Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sylwia Kowalska

Zapłodnienie in vitro jaki koszt?

Polecane posty

Nie wiem czy jestem dobrze poinformowana ale słyszałam ze takie zapłodnienie in vitro nie jest wcale taką tanią sprawą. Podobno koszt takiego zapłodnienia to około 6 tysięcy:/ Jak dla mnie to trochę sporo więc myślałam nad zaciągnięciem kredytu przez internet na ten cel i skorzystałam ze strony http://gerwerto.pl/kredyty-gotowkowe/kredyty-gotowkowe-w-internecie/ Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W invikcie jest promocja za 13 tysiecy. Nie wiem skad wzielas te 6 tys. Daj znac, dojade tam i na ten czas zamieszkam w okolicy kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to idiotyczny spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tez pomyslalam ale po fakcie :D Szczesliwie nie kliknelam boze jak mozna z takiego tematu k***a sobie robic ****** reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nołkomęt, jakaś j******a firma krzak, kredyty, co to z bankiem mają tyle wspólnego, co ja ze szczupłomsylwetkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się zainteresowac tym, bo w niektórych klinikach in vitro jest refundowane przez państwo. To ułatwia życie wielu parom, bo nie oszukujmy sie ale jest to medota kosztowna i wiele par na to nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabća
My trzy lata temu zapłaciliśmy coś około 15 tysięcy ze wszystkimi badaniami i z mrożeniem zarodków (raz w roku płacimy za przechowywanie). Niestety wtedy się nie udało :-( Teraz staramy się o kwalifikację do programu rządowego (spełniamy wszystkie kryteria, ale procedurę i tak musimy przejść). Trzeba się jednak spieszyć bo kończą się limity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oziii
Dokładnie. Czasem lepiej nie czekać tylko jeśli ma się możliwości to iść prywatnie, np. do ab ovo w lublinie. My tak zrobiliśmy jakiś czas temu, dziś jestem w 7 mscu ciąży i jestem mega szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi, bo z mężem zastanawiamy sie nad adopcja jajeczek. Uważamy, ze to świetny pomysł i chcemy sie udać na konsultacje do kliniki. Czy któraś z was jest juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globinka
Nam się udało przy 3 próbie, za 1 pierwszym razem niewielu osobom się udaje, więc musisz się uzbroić w cierpliwość i nie poddawać, bo uczucie bycia mamą jest wspaniałe. Jeśli wykorzystaliście już wszystkie metody to udajcie się do Invimedu na konsultacje, bo może się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×