Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek88

Wczesne objawy ciąży pomocy cz2

Polecane posty

Gość gośćmadzia
Zobaczymy czy się niezatnie... To orzeszek 7 dni i się okaże. Ja dzięki testom wiem kiedy to jest i wychodzi ze gdy myslalm że jestem już po to to są oznaki owu. Więc przynajmniej taki plus wydania tych 20 zl. Myslam że gdy mam mdłości lekkie i ból jajnikow to pierwsze oznaki ciąży a to oznaki owulacji. Taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wreszcie ogarniecie, że FORUM to KAFETERIA, a wy zakładacie TEMATY (topiki, wątki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie się zacinało bo cała kafeteria się zacina. Może jak mówiłam można by się przenieść na Facebook. Co o tym myślicie? Ja dziś 6 dc. Biore od wczoraj bromergon i clo. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Iza Iza Iza gratulacje. W tym wszystkim zawsze mnie to gascynowalo że ledwo co się o ciąży dowiadujemy a tu już płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gratuluję !!!!! :) Ja powiem wam dziewczyny ze po cichu marzę o córce chociaż każda co się stara ma synka. Ja tak bardzo chciała bym mieć córeczkę ale oczywiście jak kiedyś będzie to ważne żeby było zdrowe i obojętnie jaką płeć to izunia który to już tydz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Orzeszek ja tak bardzo chciałam córkę ze w pierwszej ciąży jak wyszłam z usg z wiadomością ze to chłopiec to prawie się poplakalam... A na usg przede mną była babka która dowiedziała się o tym ze ma córkę a chcieli z mężem chłopca nawet imię mieli wybrane. Teraz w sumie to obojętne byle było zdrowe. Jak będzie chłopiec to fajnie bo wszystko jest ale ponieważ chcielibyśmy mieć 3 a ja zawsze chciałam dziewczynke to obawiam się że odczuwalabym presję jakaś w 3 ciąży a jakby teraz była dziewczynka to trzecie dziecko zupełnie obojętne jakiej płci by było... Ale to takie hm szalone rozważania właśnie jajeczkuje więc niech plemniki zdecyduje co ma być.... Haha Iza a ty się ciesz bedzie syneczek mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Hehe każdy ma właśnie jakieś tam małe marzenia, wiadomo. Jedni chcą dziewczynkę jedni chłopczyka :-) ja ciągle myślałam że chcę chłopaka. Jak pracowałam w przedszkolu to było 17 chłopców i 3 dziewczynki i lepiej mi było dogadywać się z chłopcami :-p a ostatnio myślałam też o dziewczynkach, fajnie wystroic, uczesac :-p jakoś mi ulzylo jak usłyszałam że chłopiec :-) mój facet ma 2 siostry więc chcę syna, żeby utrzymać nazwisko haha ;-D najbardziej się cieszę że wszystko dobrze się rozwija. Jestem ciekawa jak u Was sytuacje sie rozwina:-) Klara a na własną rękę czy lekarz przepisał tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Iza gratulacje ! Mi się tez marzy dziewczynka Oliwia ale właśnie najważniejsze żeby zdrowe było :) byłam dziś u lekarza bo dalej nie mam @ juz 47 dc ale gabinet był zamknięty i znów nie nie załatwiła i dalej nie wiem co mi jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Iza i tak 3mac ważne ze wszystko dobrze się rozwija. Poza tym u sąsiadów córka w ciąży drugi synek załamanie bo marzyli o córce bardzo dobry ginekolog dużo badań bo ona choroeala przed ciążą anemia itp i na porodowce rodzi i słyszą gratulujemy piękna corka.... Szok. Na żadnym usg nie bylo cienia wątpliwości zawsze chłopak a tu niespodzianka coś się zawinelo pepowina te sprawy żądło ale do tej pory zdazaja się niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica oliwka to moje wszystkie spóźnione okresy jak tylko miałam coś nie tam z miesiączka to od razu zawsze miałam paranoje ze wpadłam i będzie oliwka. A co do 47dc to rzeczywiście lekarz by się przydał może jutro uda ci się umówić na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Kurde wszystkie chcecie dziewczynkę :-D hehe. Mój mi wczoraj zaproponował imię Oliwier Ale mi się średnio podoba. Chyba będę wybredna jakoś nie ma zbyt wielu fajnych imion. Orzeszku mamy 13t+4D . oglądałam wczoraj w domu płytkę z badania i mała moja wierc***etka tak zanurkowala, wypiela się tyłem i między nogami coś dyndalo. :-) Madzia faktycznie mieli niespodziankę ale to trochę lipa jak wszystko naszykujesz pod płeć i imie A tu się co innego okazuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Iza no ja bym chciała pewnie jak każdy parke mieć a chłopaka już mam teraz chciałabym dziewczynkę ale w sumie to obojętne najwyżej o trzecie bede kombinować żeby dziewczynka była. Szczerze to jak patrzę na dziewczyny i ich zachowanie to wolę chlopaka. Ale po cichu ma za mi się sukieneczki i nowe ubranka dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emenemsik
