Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnbvcxz

wzielam tabletke 9 dnia po przerwie zamiast 8 , kuźwaaaaaaaaaaa

Polecane posty

Gość mnbvcxz

zapomnialam wziąć tabletke 8 dnia , miałam miesiączke jeszcze do wczoraj i sie kochałam z chłopakiem , wziełam tabletke dzis z rana , zawsze je brałam około 23 gdz, czy wszystko bedzie oki??? pls o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego
co ja wiem to jesli sie wezmie dzien (lub kilka) pozniej to nalezaloby sie dodatkowo zabezpieczac... no raczej nie ebdziesz w ciazy bo przeciez do owulacji dochodzi pozniej, a nie w ciagu kilku pierwszych dni...zreszta.. wzielas rano, 12 godz pewnie nie minel, wiec luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettina123
nie zajdziesz w ciaze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do owulacji moze dojsc juz 8 dnia po odstawieniu pigulki. Dlatego tez tak wazne jest, zeby nie wydluzac 7-dniowej przerwy! Jesli pigulke wzielas 9 dnia a w czasie przerwy wspolzylas jest szansa na ciaze (bardzo mala, ale jest). Na wszelki wypadek zabezpieczaj sie dodatkowo przez nastepne 7 dni. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxz
:( no kurde jego mac,,:( teraz to ja mam pietra, ma nadziej ze nic nie bedzie:( wszystko sie ze mnie "wylewa" po sexie ,, mam nadzieje ze to cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxz
dzieki za wszystkie odpowiedzi:) bardzo mi pomogły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avanta
"wszystko się ze nie wylewa" - zawsze tak jest,musi się "wylać", bo niby gdzie ma się wchłonąć? a czasem znajdzie się jakiś uparty, co dotrze do sedna. a 9 dni przerwy to trochę dużo, dziewczyny mają rację, jak checsz być pewna, to zabezpieczaj się dodatkowo, nie ma co ryzykowac. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×