Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wielki problem :(

Polecane posty

Gość gość

Mam wstydliwy problem.. jestem załamana... nie mam komu o tym powiedziec, bo najzwyczajniej się wstydzę. Mam 25 lat i cierpię (chyba) na wysiłkowe nietrzymanie moczu.:(( Nie raz mogę długo wytrzymać bez pójścia do toalety, ale jeśli chodzi o wysiłek jest słabo.. mogę biegać bez problemu ale skoki szczególnie na trampolinie to jest tragedia... Oczywiście można żyć bez skoków xD ale chodzi o to, że chyba jednak mam taki problem i co robić... nawet jeśli pójdę do toalety chwilę przed to i tak nie kontroluję tego, to są małe ilości kropelki ale są i co robić:( nie stać mnie na jakieś drogie zabiegi chirurgiczne, płakać mi się chce ;(( bo moja mama po 50 tce nie ma takiego problemu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do urologa. Zabiegi moga byc refundowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym że się wstydzę że mam taką przypadłość...i jeśli zleci mi jakiś zabieg to będę musiała powiedzieć o tym komuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiesz o tym mamie-no chyba jej mozesz zaufac.nikt poza wami nie musi o tym wiedziec.byc moze bedzie potrzebny zabieg i wtedy mialby kto cie w tym wspierac, a byc moze uda sie zazegnac ten problem droga farmakologiczna.mysle ze jesli juz to powinnas powiedziec o tym wlasnie mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak Ale mimo wszystko jest mi wstyd:-(miałam nadzieję że ktoś uporal się z takim problemem w.domowym zaciszu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do rodzinnego i weź skierowania na badania : ogólne moczu, posiew i może ci coś jeszcze wymyśli, oraz skierowanie do poradni urologicznej, tam się od razu zapisz, możesz oczywiście do urologa iść prywatnie. On ustali przyczynę nietrzymania moczu i przepisze ci leki. Tu stosuje się przede wszystkim leczenie farmakologiczne. Przyczyn nietrzymania moczu jest bardzo wiele. Nie wiem o jakich zabiegach myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli cierpisz na wysiłkowe nietrzymanie moczu, to zdecydowanie powinnaś jak najszybciej udać się do dobrego urologa. Sama miałam z tym problem i to znacznie utrudniało mi codzienne życie. Na szczęście po leczeniu w http://www.conticlinic.pl/ nietrzymanie moczu zniknęło całkowicie. :) To naprawdę dobra klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×