Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natiii203

Wynik Testu Ciazowego

Polecane posty

Gość Natiii203

Witam wszyskich. Otoz potrzebuje pomocy. Wspolzyje z partnerem praktycznie codziennie bez zabezpieczen. Teraz spoznia mi sie miesiaczka powinnam dostac w srode, dodam ze zawsze mam regularne miesiaczki rzadko kiedy mi sie spoznialy, a jesli mi sie spoznialy to i tak miewam bole miesiaczkowe i lekkie plamenia a teraz nic. Caly tydzien zle sie czulam (mdlosci i wymioty) Dzisiaj caly dzien przelezalam z bolem brzucha i mdlosciami. W nocy wymiotowalam. Moj partner kupil test ciazowy i zrobilismy go popoludniu kolo godziny 18 test wyszedl negatywnie. Czy wynik testu mogl sie mylic? Dodam ze caly dzien pilam duzo wody i czesto chodzilam siku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test z porannego moczu. Niektóre testy wbrew temu co piszą mają mniejszą czułość a i hormonu w moczu mogło być jeszcze za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty nie umiesz czytać ulotki test się robi z Pierwszego porannego moczu krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiii203
Umiem czytac. Dzisiaj dostalam plamienie czyli w ciazy nie jestem. Ale dalej boli mnie mocno brzuch i mam mdlosci a do lekarza najwczesniejszy termin jest za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiii203
I jeszcze jedno do tej przemilej krowy. Na ulotce pisze ze z pierwszego porannego moczu robi sie 1-4 dni przed spodziewana miesiaczka a pozniej mozna robic o kazdej porze. Wiec moze ty naucz sie czytac a potem sie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaacentnfulmar1988easkl
Witam wszyskich. Otoz potrzebuje pomocy. Wspolzyje z partnerem praktycznie codziennie bez zabezpieczen. Teraz spoznia mi sie miesiaczka powinnam dostac w srode, dodam ze zawsze mam regularne miesiaczki rzadko kiedy mi sie spoznialy, a jesli mi sie spoznialy to i tak miewam bole miesiaczkowe i lekkie plamenia a teraz nic. Caly tydzien zle sie czulam (mdlosci i wymioty) Dzisiaj caly dzien przelezalam z bolem brzucha i mdlosciami. W nocy wymiotowalam. Moj partner kupil test ciazowy i zrobilismy go popoludniu kolo godziny 18 test wyszedl negatywnie. Czy wynik testu mogl sie mylic? Dodam ze caly dzien pilam duzo wody i czesto chodzilam siku. Pozdrawiam. Jasne http://url.dy.fi/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natiii203 to jak umiesz czytac to po co sie pytasz na forum, co tu wrozki pracuja, ze mają wiedziec czy test ci sie pomylił czy nie/ i tak na marginesie "jest napisane", naucz sie polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frikunmilca1978luntq
Zrób test z porannego moczu. Niektóre testy wbrew temu co piszą mają mniejszą czułość a i hormonu w moczu mogło być jeszcze za mało Jasne http://isthat.info/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiii203
a tak na marginesie jestem w szkocji i czytam doskonale po angielsku i polsku. Dziekuje wszystkim innym za porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jestem w Polsce i też doskonale czytam po polsku i angielsku, a nawet po niemiecku :D SZOK !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×