Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka_23

wypalanie nadzerki a sex

Polecane posty

Gość anka_23

hej! mialam zabieg okolo miesica temu, potem po dwuch tygodniach lekarka nalozyla mi jakas papke(?) i powiedziala zeby sie zglosic po okresie. mam cykl 34 dniowy. stad pytanie: czy podczas leczenia nadzerki moge sie kochac z chopakiem? piszcie pliss bo juz prawie miesiac przerwy mam :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzikkk
Niestety nie mozesz sie kochac:( ja mialam zamrazana nadzerke, i mialam przerwe 6 tyygodni, wiec jesli mialas ja wyapalana, to tym bardziej...wytrzymasz, ja dopiero jutro ide do gienkologa, wiec juz bede miec spokoj:) bedzie dobrze, glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja mialam
wypalana nadzerke w jakims kwasem w dwoch zabiegach w odstepie tygodnia i po kazdym mialam odczekac z sexem 2, 3 dni. Za kazdym razem kochalam sie drugiego dnia pod wieczor a efekt? Idealnie wyleczona nadzerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gendai
ja mialam wypalana nadzerke dwa dni temu i wlasnie tez sie zastanawiam czy bede mogla sie kochac juz po miesiacu... ale chyba lepiej poczekac dluzej troche, okolo 8 tygodni... niestety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Mialam koagulacje elektronowa nadzerki(czyli takie wypalanie,bo czuc było palący się nabłonek...I juz miesiac mam takie zółte upławy....jak długo je będę jeszcze miała???? I czy kiedys znikną??? Do ginekologa mam przyjsc za miesiąc około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam \"tradycyjnej\" wypalanki lek sie nazywal solcogyn i byl bardzo drogi ginekolog nie chcial mi zrobic wypalanki ze wzgledu na to ze jeszcze nie rodzilam, ten lek zapobiega i dopiero po ciazy zrobi mi sie nadzerka (ale nie koniecznie) ktora juz wtedy bede musiala wypalic... i miesiac mialam przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Ja tez nie rodziłam jeszcze,ale ona była dość duża, i pow.ze lepiej usunąć.Ale te upławy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uplawy beda przez jakis czas, ale nie martw sie znikna zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala
nie ma czegos takiego jak koagulacja elektronowa, tylko elektrokoagulacja, czyli "wypalanka", na szczescie sa juz lepsze metody usuwania nadzerki - fotokoagulacja, czyli laser, trwa krociutko - kilka sekund i nie zostawia blizn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennyfer
Szłam prywatnie,i ginekolog mi zalecił tą metodę.A mogło być laserem?z tego co czytam.Chyba znow zmienie lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Zapraszam do rozmowy ze mną, na pewno się nie zawiedziesz, zrobimy wszystko o czym tylko marzysz, zadzwoń, jestem Beata znajdziesz mnie na http://boginiesexu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×