Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konik_na_biegunach

Wazne pytanko o tabletki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość konik_na_biegunach

Mam ptanko!Czy mozna skonczyc branie tabletek (opakowania)przy 19 tabletce??Czy wtedy okres mi sie pojawi wczesniej!!!???????????? Prosze bo to wazne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee
nie mozna - chyba że są ku temu wskazania natury zdrowotnej (krwawisz, masz migrene itd) tak dla wlasnego widzi mi się nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOŻNA
nic sobie nie rozregulujesz (w końcu jak np. zwymiotujesz 2 tabletki i weźmiesz 2 na to miejsce z pudełka, to też skończysz na 19 tabletce). Ja tak sobie przyśpieszyłam okres, gdy była potrzeba. Oczywiście nie ma gwarancji, że jeśli normalnie dostajesz okres np. 4 dnia przerwy, to teraz też tak samo dostaniesz. Ale raczej tak, 19 tabletek to wystarczająca ilość. Tylko pamiętaj żeby nie wydłużać przerwy!!, tylko normalnie wziąć nowe opakowanie od 8-ego dnia. Aha, pamiętaj, zmieni Ci się dzień zaczynania opakowania i dzień okresu. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normandia
Nie wiem czy zrobilam dobrze. Od pazdzienika biore tabletki. Pierwsze opakowanie wzielam prawidlowo i po 3 dniach dostalam krwaienie. Nastepnie zaczelam brac drugie opakowanie i przy 14 silnie zaczela mnie bolec glowa, mialam problemy ze wzrokiem i wymiotowalam. Nie wzielam juz dalej tabletek i znowu w 3 dni (po tej 14) mialam krwawienie. Potem bylam w szpitalu na zdiagnozowaniu boli glowy i okazalo sie ze jest ok, i nie jest to wina tabletek. Przy najblizszym okresie (25.12) zaczelam znowu od poczatku brac tabletki. Czy one mnie juz zabezpieczaja? Jest to dla mnie wazne bo 2 dni temu kochalam sie ze swoim chlopakiem bez zabezpieczenia, a wczoraj wieczorem czulam sie jak przy jajeczowaniu. Czy to mozliwe zebym miala owulacje pomimo tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×