Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mowka

z czy bez?

Polecane posty

Gość mowka

hi biore minisiston reguralnie, oststni okres byl jakis dziwny, spoznil mi sie o 1 dzien i byl skapy i brazowy. zrobilam 2 testy i wyszlay negatywne. poszlam do ginekologa i lekarz stwierdzil u mnie nadzerke i zapisal mi clotrimazolum. siedem dni temu skonczylam brac antybiotyk poniewaz mialam zapalenie oskrzeli. czy moge kochac sie bez zabezpieczenia? i czy 2 tyg ciaze jest w stanie lakarz wykryc przy normalnym badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
czy clozrimazolum globulki dopochwowe odbnizaja dzaialnie tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że odrazu przy przepisywaniu antybiotyków się nie zapytałyście...ja zawsze tak robię,ale z tego co się orientuję to większość antybiotyków zmiejsza skuteczność tabletek anty:(a co do ciąży to moja kumpela została mamą przy tabltkach antykoncepcyjnych,lekarka sama nie wierzyła i pewna ciąży była po 3 miesiącach więc po dwóch chyba też się można pomylić...chociaż testy ciążowe wykrywaja hormon charakterystyczny dla ciąży już w dzień spodziewanego okresu który nie nastąpił ale z drugiej strony tabletki zmieniają nieco `stężenie` hormonów...chyba Cię nie pocieszyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×