Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nefreteti

ZAPOMNIAŁAM PIGUŁKI, A POTEM KOCHAŁAM SIE Z MOIM CHŁOPAKIEM

Polecane posty

Gość nefreteti

dziewczyny mam do was pytanie i chciałabym , żebyście udzieliły mi odpowiedzi, bo strasznie się denerwuję. Przedwczoraj zapomnialam pigułki i wzięłam ją dopiero wczoraj o 22.00 razem z kolejną pigułką.Nie martwiłabym się tym tak bardzo gdyby nie to, że jeszcze tego samego wieczoru kiedy zapomniałam pigułki , kochałam się z moim chłopakiem :/ Nie czy powinnam się teraz tym przejmować? Nie wiem jak to się stało, miałam wprawdzie nastawiony alarm w telefonie, ale chyba go nie usłyszałam i dlatego wyleciało mi to z głowy. Poza tym biorę jeszcze antybiotyk-tetracyklinę, która teoretycznie obniża skuteczność pigułek:( Pigułki , które biorę to Mercilon, nigdy mnie nie zawiodły, mam nadzieję że teraz też tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie.. jesli wzięłas po 12 godzinach pihgułke (a wziełas w tym momencie dwie ) niestety nalezy sie zabezpieczac przez kolejne 7 dni!!! Jest też tak ze jesli dzien wczesniej kochałas sie z facetem to przy sprzyjającyhc warunkach plamniki życją 3-4 dni... wiec pozostalo czekanie na okres a najlepiej wykonaj test ciążowy w trakcie 7 dniowej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat
A może powinnaś stosowac specjalną przypominajkę do pigułek skoro zdaża ci się zapominać o pigulkach :> Niestety nie wiem, gdzie dostać takie urządzenie, może powinnaś zapytać się o to u siebie w aptece, być może jest to tam dostępne :) ja widziałam tylko reklamę. Poza tym nie powinnaś sie chyba martwić co do skutków, po prostu zrób test niedługo i tyle :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat
A może powinnaś stosowac specjalną przypominajkę do pigułek skoro zdaża ci się zapominać o pigulkach :> Niestety nie wiem, gdzie dostać takie urządzenie, może powinnaś zapytać się o to u siebie w aptece, być może jest to tam dostępne :) ja widziałam tylko reklamę. Poza tym nie powinnaś sie chyba martwić co do skutków, po prostu zrób test niedługo i tyle :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat
A może powinnaś stosowac specjalną przypominajkę do pigułek skoro zdaża ci się zapominać o pigulkach :> Niestety nie wiem, gdzie dostać takie urządzenie, może powinnaś zapytać się o to u siebie w aptece, być może jest to tam dostępne :) ja widziałam tylko reklamę. Poza tym nie powinnaś sie chyba martwić co do skutków, po prostu zrób test niedługo i tyle :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juleńka
też biorę Mercilon i też mnie nie zawiódł choć kilka razy miałam podobną sytuację - także będzie oki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez wy jestescie
nieodpowiedzialne:-( A pozniej pojawiaja sie topiki z cyklu - Bralam pigulki i jestem w ciazy. Tak to jest, jak malolaty biora sie za seks. A moze sie uda - tak sobie kazda mysli a potem ciemna rozpacz. Do seksu tez trzeba dorosnac, nie wystarczy sam pociag plciowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefreteti
Mam już 26 lat więc raczej nie jestem malolatką :) a odnośnie tego że zapomniałam pigulki- zdaża mi się to dosyć często, bo jestem trochę rozstrzepana :/ niegdy się tym nie martwiłam , bo to było spoznienie zazwyczaj do 12 góra, a teraz było trochę inaczej no i do tego jeszcze sex tego samego wieczoru, dlatego mam trochę wątpliwości :/ Może faktycznie powinnam kupic sobie taką przypominajkę, tylko nie wiem ile ona kosztuje.Tela i alarmu już nie używam, bo po prostu nie zawsze mam ze sobą telefon. A taka przypominajka, gdyby była malutka to może bym się nawet pokusiła na taki zakup :D Do Juleńki: No wlaśnie mnie też Mercilon nigdy nie zawiódł, choć zdarzało mi się zapominać pigułki, ale teraz biorę dodatkowo antybiotyk wiec nei wiem jak to będzie. Mam nadzieję że ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga-26
ja biorę Mercilon od dwóch lat i nie miałam żadnych problemów, raz co prawda robiłam test ciążowy, ale to było raczej dla czystosci wlasnego sumienia-wołałam nie mieć żadnych podejrzeń :) i było wszystko ok :) u ciebie tez bedzie dobrze , nie masz sie co martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×