Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

say-my-name

Wkładki domaciczne?

Polecane posty

Pytanie do pań które stosują tą metodę antykoncepcji. Próbowałam brać tabletki, ale nie odpowiadają mi. Zastanawiam się nad wkładką. Napiszcie o swoich dośwadczeniach, jak tolerowałyście ją? Jakie moga być minusy stosowania tej metody? Napiszcie też jaką macie wkładkę.Jakie są ceny wkładek.Mam już jedno dziecko i na razie nie planuję następnego. Mam nadzieję ,że temat będzie przydatny dla pań które nie moga stosowac doustnej antykoncepcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka34
Mam zalozona zwykla miedziana wkladke od listopada zeszlego roku i jestem bardzo bardzo zadowolona.Nie mam zadnych skutkow ubocznych. Zapłacilam 210 zl za zalozenie. Wczesniej bralam tabletki hormonalne ale niestety bardzo mi podniosly cisnienie i nie moge ich brac. Aha jesli chodzi o wkladke to mam wydluzona i bardziej obfita miesiaczke przez nia ale z tym da sie zyc ( ginekolog zapisala mi tabletki skaracjace krwawienie ) i jest w miare oki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość say -my-name
Dzięki za odpowiedź. Proszę inne panie o wypowiedź. Pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry temat
czekam na więcej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygras
Ale te miesiaczki sa tylko obfitsze czy tez dluzsze? I co z plamieniami? Waham sie wlasnie miedzy zwykla wkladka a Mirena, cena Mireny troche mnie dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowy mix
czy ktos moze mi powiedziec, jaki ksztalt ma mirena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETY
a czy spirale dla kobiet nie majacych jeszcze dzieci sa bezpieczne, slyszalam kiedys ze powoduja pozniej bezplodnosc???????????? co myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie nad Mirena
Własnie - lekarz poinformował mnie o mozliwosci bralu okresu ze wzglwdu na ów hormon.............. Pytanie do PAŃ - czy bardzo bolesne jest samo zakładanie spirali????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka
Wkładki zakładam od kilku lat. Przy trzeciej "wpadłam"- ciąża poza maciczna. Teraz jestem bez, ale zakładam - zastanawiam się jednak jaką. Na Mirenę mnie nie stać, choć ponoć jest najlepsza. Założenie nie boli, jest to lekkie ukłucie. Popieram Krzycha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika7204
Ile kosztuje Mirena?czy dobrze załóżona wkładka może doprowadzić do ciąży pozamacicznej czy tylko źle założona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika7204
Ile kosztuje Mirena?czy dobrze załóżona wkładka może doprowadzić do ciąży pozamacicznej czy tylko źle założona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika7204
Ile kosztuje Mirena?czy dobrze załóżona wkładka może doprowadzić do ciąży pozamacicznej czy tylko źle założona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzcie
tez jestem zainteresowana tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat
Nie wiem czy to jeszcze aktualny temat? Ja mam założoną wkładkę Mirenę od 2 miesięcy. Zapłaciłam 900 złotych. W hurtowni kosztuje ponad 600 zło plus założenie,. Pierwszy miesiąc było lekkie plamienie, okres był zdecydowanie większy. Teraz jest już dobrze. Wejdź na stronę antykoncepcja - mirena. Wkładka podobno najlepsza. Ja mam mięśniaki i potraktowałam ją dodatkowo jako terapię. Ale sex .................. bezstresowy. Czasem warto poświęcić trochę więcej pieniędzy , ale ..... jaka przyjemność. No i nie uwalni a się do organizmu.hormon. jeśli możesz ........... polecam. Ja mam 46lat. A jednak.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwiat
