Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zosia1988

Wysoka prolaktyna i niski progesteron Lekarze nic

Polecane posty

Gość Zosia1988

Witam w grudniu straciłam ciąże z powodu pustego jaja płodowego ( ciaza pierwszy cykl po odstawieniu antykoncepcji). Po 3 miesiącach rozpoczelismy nowe starania. Niestety drugi cykl nic. Wiem ze to krótko, ale martwi mnie to ze prolaktyne mam 2 razy powyzej normy a progesteron 7 dni po " niby owulacji" ponizej 1 a mianowicie 0,70. Owulacja niby miałą byc bo był pecherzyk dominujacy 2 cm, ale po progesteronie widac ze nic z tego I tu moje pytanie co robic jesli lekarze prolaktyne olali bo skoro pecherzyki dojrzewaja to owulacja jest ok, cykle sa w miare regulartne itp itd Progesteronem tez jakos sie nie przejomowali ostatnio no ale to bylo okolo 6 A teraz miało być pieknie pecherzyk 2 cm a 7 dni pozniej progesteron dramatyczny 0,70 Lekarz ginekolog oraz drgui endorynolog twierdza ze jest wszystko ok i nie ma sie czym martwic i zeby nie faszerowac sie lakami a ja juz nie wiem co robic lekarze obaj maja super opinie, wyniki mam słabe, ale zaden nie chce wlaczyc zadnych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebne doklad iejsze badania Tarczyca, fsh 3 dnia cyklu I wazne ile masz lat i jak dlugo sie staracie Ta prolaktyne wRto by bylo obnizyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może castangus? poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×