Odpowiedz na ten temat

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

• gość 2017.03.14 [08:38]
    Hej, byłam u siostry, widziałam dzieciaczka i jest super. Niepotrzebnie się martwiłam swoją reakcją bo wszystko jest ok. Dziś jadę znów i już nie mogę się doczekać....
    Klara
  • Zobacz także:

• gość 2017.03.14 [12:15]
  • gość 2017.03.14 [18:37]
  • BialaGurami 2017.03.15 [06:26]
    Z tym pcos i insulino to chyba do mnie usmiech.gif nie mam policystycznych jajników, badanie mialam usmiech.gif cykle jak w zegarku. Wyszli to przypadkiem podczas rozmowy z jedną doktor która powiedziala zrób co ci szkodzi.
  • gość 2017.03.15 [09:53]
    Ale długo już nie działa... Masakra
    Klara
  • gość 2017.03.15 [12:20]
    Nvd
  • zochacka 2017.03.15 [14:54]
    Mam 32 lata, podchodziłam dwukrotnie do in vitro, ale bez powodenia. Przed tym podchodziłam również do IUI również dwukrotnie. Nic, zero nic się nie zadziało. Staramy się 2,5 roku ;/ z przerwą 3 miesięczną – już, nie dawałam rady.
  • michalina92 2017.03.15 [18:58]
    Hej dziewczyny. Ja tez dzisiaj mialam kiepski dzien. Bylam na monitorowaniu cyklu i zinterpretowaniu wynikow i moje nawet ok(musze ponowic cytomegalie igm),na usg tez ok mamy sie starac w wekend ale... od meza badania wyszly kiepsko, najpierw nie dali bo nie mam upowaznienia ale lekarz wzial i bylo ok.malo jest plemnikow i malo *****iwe i dziwil sie ze z tym samym partnerem mam juz dziecko i raczej musialy mu sie pogorszyc wyniki.Wypytywal jaka ma prace.Ma brac suplementy 2-3miesiace i potem powtorzyc badanie nasienia i zrobic hba(badanie ktore powie nam czy jak przystapimy do inseminacji,in vitro czy plemnik wgl znajdzie komorke jajowa)... Jak ja to wszystko mam powiedziec mezowi
  • BiałaGurami 2017.03.16 [06:29]
    Klara super usmiech.gif nie możemy się obrażać na Carly świat (i kto to mówi.... jezyk.gif ). O zlych wynikach powiedz mężowi otwarcie, może się wtedy przy loży i wyniku się poprawia bo akurat to tego są naprawdę dobre suplementy usmiech.gif mój tez ma raz super wynik, raz gorszy a w sumie nic się nie zmienia, więc nie wiem id czego to zalezy
  • BiałaGurami 2017.03.16 [06:31]
    Ostatnio cos kafe zacina i z dużym opóźnieniem dodaje wpisy. W pon IDE do lekarza na monitoring. Wczoraj wzielam ostatnie clo. Przede mną 3 cykle pelne...? Czego? Nadziei? Zludzen? Szans? Rozczarowań? Okaże się usmiech.gif
  • michalina92 2017.03.16 [12:21]
    Dzieki za slowa otuchy i powodzenia zyczeusmiech.gif
  • BiałaGurami 2017.03.18 [08:34]
    Dziewczyny pomocy. Mam wrażenie ze WSZYSCY się na mnie wzięli. Ale po kolei. Przytylam ostatnio (nie wnikajmy czy z chorób które mam czy z przezarcia, fakt jest faktem). Nie ma dnia żebym chociaż raz nie uslyszala ze jestem GRUBA. W pracy normalnie debaty na ten temat, w domu maz, a do rodziców nawet boje się chodzić bo mój wygląd ich razi. Przy wzroście 165 wazę ok 73 kg. Wiem ze przytylam, wystarczy żeby nawet każdy powiedzial raz, dobra może dwa razy i juz. Ale to jest codziennie!!!!
  • BiałaGurami 2017.03.18 [08:37]
    To mnie psychicznie dobija, tym bardziej ze nikt nie dostrzega moich prawdziwych problemów tylko te które dla nich są ważne (sylwetka). I weź się za siebie (bieg am, ale nikt nie pyta), nie jedź slodyczy (nie jem juz w ogóle ale nikt nie pyta). Z usposobienia jestem osoba raczej jaj carską. Carly b i żal który w sobie mam ukrywa PID przykryciem żartów itd. To wsztscy- dorosnij, bądź poważną. Generalnie zobacz cię, czlowiek nie może być sobą bo Carly czas jest ocenuany
  • BiałaGurami 2017.03.18 [08:40]
    Komentarzy o dziecku tez slysze nawet od wlasnejmamy kktóra wie ze 3 razy poronilam ale w jej przekonaniu to nic. Dziwic się ze się izoluje, sstydze, nie chce nigdzie chodzić. Bo wszyscy w kolo wlać nie z najbliższymi i obcymi utwierdza ją mnie w przekonaniu ze cos jest ze MBA nie tak! Ktoś powie nie przejmuje się. Ale ja nie mam NAWET JEDNEJ OSOBY która po prostu milczy...
  • BiałaGurami 2017.03.18 [08:41]
    Nie mówiąc o sliwach otuchy. Ja nie chce żeby ktoś piwiedzial ze ni jestem gruba tylko np zapytal jak ćwiczenia itd. Ehhh chcialam się wyglądać. U rodziców nie by lam szmat czasu a do pracy nie chce mi się chodzić.
  • gość 2017.03.19 [08:41]
    Biała nie przejmuj się. A ile ważyłaś w lepszej formie? Kiedyś już przecież udało ci się schudnąć z 10 kilo, więc i teraz ci się uda. Waga to nie wszystko. A może nie będziesz musiała myśleć o odchudzaniu, bo wreszcie się uda spełnić największe marzenie, czego ci życzę. Jesteś w dobrych rękach, a dobry lekarz w klinice już nie jednego cudu dokonał. Głowa do góry. W końcu idzie wiosnausmiech.gif
