Odpowiedz na ten temat

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

• gośćIza 2017.04.18 [22:36]
    Lwica też tak miałam na dole usmiech.gif teraz zaczął pod zebra wchodzić
  • gość 2017.04.19 [02:48]
    jak czytam wasze wypowiedzi to rece opadaja. takie wiesniary ze szok.
  • Emenemsik 2017.04.19 [09:25]
    U mnie dzisiaj 24 dc, albo oszalałam albo jednak mi się udało. Tak inaczej się czuję, nie mam takiego leku, nie wiem czy to podświadomie czuję że się udało czy jednak te nie nastawianie się na cokolwiek. W święta poszliśmy do klubu i myślała że się pobawię a tu lipa, nie chciało mi się, piwo 2% nie wchodziło mi i chciało mi się wymiotować. Każdy pił a ja jadłam jak świnka i teraz mam brzuch jak moja koleżanka w 4 msc haha ogólnie jakoś nic dziwnego nie zauważyłam tylko czuję tak w sobie coś... Nie wiem czy już oszalałam czy co.. A jak Wy się czujecie? usmiech.gif 29 mój ma urodzinki, mam nadzieje ze prezent będzie jak znalazł usmiech.gif wczoraj zachwycałam się ubrankami w Lidlu, dziewczyny widziałyście? Moja siostra dla młodego od maluszka tam kupuje i nie wyglądają jak ścierki,wartousmiech.gif
  • gość 2017.04.19 [14:25]
    Hsjdodk
  • gość 2017.04.19 [16:50]
    Znów się ładuje
  • gość 2017.04.20 [06:42]
    Humj
  • Emenemsik 2017.04.20 [07:33]
    Znowu się ładuje, mi temp.utrzymyje się 36,8 mam 25 dc usmiech.gif dzisiaj mam jakiś beznadziejny dzień, nic mi się nie chce smutas.gif chciałabym wolne smutas.gif
  • gość 2017.04.20 [07:49]
    Ile strona. Może się ladowac
  • gość 2017.04.20 [15:39]
    Chyba tylko na tej stronie tak jest...
  • Emenemsik 2017.04.20 [16:50]
    Coś długo się ładuje smutas.gif ja dalej czuję się jak slonik. Szczypie, ciągnie, kluje mnie czasami podbrzusze smutas.gif
  • Emenemsik 2017.04.20 [16:52]
    Gość, wiesniara bądź wieśniakiem jesteś Ty. Pozdrawiam :*
  • Lwicapolska 2017.04.20 [17:58]
    A No pozdrawiamy ta największa wiesniare GOŚCIU usmiech.gif Emenemsik już miałaś jeden taki cykl w którym myślałaś ze chyba się udało wiec luzik czekaj niecierpliwie jak każda z nas czekała jezyk.gif Iza dobrze wiedzieć nie muszę się w takim razie martwić ze jest za nisko
  • gość 2017.04.20 [20:15]
    Em oby!
    Co do ubranek to czasem zdazaja się fajne tylko oni mają lamany rozmiar i potem jest problem bo np w zeszłym roku rozmiar 74/86 za mały a 98/104 za duży czy jakoś tak ogólnie jak kiedyś będziecie kupować to prawdziwym rozmiarem takim który je np w smyku jest ten drugi czyli jak body jest 62/68 to tak naprawdę jest 68.
    A place najprawdopodobniej wiem ale nie pisałam bo byście mnie zjechaly tak ze szok a ja sama musiałam się z tym uporać. Najpewniej dwóch chłopców. I musiałam oswoić się bo od początku jak się dowiedziałam ze to bliznieta to byłam pewna ze to para. Tak jakos pasowało mi posiadanie 2 chłopców i córeczki.
    Więc niezjezdzac bo hormony już i tak mi poszalaly.
    A co do ruchów to wiecie ze ja jedno mam na dole a drugie sięga tak jakoś ze 4 cm nad pępek. Mam tak rozciagnieta macice jakbym była jakoś w 28 tyg.
  • gość 2017.04.20 [20:20]
    Emenemsik ja to miałam takich cykli mnóstwo. Miałam objawy nawet. W brzuchu czułam różne dziwne rzeczy i ciągle mi się wydawało że tym razem to napewno się udało. I niestety takie nakręcanie się tylko potem pogłębia doła podczas okresu. A udało mi się dwa razy w cyklach w których się najmniej tego spodziewałam. Trzeba główkę trochę wyłączyć.
    Wiem że to ciężko tak na zawołanie bo sama tego nie umiem.
