Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zajście w ciąże przez ubranie

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry. Podczas pettingu z moim chłopakiem spostrzegliśmy, że jego spodnie, a także moje leginsy i skóra pod nimi w okolicach pochwy jest mokra(możliwe, że płyn dostał się również do samej pochwy, bo (płyn preejakulacyjny/sperma-mój chłopak twierdzi, że nie miał wytrysku, przynajmniej nie taiego mocnego i że był to raczej płyn preejakulacyjny, ale nie jest tego pewien)-w czasie pieszczot nie zdejmowaliśmy spodni. Byłam wtedy w 25 dniu cyklu(ostanio właśnie 25go dostałam krwawienia, ale zazwyczaj dostaję go 27go dnia), więc z tego co wiem był to dzień bezpłodny. Jestem dziewicą. Pomimo tych wszystkich czynników pojawia się w mojej głowie dość absurdalne pytanie:Czy jest możliwość zajścia w ciążę bez uprawiania seksu i przez 2 warswty spodni? Dodam, że przed tym incydentem poszłam sie wykąpać, a przedtem również byłam podniecona- większość płynu z mojej pochwy była spłukana, do tego użyłam w tym miejscu pianki do golenia, więc mam nadzieję, że nie są to sprzyjające warunki dla plemników. Czy ten przypadek podpada pod zastosowanie tabletki 48h po, czy panikuję? Byłabym wdzięczna za szybką i dość wyczerpującą odpowiedź, ponieważ trochę się martwię. Pozdrawiam serdecznie, Jolanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy pod spodniami miałaś majtki czy stringi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam majtek ani stringów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tabletkę 'po' to już za późno. Jesteś w ciąży. Przez dwie pary spodni to bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trojaczki jaki nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy to pytanie tak na poważnie?! Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×