  • gość 2017.03.19 [08:52]
    Rodzice też często nas nie rozumieją, bo dawniej było jakby łatwiej o dziecko. Nasi rodzice przeważnie tuż po ślubie, w wieku tuż po 20-stce mieli dzieci. To było dla nich oczywiste i takie łatwe, bo przyszło naturalnie. Teraz wszystko trwa dłużej. Studiujemy, śluby odkładamy pod 30-stke, potem się urządzamy, a i o dziecko trudno. Łatwo powiedzieć, bo inni mają, więc też chcemy, a to nie takie proste. Ale nie można się załamywać, trzeba walczyć o swoje.
  • gość 2017.03.19 [11:27]
    P
  • BiałaGurami 2017.03.20 [06:36]
    Moja normalna waga to ok 63 kg. Teraz no jestem taka jakby rozlana, niech każdy powie gora dwa razy i da żyć i w spokoju cos z tym zrobić. Dziś wizyta w klinice. Podgląd co ur oślo usmiech.gif ps. Nie chwale się swoimi problemami, nie macie takiego stres a spotkać w klinice kogoś kogo nie chcielibyscie żeby wiedzial o waszym problemie? Pomija ze ta osoba wtedy tez mialBy ten problem ale mówi o nim glosno a Wy chcecie zachować to dla siebie
  • gość 2017.03.20 [07:16]
    Biała ja też waze 73 a jestem 5 cm niższa od Ciebie. W ciągu 1.5 roku przybylo mi jakieś 10 kilo. Ja jestem typem zjadacza stresu. No i efekty są bo ostatni tok był bardzo nieprzyjemny. Muszę się wziąć za siebie Ale jakoś brak mi motywacji. Tu w tym cyklu brałaś clo? A ta klinika to w twoim mieście ze obawiasz sie spotkać znajomych? Ja niby jeździłam daleko Ale ale tez zawsze się obawiałam ze kogoś mogę spotkać.
    Klara
  • BiałaGurami 2017.03.20 [16:21]
    Nie centralnie w moim ale najblizsza wiec jak ktoś ma gdzieś jechać to pewnie tu :/ jeszcze wcisnely mnie miedzy ludzi bo ma być dużo to prawdopodobieństwo wzrasta. Tak biore clo i bromergon usmiech.gif może klinika dalej bylaby lepsza....?? No Ale tez nie mam czasu dojeżdżać niewuafomo gdzie. 3maj kciuki, liczne na zastrzyk w tym tyg usmiech.gif
  • BiałaGurami 2017.03.20 [16:22]
    Co do wagi to wazę 73 ale mój M stwierdził ze wygląda jak bym waży la z 86 kg to wiesz jestem woogóle nie ubita tylko taka rizlana jakby i średnio to wygląda ale bardzo się tym nie przejmiwalam bo mam inne problemy na glowie
  • BiałaGurami 2017.03.20 [20:03]
    Mam 3 pęcherzyki po ok 15 mm, w środę kolejne USG usmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [20:42]
    Oby dalej ładnie rosły
  • gość 2017.03.20 [20:44]
    I dalej był uśmiech Ale jak dodaje buzke to reszta postu się nie wyświetla
    Klara
  • zochacka 2017.03.21 [09:57]
    Michalina92, no ja nie wiem jak bym sama się zachowała – szczerze mówiąc. Może po prostu walnąć prosto z mostu? Nie wiem jakie usposobienie ma Twój mąż – będzie urażony? BiałaGurami – zacina zacina i ja zauważyłam, że jest problem  Ja z tym swoim gadałam, powiedziałam, że ja musze spróbować ivf z kd bo inaczej będę żałować całe życie – a nie wpłynie to dobrze na nasze relacje, bo flustracja będzie narastała. Wyszedł z domu, wrócił po 20 minutach i powiedział tylko: OK. W związku z tym jedziemy na konsultacje do kliniki.
  • gość 2017.03.21 [11:21]
    P
  • michalina92 2017.03.21 [18:36]
    no maz jest na skraju zalamania.damy sobie 3 miesiace ma brac extrasperm,bedziemy probowac na spokojnie a potem powtorzenie wynikow i zrobienie testu hba czy plemniki sa zdolne wykryc komorke jajowa.ale in vitro nie bierzemy pod uwage jak corke juz mamy,ewentualnie inseminacja. a ja robilam powtorke cmv bo przeciwciala igm mialam wysokie ale spadaja wiec jest ok
  • BiałaGurami 2017.03.23 [06:41]
    Michalina mam wrażenie ze starania o dziecko to prawdziwy sprawdzian dla związku... czując ze się sypie wolałam odpuścić. Ja dziś zastrzyk z ovi. Mam dwa pecherzyki po 20mm wczoraj usmiech.gif ps ile kasy w klinice idzie i na leki miesięcznie to wychodzi ok 600 zl na cykl, następny będzie tańszy bo leki mam ba dużej ale po prostu dramat
  • michalina92 2017.03.23 [18:06]
    Tez tak mysle-jest to sprawdzian dla Nas,dla Naszej psychiki tym bardziej ze w tym ciezkim okresie dla Nas duzo dziewczyn z okolicy i rodziny jest z brzuszkami no i ten fb masa tego.to niekiedy dobija.ostatnio maz mnie wspieral,pocieszal,plakalam a teraz jest na odwrot i musze byc silna dla niego i nie pokazywac slabosci,lez przy nim tego sie trzymam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...