Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marusha

zapalenie watroby a diane 35...?

Polecane posty

Gość marusha

nie wiem czy ktos w tej kwestiii moze mi pomoc,ale coz chcac nie chcac jestem chora na wzw t b i mam spory problem bo jednoczesnie rozpoczelam leczenie diane 35 ze wzgledu na wyzszy poziom hormonow meskich...lekarze wiadomo jacy sa u nas:(zaden z nich nie odradzal mi przyjmowania owych pigulek a ja niestety mam watpliwosci bo nie mam zamiaru targac sie na swoje zycie ze wzgledu na nadmierne owlosienie.Coz nie wiem komu wierzyc sobie czy polskim lekarzom a odwiedzalam prywatnych i naprawde wychwalanych jednak nadal mam to wielkie ale....a wiadomo jestem kobieta a ciagla depilacja jest klopotliwa,a co gorsza mam wrazliwa skore wiec wiecznie jakies wysypki czy oparzenia od tych specyfikow..nie wiem sama choc wybierajac jedno z dwoch bede chronila swoja watrobe bo jej nikt mi nie wymieni!!!!!pomozcie mi dziewczyny jesli wiecie cokolwiek prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna
absolutnie wykluczone jest zazywanie hormonow!!! ja takze bylam taka amadra i bralam choc lekarz kategorycznie mowil nie !!! zaczely sie znowu problemy z bolami watroby i wysokimi wynikami Alat i Aspat wiesz o czym mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusha
oj tak wiem o czym mowisz...niestety bardzo ciezko przeszlam swoja chorobe dlatego nie chce zeby na marne poszloleczenie interferonem i moje ciagle wyjazdy dzieki za zainteresowanie!!!!juz chyba zdecydowalam chcialam poznac opinie bo dla mnie to bardzo istotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna
o interferonie tez wiem mase :) leczylam sie nim moge wiedziec gdzie jezdzilas doporadni?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusha
jasne ze mozesz w innych okolicznosciach nie byloby mowy o mojej naszej chorobie wiele z nia przezylam i moje zycie sie pogmatwalo tez ale to niewazne leczlam sie w Szczecinie na arkonskiej...pozniej juz poradnia hepatologiczna w mojej miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna
aha rozumiem ja na slasku:) ale widac leczono nas tym samym efekty super!!!! Mnie sie udalo choc oczywiscie jestem stale pod kontrola lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusha
wiesz nigdy jeszce o tym z nikim nie rozmawialam pomijajac rodzicow...i przyjaciolki(juz bylej)mnie sie nie udalo leczenie interferonem wiec przeszlam na zeffix teraz jest dobrze skoro zabrali mi rente...:)mam za to problemy natury seksualnej chodzi mi konkretnie o wspolzycie niestety dla mnie jest to klopotliwe bo jednak "wirus"brzmi odrazajaco tym bardziej ze moja ex przyjaciolka zerwala ze mna kontakt dowiedziawszy sie o tym ludzie sa straszni..dzieki dawno tak milo nie gawedzilam pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna
Moje leczenia zakonczylo sie interferonem wiec o zeffixie nie wiem nic, mam nadzieje ze jutro odnajde topic i pogadamy ciekawa jestem gdzie tocholerstowo zalapalas?? Jesli chodzi o seks to ja poki co jestem bezpieczna mam HBS- ale zawsze moze stac sie plus!:( Dobrej nocy do jutra:) Wracam do luzka ktos tam na mnie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×