalne. Również natychmiastowo działające. W dodatku bezbolesne i nieinwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy trucie sie tabsami jest takie odwracalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie trucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra metoda, jak facet ma juz dzieci. niestety w PL malo popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'''Dlatego, że są to metody łatwo i praktycznie natychmiastowo odwracalne. Również natychmiastowo działające. W dodatku bezbolesne i nieinwazyjne.'' buahahahaha. Nie wiem gdzie s sie naczytal takich bzdur, ale powiem ci krotko i dosadnie: GOWNO WIESZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą. I co z tego jest niby bzdurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze niektore kobiety z roznych powodow nie chca brac tabletek, ale biora mimo wszystko, bo nie chca zajsc w ciaze, dla niech napewno lepiej byloby gdyby facet zrobil wazektomie, ktora raczej jest bezbolesna i jest raczej malo inwazyjnym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazektomia bezbolesna i mało inwazyjny zabieg? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta zabezpieczając sie moze korzystac z róznych źródel w zależności potrzeb.Po wazetkomi ma dostep tylko do wibratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim mężem jestesmy zdecydowani na tę metodę po drugim dziecku. Więcej mieć nie chcemy, a ja nie mogę przyjmować hormonów. Koszt zabiegu to zaledwie 1999zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wazektomia to minimalnie inwazyjna procedura, prosty zabieg.Ale jak widac w Pl ma straszna reputacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"minimalnie inwazyjna procedura, prosty zabieg" Ale inwazyjna. I jednak zabieg. W porównaniu do operacji neurochirurgicznej to faktycznie pikuś. Ale w porównaniu do antykoncepcji hormonalnej to ona jest pikusiem. Róbcie co chcecie, ale nie zadawajcie idiotycznych pytań. A jak słyszę o truciu się tabletkami to rzygać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko , vazektomia jest bardzo popularna w krajach zachodnich, wiekszosc zonatych i dzieciatych facetow robi takie zabiegi, tylko w PL wszystkie kobiety zmuszone sa lykac tabletki. Jezeli jestescie z mezem pewni to nawet sie nie zastanawiajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale w porównaniu do antykoncepcji hormonalnej to ona jest pikusiem. Róbcie co chcecie, ale nie zadawajcie idiotycznych pytań. A jak słyszę o truciu się tabletkami to rzygać mi się chce." W porównaniu do konsekwencji jakie niesie dla mojego organizmu stosowanie antykoncepcji hormonalnej wazektomia to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to niby konsekwencje? Ja biorę tabletki ponad trzy lata i cieszę się idealnym zdrowiem. Wszystkie badania w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym antykoncepcja hormonalna to tylko jedna z możliwych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz - 3 lata to dość niewiele :) wydaje sie, że kobiet powinna się zabezieczać ok 20-30 lat - to już spora liczba na trucie się hormonami. Nie wiem jak reaguje na sztuczną regulację hormonalną twój organizm, ale ja po 7 latach hormonów miałam guza w piersi, który odnowił się po wznowieniu hormonów. Teoretycznie na ulotce jest napisane, ze antykoncepcja hormonalna zminiejsza ryzyko wystąpienia raka piersi - no akurat nie u mnie. Nie chcę i nie będę ryzykowała ponownie. No i jeszcze prosze o informację jakie to inne metody dla małżeństwa polecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak zaszyc nam dziurke:-P śmiechu warte choć jakby nie patrzec facet też mógłby się po 2dzieci poświęcić;-) a jak kobieta po antykoncepcji zdrowa i dobrze się czuje to niech ją bierze. ja biorę i nie mam nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to jak zaszyc nam dziurke" - no k***a wiedza rodem ze średniowiecza! szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze słyszę że antykoncepcja hormonalna zmniejsza ryzyko wystąpienia raka piersi. Jest napisane ze częściej występują guzki i że częściej sa wykrywalne ale nie wiadomo czy przez antykoncepcje czy przez to że kobieta częściej się bada biorąc tabletki i szybciej zostaje wykryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że ty pierwsze słyszysz może równie dobrze oznaczać, że masz wadę słuchu. Ja nie słyszałam, ja czytałam. Opowiedziałam również o moich osobistych doświadczeniach, które doprowadziły do podjęcia takiej a nie innej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty że nie czytałas ulotki ze zrozumieniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ulotce jakich tabletek było tak napisane? Spirala miedziana Metoda objawowo-termiczna Prezerwatywy męskie i damskie Komputery cyklu i mikroskopy owulacyjne Wszystkie o wysokiej skuteczności i odwracalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spirala - utrzymuje w organiźmie stan zapalny (!); wiele kobiet źle to znosi Metoda objawowo-termiczna - czyli kalendarzyk małżeński - no proszę Cię - bez komentarza :( Prezerwatywy męskie i damskie - przy spontanicznych sytuacjach czemu nie, ale na stałe? No i KOSZTY!!! Komputery cyklu i mikroskopy owulacyjne - komputerowy kalendarzyk?? A teraz Ty mi powiedz dlaczego nie wazektomia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zasyc dziuurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie uciąć ptaszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda objawowo-termiczna to nie jest kalendarzyk małżeński. Nie kompromituj się Ja już napisałam dlaczego nie wazektomia - dla mnie głównym argumentem jest fakt, iż jest trudno odwracalna (i nie zawsze rewazektomia jest w ogóle skuteczna) i jest to zabieg kosztewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×