Hej dziewczyny! Iza gratuluję! Super! A teraz z innej beczki. Też macie tak że jak wchodzicie tu to wyskakuje wam błąd 505 czy jakoś tak? :/ to jest jakaś paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Madzia też tak pmyale jak Ty, że faceci są lepsi od bab w zachowaniu :-p ale też pięknie wyglądają sukienki te opaski na główki itd. :-) będziemy miały na pewno jedno i drugie :-) Dzięki emenemsik:-) ja też mam ten błąd i nie można wejść na stronę . pewnie to samo każdemu się dzieje. Ale i tak jest lepiej na tej nowej stronie póki co :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Dobra melduję ze wg testów jak i mega bólu podbrzusza wczoraj miałam owulacje. Dziś kreska jest slabiutka a wczoraj była taka jak ta druga. Przytulanie 1 wieczorem i 2 rano a wg bólu owu wieczorem tak się złożyło ze mąż rano wyjechal a owu może przez to że wiedziałam że ma być tak bolesna jak rzadko jej się to zdążą. Hm teraz pozostało nie zwariować... Iza z racji na to że masz mieć chłopca to oficjalnie mogę ci powiedzieć że w sklepach dla dzieci jest dyskryminacja dla chłopców jest zawsze mniej ubrań a jakieś fajne naprawdę rzadko... Em też mam ten błąd wczoraj ciągle wyskakiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wyskakuje mi ten błąd :( Ja dziewczyny od zawsze marzyłam o córce ale dla mnie na razie liczy się żeby w ogóle być w ciąży. I ważne żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza próbuję ten cykl na własną rękę z lekami. Nie mogę tylko załatwić sobie pregnylu, może któraś z was ma albo może jakoś mi pomóc. Iza a co z Duphastonem? ja jedno opakowanie mam ale potrzebne mi jeszcze jedno. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Madzia no to trzymam kciuki ze by się udało a jak jeszcze dziewczynka by się udała to by było fantastycznie :) Klara nie boisz się sama eksperymentować tabletkami ? Iza brzuszek rośnie ? Orzeszek jak u ciebie ? Dziewczyny pamiętacie u mnie te dwa dni plamienia ? To chyba była dopiero owulka bo dziś temperatura 36.85 tylko jeśli się nie mylę to akurat w tym czasie nic my nie baraszkowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia ja miałam 2 dni ciemna kreskę dlatego sama zgupiałam kiedy ta owu była ale kochałam się i przed i po też staram się nie nakręcać. To kiedy masz termin spodziewanej @? Ja jak pisałam wcześniej @ powinna być tak za 8 lub 7 dni (oby nie przyszła) a chce testować sobota albo niedziela . A ty kiedy ? :) I jeszcze mam pytanko bo zostały mi testy owulacyjne a ponoć czasem wykrywają ciążę szybciej niż test ale nie zawsze ...chciałam spróbować ale nie wiem kiedy by można było sprawdzić wiecie coś o tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Co do tej kreski owulacyjnej to może i 3 dni być bo podobno są kobiety u których wzrasta poziom hormonu wcześniej. Ja myślę że owy była wczoraj Max w nocy pewnie jakby jeszcze dziś był mąż to byśmy próbowali. Ale zobaczymy. Termin @ to tak 17 Max 18 stycznia. Jeśli bede coś czuła czy będę strasznie szaleć to 17 zrobię wtedy są urodziny męża więc byłby prezent ale zobaczymy. Orzeszek to czekamy najpierw ty zatestujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwica, jeśli uda mi się zdobyć pregnyl to nie mam żadnych powodów do obaw biorąc clo sama bez monitoringu. Jeśli mi się nie uda pójdę sprawdzić czy pęcherzyk sam pękł. Kiedyś bym się na to nie odważyła. Teraz to jakiś taki lajcik dla mnie. Nie wiem, może źle robie.... Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Wiecie w tym cyklu powinnam zacząć pisać książkę i urojeniach . W poprzednim niesmakowal mi w ogóle alkohol i kawa a dziś dzień po owulacji a może w jej trakcie jem czekoladę przegryzajac ogórkami kiszonymi no czy ja jestem już totalnie nienormalna... Przecież ja nie lubie ogórków i w sumie mlecznej czekolady też nie... Już wiem że to będą ciekawe 2 tyg i moja psychika poszaleje na Maxa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczka2525
Izaaa gratuluję :) Masakra z tym forum, ciągle się zacinało:/ może przenieść się na inne typu wizaż? Orzeszku, Madziu, Lwica trzymam kciuki za Was:) Lwica - masz normalnie tak długie cykle? nie masz problemów z tarczycą? moja koleżanka miała cykle co ok 50 dni, ale udało się niespodziewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwicapolska
Miczka nie mam tak długich właśnie cykli są one w granicach 34- 36 dni a tym razem to nie wiem co się podziało.. badałam się na tarczyce i wyszło na górnej granicy. Dostałam jodit i tyle. Klara sama najlepiej wiesz czy eksperymentować bo znasz swoje ciało a jeśli nie zaszkodzi a może pomóc to czemu nie :) Madzia wow takiej mieszanki jeszcze nie próbowałam :D heh ale na objaw to zdecydowanie za wcześnie wiec może po prostu masz zachcianki owulacjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Lwica no oto właśnie chodzi ze jest za wcześnie na cokwiek więc już wiem ze bedzie śmiesznie. A byłaś u lekarza w sprawie tego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Dzięki Miczka :-D :-* Klara mam wizytę 10go więc zapytam lekarza co dalej z duphastonem. Lwica, brzuszek już jest trochę :-) trochę się dziwię bo na tym etapie często dziewczyny jeszcze brzucha nie mają :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczka2525
ja już mam taki bęben, że nie wiem jak się obrócić jak śpię, strasznie niewygodnie, mały się rozpycha, że czasem aż boli - no ale tak ma być :) Lwica a miałaś już takie długie cykle ponad 40? może taki akurat ten jest tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
Nooo Miczka Tobie już też nie dużo zostało :-D początek lutego? :-) macie imię ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmadzia
Iza z brzuchem to różnie bywa czasem szybko widać ja zanim plemnim do jajeczka doplynol miałam 4 kg na plusie ale brzuch był dopiero w 6 miesiacu. Myślicie już nad imieniem jakiś faworyt? wczoraj czytałam ze Mikołaj jest na 6 miejscu chyba ... A mój jeszcze tydzień przed porodem miał tak miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×