Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marilynka

Zajście w ciąże po udrażnianiu jajowodów i endometriozie

Polecane posty

Witam.Może znadą się dziewczyny które przeszły coś podobnego. Nigdzie nie moge znależć dziewczyn z endometriozą lub niedrożnymi jajowodami.a miałam laparoskopie i wyszła endometrioza.Późnie danazol i 6 udrażniane jajowody.Później Clostilbegyt i Luteina i wciąż nic.Brak dzidziusia i smutek niesamowity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pliska jeśli któraś z Was ma podobne schorzenia to wpiszcie sie i napiszcie ak się leczycie i jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie zdiagnozowano endometriozę jakieś 3 lata temu. usunięto w czasie laparoskopii torbiel, ale szansa zajścia w ciążę jest praktycznie zerowa. Właściwie chyba tylko dlatego, że u mnie endometrioza została b. póxno zdiagnozowana. Łaziłam od lekarza do lekarza, narzekałam na silne bóle brzucha w podbrzuszu, i żadnemu nie przyszło do głowy zrobić USG transwaginalnego. Nie przejmuj się. jesli staracie się o dziecko, może potrzeba na to po prostu sporo czasu - więcej, niż u zdrowej kobiety. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam operacje torbiela tylko że nie laparoskopem.Normalna operacja bo było ryzyko pęknięcia.W mau miałam laparoskopie i zdiagnozowano endometrioze.Wcześniej już w hsg wyszło że mam niedrożne jajowody ale w laparoskopii nie udało się ich udrożnić. Byłam na Danazolu pół roku i dopiero za 6 przepłukiwaniem jajowodów się udało.Od tamtej pory biore Clostilbegyt i Luteine i wciąż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie się leczysz? W jakim mieście, jeśli to nie tajemnica? Jeśli jesteś z Wawki, to mogłabym polecić Ci rewelacyjnego lekarza od leczenia bezpłodności. To jest pani doktor Beata Śpiewankiewicz. Przyjmuje prywatnie na Saskiej Kępie, a na co dzień pracuje w szpitalu Bródnowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie jestem z Warszawy lecz z małego miasta.Ale jak będe miała kase to na pewno jade do Novum - podobno najlepsze miejsce.Słyszałaś coś o tej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×