Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pprosze o odpowiedz...

wyniki testu ciążowego

Polecane posty

Gość pprosze o odpowiedz...

czy ktoras z was miala taki przypadek albo przynajmniej slyszala: test ciazowy dal wynik pozytywny ( u mnie bobo test z wieczornego moczu kreseczka ledwie widoczna) a inne testy(robione kilka dni pozniej z porannego pre test daja wynik negatywny) i jak to sie skonczylo czy testy mogą sie mylic w ten sposob (pomino wyniku pozytywnego nie byc w ciązy) bardzo prosze o pomoc! i jak to interpretowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do lekarza po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca niemożliwego
weź Ty zrób test ten z dzieckiem, tak jak napisane rano! ja robiłam ten pre-test i wyniki są mylne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli tamta kreseczk byla ledwie widoczna to mogl to byc cien tego paseczka z przeciwcialami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do lekarza po prostu
pre-test jest bardzo wiarygodny. quick tez. ale skoro powychodzily Ci tak rozne wyniki, to albo idz i zrob badanie krwi, albo do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca niemożliwego ma rację, ja robiłam test pod wieczór i wyszedł pozytywny a potem okazało się że nie jestem w ciązy. A najlepiej idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprosze o odpowiedz...
dziekuje dziewczyny za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprosze o odpowiedz
chcialam powiedziec wszystkim dziewczynom ktore robią testy ciążowe zeby zbytnio im nie ufaly tylko odrazu poszly do gilekologa ja bylam wczoraj poniewaz w testach wychodzily mi cuda i w ciąży nie jestem a ze od domniemanego zaplodnienia minelo juz 66 dni to ginekolog napewno wykryl by ciąze mam juz roczne dziecko podczas tamtej ciązy poszlam do ginekologa 2 tyg (czyli 4 tyg od zaplodnienia) po spodziewanej miesiączce i ginekolog potwierdzil ciąże WIEC JAK COS PODEJRZEWACIE TO IDZCIE DO GINEKOLOGA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaahaaa
czyli pre-test się nie pomylił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprosze o odpowiedz
pomylil sie bobo test urzywalam go pierwszy i ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszek19
nie ufaj tym kreską,lepiej isc do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digi
A ja mam takie pytanie...balam sie ze jestem w ciazy mimo ze jestem dziewica..zawsze istnieje mozliwosc ze sperma zostanie przez chlopaka naniesiona palcami..1 test zrobilam 2 tyg. po okresie pre-test brak ciazy lecz robilam go w poludnie po 6 tygodniach zrobilam qiuck vue wynik negatywny ale czeka sie na niego 3 min. a mi na test po 2 kapnela kropelka wody ale sadze ze i tak wynik wiarygodny bo gdyby to bylo juz 8 tydz. ciazy to po 1 min. by sie ta druga kreska pojawila. Ale to mnie nie upewnilo..bylam u gin ale nic mu nie mowilam o podejrzeniach zbadala mnie palcem przez pochwe i powiedziala ze wszystko okey..czy ona przez badanie palcem u dziewicy rozpoznalaby gdzyby to byl juz 13 tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digi
A ja mam takie pytanie...balam sie ze jestem w ciazy mimo ze jestem dziewica..zawsze istnieje mozliwosc ze sperma zostanie przez chlopaka naniesiona palcami..1 test zrobilam 2 tyg. po okresie pre-test brak ciazy lecz robilam go w poludnie po 6 tygodniach zrobilam qiuck vue wynik negatywny ale czeka sie na niego 3 min. a mi na test po 2 kapnela kropelka wody ale sadze ze i tak wynik wiarygodny bo gdyby to bylo juz 8 tydz. ciazy to po 1 min. by sie ta druga kreska pojawila. Ale to mnie nie upewnilo..bylam u gin ale nic mu nie mowilam o podejrzeniach zbadala mnie palcem przez pochwe i powiedziala ze wszystko okey..czy ona przez badanie palcem u dziewicy rozpoznalaby gdzyby to byl juz 13 tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini mini
dziewczyny o jakim pre-teście mówicie, bo pierwszy raz słyszę. Ile razy pytałam a aptece o testy od razu wręczano mi ten z bobasem. Bobas niczego sobie ale dla mnie to i nie czas był i nie moment najodpowiedniejszy. No ale bobas to dopiero dwa dni przed oczekiwaną miesiączką a pre- test jest jakis bardzije mocarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citeczka gilly
u dziewic inaczej rozpulchnia sie szyjka macicy po ktorej gin rozpoznaje ciaze wiec mogl sie nie kapnąc a Ty obudzisz sie z reka w nocniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do _mini mini _
widocznie ta apteka gdzie kupujesz testy, ma jakąś umowę np. z dystrybutorem akurat tego testu. Albo chcą opylić ten test, bo np. najwięcej na nim zarabiają. Ja zawsze proszę żeby pokazali wszystkie jakie mają i sama wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhh
a co jesli po godzinie pojawia sie 2.kreseczka...? wiem, ze teoretycznie wynik sie odczytuje po kilku minutach, ale czy ona na pewno nic nie znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic nie znaczy
W tescie caly czas zachodza reakcje i po 15 minutach mozna juz test wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×