Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asssia 18

Wydzielina przed wytryskiem mężczyzny

Polecane posty

Gość Asssia 18

Czy mężczyzna ja czuję kiedy zbilża się jej wydzielenie ?? Nie uprawiam stosunku przerywanego, ani nawet normalnego:) ale przy pettingu nasze narządy się dotykają i mój mężczyzna zapewnia mnie że nic a nic sie nie wydziela ze on to poczuje, ale wiecie chciałam usłyszeć opinie innych:) Dzięki podrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola78
niezły jest a jak się zapomni to co , przy petingu napewno coś z jego penisa się wydostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaaaaaa
jeśli chłopak jest podniecony to wydobywa mu sie ten płyn wiele razy widziałam jak lecą malutkie kropelki ale jak dotknę go ręką to niby się wierają... ale one się wydostają!!!! właśnie panikuję przez takie obcieranie teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość far
tez obawiam sie tego obcierania... wytrysku nie bylo wsadzania tez ale co do tej wydzieliny nie jestem pewna... dotknal mnie czlonkiem w okolicy dziurki moze ze 2 razy no i teraz sie martwie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asssia 18
No właśnie.. :/ ehh a sprawdzam czy mu sie coś wydostaje i nic, ale same wiecie jak to jest...:P niby mu sie nic nie wydostaje, ale nam za to i to taka robota..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asssia 18
spoko loko przeprowadziłam kolejny porządny dialog z moim facetem na ten temat i mi wszysciutko wytłumaczył każde odczucie, wiec wrzuccie na luz te co są w niepewności, oni to czuja i mogą kontrolować, jesli oczywiscie podejda poważnie do sprawy i przemyślą konsekwencje, albo iśc na całego , nie zwaniac tępa i wycofac sie przed wytryskiem już dla własnego zwiększenia przyjemności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA1989
no wiecie wczoraj przytulalam sie tylko z facetem i mial plame to norma przez dlugotrwale podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki...
Cześć dziewczyny...potrzebuje pomocy...Jestem już z moim chłopakiem ponad dwa lata i on już nie chce uprawiać seksu z prezerwatywą...i bardzo się martwie czy nie uwolnił się śluz, który podobno może spowodować zapłodnienie:( CZy ktoś wie może w którym etapie stosunku n się wydobywa albo czy możliwe jest zapłodnienie? W dodatku mam okres nieregularny i nie jestem pewna czy to było w dni płodne czy niepłodne... Pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka naruszka bebe
czytaj co napisała koleżanka o tym śluzie, to nie jest sperma, tylko sie wydzieła przed stosunkiem, jak u kobiet...żeby zajść w ciąży jest potrzebna sperma!!!!! i tylko ona kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki...
Właśnie nie wiem dlaczego ale ostatnio mam jakieś skłonności do panikowania...hehe...mam nadzieje że wszystko będzie w porządku...a myślisz że facet czuje, kiedy wydobywa mu się ten śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki...
nie wiem co się otatnio ze mną dzieje ale mam jakieś skłonności do panikarstwa:( Mam nadzieje że bedzie wszystko ww porządku...mój facet twierdzi, ze na pewno nic sie nie stało, ale ja mam jakieś dziwne przeczucie...a myślisz ze facet czuje, gdy wydobywa mu się ten śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka naruszka bebe
nie wiem, bo mój akurat ie ma i bardzo się cieszę, bo mi to przeszkadzało, a miałam takiego co z niego po prostu się lało i jak był podniecony to miał mokre gaci przestań się bać śluzu......to coś podobnego co wydzielają dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka naruszka bebe
nie wiem, bo mój akurat ie ma i bardzo się cieszę, bo mi to przeszkadzało, a miałam takiego co z niego po prostu się lało i jak był podniecony to miał mokre gaci przestań się bać śluzu......to coś podobnego co wydzielają dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka naruszka bebe
nie wiem, bo mój akurat ie ma i bardzo się cieszę, bo mi to przeszkadzało, a miałam takiego co z niego po prostu się lało i jak był podniecony to miał mokre gaci przestań się bać śluzu......to coś podobnego co wydzielają dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki...
Dziękuje bardzo z poradę..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja i mój chlopak zawsze sie zabezpieczamy. Ostatnio mieliśmy wypadek. Pękła nam gumka i to dosłownie kilka sekund przed wytryskiem wyjął penisa z pochwy. Jestem przewrazliwiona na tym punkcie zawsze sprawdzam gumke w czasie sexu i byla cała nie wiem kiedy to się stało. Nie wiem co na szczescie go sklonilo żeby wyjąć go przed koncem bo przewaznie konczyl w gumie. Nie jestem w ciąży mialam juz okres. Ale radze wam uważać moj facet umie panowac nad wytryskiem ale nie kazdy i nie bd mu z tym ufać. Juz drugi raz nam pękła guma masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja i mój chlopak zawsze sie zabezpieczamy. Ostatnio mieliśmy wypadek. Pękła nam gumka i to dosłownie kilka sekund przed wytryskiem wyjął penisa z pochwy. Jestem przewrazliwiona na tym punkcie zawsze sprawdzam gumke w czasie sexu i byla cała nie wiem kiedy to się stało. Nie wiem co na szczescie go sklonilo żeby wyjąć go przed koncem bo przewaznie konczyl w gumie. Nie jestem w ciąży mialam juz okres. Ale radze wam uważać moj facet umie panowac nad wytryskiem ale nie kazdy i nie bd mu z tym ufać. Juz drugi raz nam pękła guma masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam też taki problem, czytałam na różnych forach, że ta wydzielina może zapłodnić,byłam tak wystraszona,że zrobiłam testy wyszły negatywne, nie polecam tego co przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co przeżywacie to coś strasznego i powiem Wam szczerze, nie wyobrażam sobie żeby mieć takie stresy, ja to od pewnego czasu sie zabezpieczam pigułkami vines, przynajmniej teraz nie ma stresu, czy jestem w ciazy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale może dojsc do zapłodnienia bo tam znajduja sie plemniki ale obumarle ale zapewne jak kazdy wie kazdy mezczyzna jest inny więc może dojsc ale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×