Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedma

wpadka mimo antykoncepcji

Polecane posty

Gość biedma

witam od 6 miesiecy stosuje tabletki anty y***,z chlopakiem uzywamy tez prezerwatyw nigdy nie pekla, a tabletki jem reguranie bez wymiotow itp. Czesto pije alkohol ale w malych ilosciach. tydzien po ostatnim stosunku byłam u ginekologa stwierdzil ze mam lekko powiekszony jajnik ale czysty i w normie, trzon macicy ok . Jestem w polowie blistr i się zaczełam niepokoić mam wydęty brzuch, czesto oddaje mocz (niby te tabletki sa moczopedne), jestem senna ( ale ten skutek prawie co miesiac obserwuje) i mam dziwne zachcianki na słodkie. Czy mozliwe ze przy takiej podwojnej antykoncepcj iwpadłam. dodam ze kochalam sie w przerwie 7 dniowej - wiec potencjalnie dni nieplodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ruchoa to się zaciąża.Piza na darmo nie swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteś zabawny żal d**e ściska jak nie masz nic do powiedzenia to wstrzym swoj otwor gębowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma opcji żebyś zaszła, ja od lat biorę tabletki anty i bez żadnych dodatkowych zabezpieczeń, partner zawsze dochodzi w środki i często uprawiamy seks w przerwie 7 dniowej i jakoś nigdy w ciąży nie byłam, a wzdęty brzuch i ochota na słodkie to po prostu efekt tabletek, wprowadzają pewne zmiany w naszym ciele, to są hormony, nie apap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji.Każde bzykanie może skończyć się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre zioła zaburzaja dzialanie tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×