    Klara
  • Orzeszek88 2017.04.20 [21:12]
    Byłam u ginekologa 10 DC i 12 DC brak pęcherzyków idę we wtorek 16 DC. mówił że jak nic nie będzie to będę mieć stymulację owulacji. Zamiast się wyluzować to ja coraz więcej się denerwuje brak słów. Niby chodzę po tych gin biorę z 16 tabletek dziennie różnych witamin to nic mi nie wychodzi nawet nie mam ochoty chodzić do pracy bo psychicznie nie daje rady nie chce już porażki żadnej przechodzić a co miesiąc ja przechodzę smutas.gifsmutas.gifsmutas.gif
  • gośćIza 2017.04.20 [21:27]
    Hehe pozdrawiam goscia- wiesniara Iza. Ale mnie rozbawilas.
  • gośćIza 2017.04.20 [21:28]
    Nie wytrzymam. Tyle się napisałam i znowu ucielo mi komentarz. Ja pierdziele. .. Nie chcę mi się drugi raz prdukowac tego samego. Co się z tą stroną dzieje :/
  • gość 2017.04.20 [22:30]
    Hej usmiech.gif na święta mój mąż zgodził się na "przytulanki" przerywane ponieważ nie jest gotowy na drugie dziecko, nasz synke ma pół roku a ja mam straszne parcie na drugiego bobasa. Wiem że przy przerwanym są małe szansę jednak to było dzień przed owulacją. Ostatnią miesiączkę miałam 30.03 a owulację 17.04, może zabrzmi do dziwnie ale czuję że się udało. 18.04 czyli dwa dni po zbliżeniu zaczęłam odczuwać ból brzucha jak na okres, mam mdłości, nie może mi się odbić bez wypicia czegoś gazowanego( całą pierwszą ciążę tak miałam) ogólnie jestem osłabiona, często mam zawroty głowy, dwa tygodnie temu robiłam wyniki z krwi i wszystko jest idealnie. Wiem że nie możliwe jest odczuwać objawy ciąży juz dwa dni po ale nie wiem co się dzieje :/ chyba za bardzo chce rodzeństwo dla synka. Pozdrawiam usmiech.gif
  • Lwicapolska 2017.04.21 [09:12]
    Madzia teraz nie dość ze jest jakiś mega bum na dzieci bo gdzie nie patrzę to ciężarowa ciężarowe ciężarową pogania to jeszcze dużo więcej słyszę ze chłopcy rodzą się bądź są w drodze wiec wcale mnie nie dziwi ze jednak niestety się nie udało. Ale jest mi przykro bo jak się za pierwszym razem nie udało to człowiek myśli a będzie drugie to będzie córeczka a potem jest drugie w drodze a nawet dwójka a tu dalej du*a wołowa smutas.gif Orzeszek głowa do góry dasz radę poprostu musisz trochę dłużej poczekać. Wszystko będzie dobrze tylko musisz w to wierzyć :* a prace dobrze ze masz bo w domu byś się zadręczyła.
  • gość 2017.04.21 [10:56]
    kazdy dzien plodny nawet po dwa razy kochalismy sie z mezem bez zabezpieczenia, konczyl we mnie. Miesiac temu skonczylam z zazywaniem tabletek anty. Mialam sluz plodny przed owulacja. Teraz jestem gdzies 7/8 dzien po mozliwym zaplodnieniu. Dzisiaj wypada mi owulacja, od trzech dni strasznie boli mnie glowa, kregoslup, dol brzucha boli i kluje, a usnac bym mogla o kazdej godzinie nawet na siedzaco. Dzisiaj zauwazylam ze mam wieksze piersi. Ale czy to nie wczesnie na takie objawy ? Czy to moze objawy owulacji ?
  • gość 2017.04.21 [11:29]
  • gośćmadzia 2017.04.21 [12:12]
    A nie mi jakoś tam bo zawsze miała być 3 dzieci 2 chłopców i dziewczynka więc gdyby to było jedno to Liz bo bym myślała a 3 bedzie dziewczynka wg planu a jak bliźniaki to od razu od początku mówiłam ze Parka a tu zonk i jakoś mi tak... Mąż się śmieje ze 4 bedzie dziewczynka ale ja wiem że nie zdecyduje się na to. Ogólnie wiem ze to wyraźNie głupie i ze trzeba się cieszyć ale od początku mi nie pasowało ze to bliźniaki i ratowalam się tylko wizja różnych płci. A żeby było ciekawiej to wokół mnie wszyscy mają pary i mam ochotę im wszystkich strzelić z liscia... Wiem durna jestem i co wiem sama ze sobą niemogę..