Dzieki, ze odpowiedzialas :) Czy mozesz mi jeszcze napisac, czy czujesz jakis dyskomfort odkad masz wkladke?? Czujesz ja na codzien?? Czy w czasie seksu Twoj partner czuje ta wkladke, dokladniej chodzi mi o te "niteczki" odchodzace od spirali. Nie wiesz czy mirena moze byc stosowana rowniez u kobiet, ktore nie rodzily?? Wiem, ze sa spirale dla takowych, ale nie orientuje sie czy akurat mirena tez taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszku odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat
Postaram Ci się już odpowiedzieć. Cierpliwości. Troszke się zaczytałam Już piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziekuje bardzo
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat
Po pierwsze, nie żadnego dyskomfortu. To troszę smieszne, że w moim wieku na to się zdecydowałam . Ale ponieważ jesteśmy obydwoje po rozwodzie i mieszkamy osobno. Chcieliśmy wykorzystać ten wspoólny czas jak najlepiej. Ja też byłam ciekawa. Nie , nie odczuwa żadnej niteczki. Ale nie jest prawdą , że założenie zupełnie nie boli. I musisz się nastawic na wizyty u lekarza Pierwsza po miesiącu , potem po 3 mies. po 6mies. i co roku. Ja również bardzo obawiałam się jak to będzie , Siedziałam długie godziny w internecie i szukałam wiadomości o tej wkładce. Jak założysz lepiej niech kupi ginekolog, to dostanie4sz książeczkę , gdzi e są opisane wszystkie możliwe skutki uboczne. Ale wcale nie muszą być. A okres ma się bardzo zmniejszyć. Jest cudownie, wspaniale, beż ograniczeń, pełen luz. Wież mi , warto. Jeśli chcesz jeszcze o coś się zapytać . odpowiem , jeszcze chwilę posiedzę tutaj lub jutro . Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat
Wizytu są do zrobienia USG. czy wkładka jest prawidłowo położona i czy nie uległa przesunięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieki wielkie
za odpowiedz :) Ja jeszcze nie rodzilam, ale popytam lekarza o rodzaje wkladek dla takich kobiet. Wizyte mam w przyszlym tygodniu i chcialam sie jakos teoretycznie do tego przygotowac :) Kwiatuszku, powiedz mi tylko jeszcze jedno - czy Twoj partner w jakikolwiek sposob odczuwa ocecnosc tej wkladki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat
Wiesz, raczej dla kobiet , które nie rodziły nie jest polecana. To na okres 5lat , choć w chwili wyjęcia jej przywraca się płodność. Porównywalna jest ze sterylizacją , tylko odwracalną. Raczej tabletki. Założenie kobiecie nie rodzącej jescze może okazać się bolesne. Ciasne wejście do szyjki macicy, choć ją zakłada się miedzy 3-6dniem miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat
Wiesz, raczej dla kobiet , które nie rodziły nie jest polecana. To na okres 5lat , choć w chwili wyjęcia jej przywraca się płodność. Porównywalna jest ze sterylizacją , tylko odwracalną. Raczej tabletki. Założenie kobiecie nie rodzącej jescze może okazać się bolesne. Ciasne wejście do szyjki macicy, choć ją zakłada się miedzy 3-6dniem miesiączki. NIE NIE ODCZUWA, PYTAŁAM SIĘ. !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszku pigulki
niestety sa nie dla mnie. Mam problemy z krazeniem, boje sie zylakow, wiec odpadaja :( Slyszalam, ze sa wkladki specjalnie dla kobiet, ktore nie rodzily, ale co to jest i czy wogole jest ;) zapytam ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat
Myślę , że jesli masz ginekologa-niematerialistę, to pewnie Ci doradzi. Choć wydaje mi się , że będzi e trudno. To jest jednak ingerencja na określonym organie. Nie wiem ile masz lat, al e jeśli jeszcze nie rodziłąś to słuchaj uważnie co mówi lekarz i dobra rada siadaj przed komputerem i szukaj wiadomości na wszystkich potralach - tam również odpowiadająlekarze na pytania np. poradnik zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat
I...................... nie smuć się, bo czuję w Tobie jakiś smutek,. Jeśli poszukujesz najlepszego rozwiązania , to znaczy ,ze jesteś mądrą dziewczyną . Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę powodzenia. Zajrzę tu jutro, bo do pracy idę na 14 godz. A może zostawisz mi wiadomość jak Ci poszło? Róża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×