Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ZAPOMNIAŁAM TABLETKI!!!

Polecane posty

Gość gość

Witam! Na początku dodam że nie jestem laikiem w braniu tabletek antykoncepcyjnych ale opisany za chwilę problem spotyka mnie pierwszy raz. Tak więc... W sobotę brałam ostatnią tabletkę z blistra o substancjach czynnych (nie placebo) ale zaczęłam w niedzielę brać nowy blistr bez robienia przerwy. Niestety w poniedziałek zapomniałam o tabletce i minęło więcej niż 12h. We wt przyjęłam od razu dwie tabletki. Problem ponieważ kocham się z mężczyzną bez dodatkowych zabezpieczeń w niedzielę wieczorem. Co robić? Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże? Teoretycznie powinny być to dni bezpłodne bo okresowe w cyklu miesięcznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak Twoja wiedza zbyt duża nie jest. Po pierwsze dni niepłodne, a nie bezpłodne. Po drugie nie ma znaczenia kiedy byłyby dni niepłodne podczas normalnego cyklu, podczas brania tabletek mogą wystąpić w dowolnym momencie, jeśli coś zaburzy działanie tabletek. Nie ma najmniejszych szans na ciążę, bo zapomniana tabletka jest równoznaczna z tym jakbyś przyjęła jedną tabletkę placebo i przeszła do kolejnego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak przy Twoich pigułkach, ale ja nawet jeśli zapomniałam jednej pigułki przy moich tabletkach vines, to po prostu stosowałam mechaniczne zabezpieczenie, bo takie "nadrabianie" nic czasem nie da, przez tydzień stosujcie gumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie zastanawiaja te tabsy na zwiekszenie ilosci spermy hmmm zawsze sądzilam że liczy się jakość a nie ilość :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×