  • gośćIza 2017.04.21 [12:28]
    Do gościa nr 1- to za wcześnie na takie objawy jezyk.gif A mdłości to już w ogóle zaczynaja się ok 6 tygodnia ciąży usmiech.gif Ale życzę Ci powodzenia smiech.gif czasem trzeba pokombinować z tymi naszymi facetami jezyk.gif
    Do gościa nr 2 - pewnie ze to nie idą być objawy owulacji usmiech.gif niektóre dziewczyny na prawdę mają spory bałagan w organizmie wtedy oczko.gif ja też zawsze gorzej się czułam.
    Madzia kwestia podejscia, chłopcy też sa super. Poza tym będą się między sobą dobr w dogadywać na pewno. Najważniejsze żeby byli zdrowi!! Nie można się zloscic. Tak było nam pisane i już . mozowi trzeba pogratulować ze ma takie mocne zolniezyki !! usmiech.gif
  • orzeszek88 2017.04.21 [12:51]
    Madziu ja zawsze od zawsze chciałam mieć córeczkę naprawdę nawet jak byłam mała mówiłam że będę mieć córkę na tym etapie co przechodzę to mi obojętnie byle by było zdrowe. Ale cię rozumiem bo ja jakoś zawsze o córce marzylam teraz to ja jedynie mogę pomarzyć o tym że kiedyś zajdę.
  • gość nr 1 2017.04.21 [13:19]
    W pierwszej ciąży wymioty pojawiły się dopiero w 7 tygodniu jednak ten dziwny stan nie daje mi spokoju usmiech.gif
  • Lwicapolska 2017.04.21 [13:25]
    Madzia tez chciałam miec dziewczynkę pierwszą ale teraz juz totalnie pogodziłam się z faktem ze jednak chłopak bo przeciez jeszcze wszystko przede mną usmiech.gif a skoro ty juz nie planujesz to trudno bedziesz rodzynkiem w tej rodzinie. U mnie tez dość późno zaczęły sie typowe objawy ale sama wiem ze juz dzień po owu wiele rzeczy sobie wmawiałam usmiech.gif Chociaz w cyklu w którym sie faktycznie udało byłam tak spokojna i cierpliwa ze nic sobie nie wmawiałam.
  • Emenemsik 2017.04.21 [14:06]
    Gość na wcześnie na objawy, ja tez sobie wmawialam wiele razyusmiech.gif Madzia ciesz się tym co masz! usmiech.gif Ale ja tez liczę na dziewczynke usmiech.gif haha ta marginesie to mam brzuch jak bańka, boli mnie podbrzusze, dzisiaj myślałam że okres dostałam smutas.gif zjadłam pastę z tuńczyka ale bez cebuli i tak mi niedobrze... Jeszcze pogoda beznadziejna i spać mi się chce straszniesmutas.gif
  • gośćmadzia 2017.04.21 [15:01]
    Właśnie zastanawiam się ze wszytko babki chcą dziewczynkę a ja chciałam mieć 3 i tylko jedna dziewczynkę zawsze chciałam mieć 2 synów nie lubie babskich spraw wolę upocic się na rowerze niż pić herbatkę wiem takie durne stwierdzenie ale dziewczynki zawsze takie inne podejście zakupy włosy takie tam. Chciałam w sumie to po ze może kiedyś będę mieć z nią do re relacje czy coś takiego. I niby myslalm żeby ona była ostatnia ja zawsze chciałam mieć syrszego brata takie moje największe marzenie. I niewiem czemu teraz jak właśnie słyszę ze wszystkie kobiety chcą pierwsza córkę to się im dziwie. Może to obawa ze potem się nie uda jej mieć..
    Ale cieszę się bede mieć 3 zdrowy dzieci dom ogród mieszkanie coś o czym wielu marzy i rodzinę i zabezpieczenie tej rodziny a ja tu takie głupie problemy... Poza tym wczoraj jadąc gdzieś przez przejście przechodziła babka z dziewczynka z zespołem downa i to co pomyslalm było straszna prawda wolę 3 zdrowych chłopców niż ta jedna dziewczynkę. Trzeba się cieszyć tym ze sa a kto wie skoro z moich obserwacji wychodzi ze 90% dziewczynek z mojego otoczenia to wpadki to może i mnie się ona trafi jako 4 dziecko... Hihi.
  • orzeszek88 2017.04.21 [15:50]
    Madziu super podejście usmiech.gif naprawdę
  • Emenemsik 2017.04.21 [17:48]
    No Madzia jestem z Ciebie dumnausmiech.gif super usmiech.gif ja chcę dziewczynę bo u Nas sami faceci usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...