Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelikaz

Zastanawia mnie czy jestem w ciązy

Polecane posty

Gość Angelikaz

Uprawiałam seks - mój pierwszy raz 14.07, były wytryski, ale nie w pochwę, a raczej tak mi się wydaje. Nabpoczątku mówię, ze mam nieregularny okres. Okres dostałam 5 dni później, czyli 19.07 i trwał tyle co zwykle - tydzień. Teraz ostatnio też uprawialiśmy seks 10.08,ale bez wytrysku i pojawiło mi się plamienie krwią, czasami bardzo mało było tej krwi, a czasami więcej. Do tej pory miałam zawsze obfite miesiączki. Boję się,ze jestem w ciąży bo mam dopiero 15 lat. Od pojawienia się plamienia bardzo się denerwuje. Pojawiły mi się też mdłości przez 2 dni, ale nie wiem czy to z nerwów czy nie. Zrobiłam test, ale wyszedł negatywny. Czy powinnam go zrobic jeszcze raz po obudzeniu? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile był starszy chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikaz
Chlopak mial 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko szanuj siebie. Za młoda jesteś na seks. Prawdziwą satysfakcję osiągniesz gdy staniesz sie dojrzała. Test zrób znów za około tydzień. Mam nadzieję, że nie zaszłaś, bo to byłaby tragedia dla tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test z porannego moczu najwcześniej 24. sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim zabezpieczajcie się. Mogą to być zwykłe prezerwatywy + żel plemnikobójczy. Bardzo dobry jest contragel. Jeśli się zastanawiasz czy możesz być w ciąży to zrób test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym rozwiązaniem jest też współżycie tylko w dni niepłodne. Bardzo łatwo się je wyznacza testerami. Dobra jest afrodyta na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×