Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wodniste upławy

Polecane posty

Gość gość

Hej. Otóż od ostatniej miesiączki, która była za wcześnie (?) mam przezroczyste lub mleczne upławy. Podczas stosunku jest bardzo mała ilość białego śluzu, ani on nie pachnie ani nie śmierdzi ale za to jest kwaśny i gorzki. Podczas kochania się powstaj***ardzo mała ilość piany białej. Pochwa jest mocniej nawilżona. Ciążę raczej można wykluczyć - partner walczy z nałogiem. Od dwóch lat kochany się bez zabezpieczeń i ani razu nie byłam w ciąży. Choć przyznam chciałabym. Partner ma zdrowa córkę ( też brał narkotyki wtedy) z poprzedniego związku. Upławy normalnie wylatuja mi... Np siedzę i nagle zaczyna lecieć... Nigdy tak nie miałam. Pewnie to infekcja? Dodam że nic mnie nie boli ani nie piecze  jutro mam wizytę u ginekolog. Ps czy ogólnie jest szansa że zajde w ciążę? Partner ma skończyć definitywnie z nałogiem. Pomagam mu w tym. Proszę o zrozumienie i nie linczowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Najważniejsze, ze umówiłas sie do ginekologa. My możemy tylko coś podejrzewać ale to lekarz może realnie ocenic co sie dzieje. Ja przy upławach miałam zalecony Lactovaginal, bo on normalizuje wydzielinę z pochwy. Stosuje sie go tez na odbudowanie mikroflory pochwy po leczeniu lekami na infekcje czy antybiotykiem wiec warto w niego zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wodniste upławy oznaczały ciążę, ale czytałam że może być to objaw choroby jajników-trudno wróżyć- idź do lekarza. A jak chcesz poczytać o rodzajach upławów w zależności od infekcji to zerknij sobie tu: http://www.invag.pl/Infekcje_pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×